Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
Agnieszka o jaka fajna ta bluza ja mam podobna tylko że z futerkiem w środku. Musze ja wygrzebać bo gdzieś ja wyniosłam na górę domku. A tam jak coś już trafi to idzie prawie w niepamięć 😁

No a spania to ja nie mam bo Antek wstaje jak w zegarku punkt 6 pobudka. Prawie jak w wojsku 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc mamusie.
My mamy ciezki okres-okres dziąsełkowy. Dziecko płacze, odmawia mleka, boli go przy ssaniu. Teraz płacze, sama nie wiem co chce. Zel chyba nie pomaga. Wziełam na raczki i tez marudzi.

Mikołajek konczy dzis 5 miesiecy 🙂 Czas tak szybko leci. A niedawno taki był malutki!

Poza tym to dostałam miesiaczke, pozarłam sie z matką i mam dosc.
Wam zycze miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry... d spi, lukasz spi a ja siedze i czekam az sie maly obudzi zje i idizemy... ale d oczywiscie nie moze ise isc teraz golic i kapac poki maly spi tylko pojdzie jak maly wstanie i znowu ja sie bede meczyc z ubieraniem...

zrobilam pranie a wczorajsze wyprasowalam, wykapalam sie, pomalowalam i troche posprztalam i mam dosc...

u mnie jest 20 ' na dworze...

wystarczy ze ubiore mu body z dlugilm, koszulke z dlugim i bluze, rajtuzy i dzinsy? plus kocyk... cieplo jest a nie chce przea\sadzic a d wezmie do auta kurtke ewentualnie dla malego....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJ MAMUŚKI 🙂

U NAS NOCKA W MIARĘ OKI 🙂

GOSIU NOSIDEŁKO SUPERANCKIE 🤪 🤪 MOŻE SIĘ NA NIE SKUSZĘ BO DOBRE JEST NAWET KA SIĘ DO SKLEPU IDZIE A W FOTELIKU ZA BARDZO MOJE DZIECKO JUŻ TEŻ NIE CJCE PRZEBYWAĆ 🤢 😉 😜

A TO COŚ CO SIĘ DZIECKO TRZYMA JAK SIĘ UCZY CHODZIĆ TO STRASZNIE NIEPRAKTYCZNE BO MIAŁA PRZY KAMILKU I WYGLĄDAŁO JAKBYM MIAŁA DZIECKO NA SMYCZY 😁 😁 😁

AGAW BLUZA FAJNA JAK NA WIECZÓR GDY SIĘ JUŻ CHŁODNO ZROBI 🙂

AKOMPF WITAJ WŚRÓD @ RODZINY 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej baby jagi 😜

AgaW i Gosia współczuję takiego wstawania. Ja też wstawałam po 6, ale Piotrkowi się przestawiło i śpi do 9, ale za to zasypie ok. 22-23 🤢

AgaW fajna ta bluza, też by mi się przydało coś takiego na spacerki 😉

Gosiu fajne nosidełko i ta smyczka, ale do mnie też to jakoś nie przemawia.

Pikasso no to ciężki dzień Ci się zapowiada 😮
Buziaki dla Mikołajka z okazji skończenia 5 miesięcy 😘 Duży już chłopczyk z Twojego syneczka 🙂

Aga84 no pewnie, że taki ubiór wystarczy na 20 stopni 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GOSIU TAKĄ Z FUTERKIEM POD SPODEM TEŻ MAM I KAMIZELKE TAKĄ MAM Z FUTERKIEM I ŚWIETNIE SIĘ SPRAWDZAJĄ, DLATEGO TEZ ZAMÓWIŁAM TERAZ TĄ BLUZE 🙂

STO LAT DLA MIKOŁAJKA 🙂

AGA84 JA RÓWNIEŻ UWAŻAM ZE ŁUKASZEK NIE ZMARZNIE. MROZÓW JUŻ NIE MA , WIĘC NA PEWNO NIE BEDZIE MU ZIMNO TYM BARDZIEJ ŻE BEDZIE JESZCZE POD KOCYKIEM 🙂 TERAZ MOIM ZDANIEM NAJWAZNIEJSZE ŻEBY CZAPCIA BYŁA NA GŁÓWCE I USZKACH BO STRASZNE WIATRY OSTATNIO 😠

EWO MOJA LENA ZASYPIA PRZED 22 I DOKŁADNIE JAK ANTOŚ GOSI PUNKT 6 ONA NIE SPI. ZDARZA SIE, ŻE OBUDZI SIE O 7 ALE TO RZADKOŚĆ 😞
TERAZ OCZYWIŚCIE ŚPI. LEZAŁAM KOŁO NIEJ, CHCIALAM SIE ZDRZEMNĄC ALE JUZ USNĄC NIE MOGŁAM I PRZYSZŁAM DO WAS 😁 ZARAZ IDE WSTAWIĆ JAKĄŚ ZUPKE I OGARNĄC CHAŁUPKE BO CHCĘ DZIS JECHAC DO SMOCZYCY MOJEGO MĘZA CZYLI MOJEJ MAMY 😁

JA NIE MAM MIESIĄCZKI PÓKI CO. DOSTAŁAM RAZ , MIESIĄC PO PORODZIE I OD TAMTEJ PORY CISZA 🙂 MAM NADZIEJE ZE TAK JUZ ZOSTANIE DO KOŃCA KARMIENIA A ZAMIERZAM KARMIC LENE DO ROCZKU CO NAJMNIEJ 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tez bym takiej nie kupiła bo przy Mateuszu tez sie nie sprawdziła ale jak tak grzebałam za nosidełkami to mi to wpadło

my zbieramy sie na jakieś zakupy bo wczoraj nic nie kupiłam po przeprawie z wózkiem więc muszę to dzisiaj zrobić. Nie chce mi sie ale jak trza to trza bo nie mam nic na obiad. Miałam wyjść wcześniej ale Antoś dopiero co wstał.

