Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

cześć dziewczynki 🙂

ja pisze dopiero dzisiaj bo nie miałam czasu 😞
Lenka osłuchowo nic nie ma, ale kaszel jest no i katarek i lekarka przepisała nam...stodal na kaszel i nurofen dla dzieci, ciekawe czy coś pomoże? jak nie przejdzie to w czwartek mam iść jeszcze raz.
idę nadrabiac zaległości bo Lenka śpi od 11 więc mam trochę czasu teraz 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

MITTKO WSTAW FOTKE TEJ MIARKI JAK MOŻESZ 🙂

AGA84 JA JUŻ SIE CHWALIŁAM, NA OBIAD ZROBIŁAM GOŁĄBKI.
MAM NADZIEJE, ŻE ŁUKASZKOWI SZYBKO MINIE GORĄCZKA I NIE BEDZIE MUSIAŁ LEŻEC W SZPITALU.

EMAX SUPER ZE LENCE NIE JEST NIC POWAŻNEGO 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe AgnieszkoW a ja nie widziałam w gazetce tych miarek 😜 ale jak zobaczyłam w sklepie to mi się spodobały 😁 A i nie wspominałaś że kiedyś pracowalaś w netto 🤪

A moja maruda też siedzi mi na kolanach ale ma rupie w dupie i nie usiedzi na miejscu na dodatek cholernie szczypie mnie po gołych rękach 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BARTKA JA TEZ JUŻ NIE MOGĘ SAMEGO ZOSTAWIĆ NA ŁÓŻKU 🤢 TEŻ ODPYCHA SIĘ NOGAMI I DUPĘ DO GÓRY I TAK W SUMIE RAZ O MAŁO NIE SPADŁ MI Z ŁÓZKA ALE MĄŻ SZYBKO ZAUWAŻYŁ I GO PRZEŁOŻYŁ DO ŁÓŻECZKA 🙂 BARTEK LUBI LEŻEĆ W ŁÓŻECZKU POD WARUNKIEM ŻE MA GRZECHOTKĘ PRZEPIĘTĄ 😁 😁 😁
ACH TE NASZE URWISY CO RAZ WIĘCEJ UWAGI TRZEBA IM POŚWIĘCAĆ 😉 😉 😉 😉 A PRZEDE WSZYSTKIM UWAŻAĆ BO TAKIE JUŻ RUCHLIWE 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cgciałam was oklaskac ale nic z tego, jestescie poblokowane 😞
mittka swietnie to wyglada jak tak wedruja, lence tez sie juz kilka razy zdarzyło, ale nie taki kawał 😉
a ona fajnie zabiera sie do cyca, jak zobaczy ze wyciagam to smoka wypluje, obruci sie na bok i czeka az dostanie 😁 😁 😁 😁, ale sie usmieje zawsze 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...