Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

mialam napisac wczesniej ale jakos siedzielismy na dworze bo piekna pogoda byla
dzieki za uznanie fotki malego wlasnie takie kazdy dostanie na zaproszenie do chrztu ...
ciesze sie waszym szczesciem dziewczyny ze wasze dzieciaczki juz samezaczynaja siadac 🙂
kajtucha ale szymek zarabiscie gada a mozesz przetlumaczyc po naszemu o co mu chodzilo 😁
ami ale laska z ciebie 🤪
persy co za bryka ja tez taka chce 😁
mojemu szkraowi mozna poobcinac paznokietki tylko gdy spi i zawsze troszke piluje je pilnikiem bo zawsze sie drapie a teraz idziemy lulu bo szkrabek wlasnie usnol ... jutro napisze wiecej bo chyba nigdzie na miasto sie niw eybieram
ide w kimono do juterka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i tak to późnej nocy będę się chichrać. Jak nie z czopków to ze sraki ptaka 😁 😁 😁 😁 😁 😁

Mój mąż mówi, że powinnam się już leczyć, bo brzuszek net wciągnął mnie na amen. Swoją drogą niezły jest, że dopiero teraz to zauważył 😁

Persy Madzia skojarzyła mi sie z Igle Pigle z In the Night Garden 😁 Zajebisty pomysł 🙂

I nie wiem co jeszcze miałam napisać 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien doberek!

Zapowiada sie na kolejny goracy dzień czyli siedzimy w domu do 17. Zajmę się prasowaniem.

Fajnie nam sie spało przy otwartym oknie, gdyby nie mała to spałabym przy seroko otwartym jak to zwykle ale coż trzeba sie poświęcać 😉

Majka juz buszuje na macie a mama na brzuszek i kawka 😉

Miłego dnia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie 🙂

Nocka spoko 🙂
Właśnie miałam napisać że znowu pierwsza tu siedze a tu Wiola już buszuje po brzuszku 😜 😁
Mężu zaraz wyrusza do firmy na jakieś szkolenie więc dziś same zostajemy,potem wyruszamy po produkty na zupke 🙂

Może i ja bym sobie jakąś kawke strzeliła 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIEŃ DOBRY 🙂

ALE ŚWIETNY POMYSŁ PERSY Z TA WANIENKĄ 🙂 ŚWIETNIE MADZIULKA WYGLĄDA 🙂

CIEKAEWE JAK TAM AGAk , OSTATNIO COŚ CHOROWITA 😞

WIOLA U NAS TEZ DZIŚ UPAŁ 🙂 ALE MUSZE WYJŚC Z DOMU WCZEŚNIEJ , BO DO PUP MUSZE IŚĆ ...

PANNO NIKT MÓJ MĄZ TO JUZ NIC NIE MÓWI, TYLKO CZASEM SIĘ ZŁOŚCI , ŻE NA BRZUSZEK MAM CZAS A NA SZUKANIE MEBLI I POMYSŁÓW DO DOMU NIE 😁

NOC STANDARDOWA. POBUDKA O 3 , POTEM O 5,6,7.30 I KONIEC SPANIA. BRODAWKI MNIE SWĘDZĄ TAK MI WYMEMLAŁA 😠

MIŁEGO DNIA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Kobietki 🙂

Nocka taka jak zawsze 🤢

Kajtucha silnego masz synka, super sobie usiadł 🙂

100 lat w zdrowiu dla Basi z okazji wczorajszego 7 miesiąca 😘

mittka częściej taki ptaszek by się przydał 2 bluzki i spodnie Ci załatwił 😉 😜 A mój mąż mówi "naptakał ci srak" 🤪 😁 😁 😁

Madzia ma wypasioną brykę, widać że jej się podoba 🙂

Z tych paczek co podostawałyśmy zrobiłam wczoraj Małemu Nestle Misiowy Ogródek puree ryżowe marchewka z groszkiem, zajadał aż mu się uszy trzęsły 🙂 pobiegłam mu kupić cała pakę z miejsca 🙂
Kobietki ile razy dziennie dajecie kaszkę bo tu na opakowaniu pisze że można jeden raz a dwa razy tylko po konsultacji z lekarzem 🤔 🤔 🤔