A ja w między czasie już troche poprasowałam i powiesiłam pranie bo taka sliczna pogoda więc trzeba to wykorzystać 😁

Skórko to tak jest z tymi ząbkami ja wczoraj kupiłam Antosiowi gryzaka jak smoczek a on przy nim jeszcze bardziej się ślini jak bez niego. Powinien jeszcze mieć jakiś specjalny zbiorniczek na slinę 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamusie, u nas nocka taka sobie. Madzia poszła wcześnie spać. Ale wstała około 2.00 i położyła się ponownie po 4.00. No i oczywiście pobudka po 6.00.
W ogóle ostatnio jakaś marudna się zrobiła.
Co do nosidełka to mi odradził lekarz. Kupiłam chuste ale ani razu jej nie miałam bo Madzia ulewa i nie można jej w chuście nosić.
My też wybieramy się dziś na dłuższy spacer.
Niestety samo ubieranie na spacer to katorga - wierzchnie ubranie zakładam Madzi na dole jak już wychodzę z klatki bo inaczej jest wojna - ryk, histeria itd. masakra.
Dziś czeka mnie prasowanie jak Krzysiek wróci ze szkoły. A jutro wyjazd na koncert i pierwsze dłuższa rozłąka z Madzią. 😉
Dzięki za oklaski.

Wszystkiego najlepszego dla Mikołajka!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 🙂
Nocka beznadziejna, ale powoli przyzwyczajam się chyba do tych nocnych karmień 😉
Moja się nie drze.... ona nas dosłownie opier..la!!! Właśnie siedzi w foteliku i próbuje wepchnąć do buzi dwie stopy na raz 😁

Dla Mikołaja życzę wszystkiego najlepszego!!!

Co do smyczy.... Tutaj to bardzo popularne... Spotykam jedną kobitkę (a raczej młodą dziewczynę),która prowadzi 5-letnią dziewczynkę i dwuletnią na smyczach, do tego ma wózek z około rocznym dzieckiem a w dodatku brzuch coś podejrzanie się zaokrąglił i chyba będzie czwarte 🤪 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panno Nikt jak ty kiedys pisałas ze Marika turlika sie albo wkłada stopy do buzi to ja umieram z ciekawosci jak to wygląda 🤪 🤪 🤪 To musi byc mała akrobatka 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej!

Za nami kolejna nieprzesana noc 😞 Majka ma temperature 37 wiec nic jej nie dawalam ale zato katar ma ogromny 😞 😞 😞 do 3 rano spala mi na piersi a pozniej polozylam ja i sluchalam czy oddycha 🤨 k 🤨ropelki do nosa gowno daja a ja wygladam jak zombi. 😁 😁 😁

Nie czytalam jeszcze co pisalyscie ale sprobuje w najblizszym czasie.

Milego dnia mamusie/!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiolka, życzę zdróweczka dla Twojej Majeczki. No moja Madzia też ma problem z katarem już ponad dwa tygodnie się męczy. Dawałam jej krople i dupa...już sama nie wiem co myśleć może to katar alergiczny. W każdym razie czyszczę jej nos 6-8 razy dziennie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamusie!

Buziaczki dla 5miesięcznego Mikołajka od 5,5miesięcznej Basi :*

Agnieszko myślę,że jak na dworze 20 to chyba za grubo chcesz ubrać Łukaszka. Ja za radą naszej kochanej lekarki odkrytej dwa miesiące temu w temp ok 18-20 stopni ubieram Basię w cienkie body z długim lub grubsze z krótkim rękawem, na to grubszy dresik, żadnych rajstopek i jeśli nie ma zbyt dużego wiatru to rezygnujemy z czapeczki bo jak mawia pani doktor uszka nie są dziurawe i świetnie sobie poradzą. Kocyka też już na to nie narzucamy. Basia jest po spacerze rześka ale cieplutka i żadne katarki się jej nie imają. Ale oczywiście każda mamusia ubiera jak uważa

PannoNikt masz jakieś sprawdzone sposoby na walkę z AZS? Bo u nas wszystko pomaga tylko na chwilkę

Muszę się Wam pochwalić że chodzę z M na siłownię 🙂 MAmy tam taką fajną panią instruktor, która ustawiła mi indywidualny trening, boli jak cholera ale ciuszki coraz luźniejsze 🤪dziś też się wybieramy.

Moja gwiazda właśnie śpi po wielkiej kupie 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...