Mieliśmy wczoraj bardzo przykre zdarzenie 😞 😞 😞 Po kąpieli jak już naoliwiłam Kamilka i założyłam mu pampersa odwróciłam się umyć ręce a on wepchną sobie całego smoczka do buzi, ten plastik mu się zaklinował na dziąsłach tak zaczął płakać że masakra 😞 😞 😞 wpadłam w panikę i mu wyszarpłam tego smoczka, teraz myślę że mogłam go przekręcić i wyjąć pewnie mu dużo bólu sprawiłam 😞 😞 😞 Strasznie to przeżywałam on się uspokoił\a ja wyłam dalej 😞 😞 😞
Na szczęście dziąsełka całe krewka nie leciała...
NO RZESZ KURWA MAĆ CO JAK CO ALE SMOCZKI TO POWINNY BYĆ BEZPIECZNE DLA DZIECI!!!
TYLE RAZY ZOSTAWIAŁAM GO ZE SMOCZKIEM I SIĘ NIM BAWIŁ AŻ SIĘ BOJĘ POMYŚLEĆ ILE BY SIĘ NACIERPIAŁ JAKBY BYŁ SAM W POKOJU A JA NP.DO WC POSZŁA !!! A ON CZASEM MUSI SPAĆ ZE SMOCZKIEM A TERAZ BOJĘ SIĘ DAWAĆ MU GO 😞 😞 😞 ALE MAM DOŁA 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

helol baby 🙂

my tez juz na nogach, i mam straszny hałas bo mi balkony robia i skuwaja stare płytki i tak dzisiaj i jutro beda trzaskac 😠 😠 😠

ale soneczko swieci wiec spacerek bedzie 🙂

milego dzionka 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej!

Asiu współczuję 😞 Ale jestem wściekła, że ten smoczek utknął 😠 😠 😠 Tak jak napisałaś smoczki powinny być bezpieczne dla dzieci i nie powinno być takiej możliwości żeby dziecko go sobie wepchnęło. Jakiej to firmy smoczek? Ojjj bidulo nie dołuj się, dobrze, że byłaś na miejscu 😉

Persy super pomysł 😉 Aż żałuję, że oddałam już naszą wanienkę.

Kajtucha Szymek świetnie gada 😆 😆 😆

AgaW niech się mąż nie denerwuje, my Wam tu z chęcią urządzimy dom 😉 😁

No AgaK nie przestrzega zakazu chorowania na brzuszku, ani Kamilek, nie ładnie 😜

Hihi BRZUSZEK.NET WCIĄGA!!! 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Firmy Canpol Babies silikonowy okrągły 🥴

Ogólnie to jestem z niego zadowolona, jest okrągły i przypomina kształtem sutka bo AVENT w ogóle nie chciał ssać a ten od razu mu przypasował ale nie przypuszczałam że takie coś się może stać 🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam

u nas znowu z nockami coś nie teges bo mały popłakuje przez sen więc nie śpię od przed 5. a najgorsze jest to że ten mały piernik gada przez sen!!!! zwariować można!!!
jeszcze mąż wpadł do domu o 1.30 i se zaczął filtr naprawiać w akwarium bo się zapchał i przestał chodzić... obudził i mnie i Szymka placek jeden

a Madzia ma super pojazd 🙂

Asiula ale koszmar... chyba bym zawału dostała... całe szczęście że nic się nie stało... ja mam smoki Nuka, jeden silikonowy a drugi z tej zwykłej gumy ale Szymek nie chce...

a wczoraj moje dziecię zaskoczyło mnie jeszcze tym, że dosięgnął stópką do ust 🙂 i zjadał sobie paluchy 🙂
[URL=http://img697.imageshack.us/i/s6004551.jpg/][IMG]http://img697.imageshack.us/img697/8746/s6004551.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...