Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

HAH, TO RZECZYWIŚCIE PLACEK Z TWOJEGO MĘZA KAJTUCHA
I NIE ZDZIWIE SIE JAK SZYMEK ZACZNIE CHODZIĆ JAK BEDZIE MIAŁ 8 MIESIĘCY 🙂
SZYBCIUTKO ROBI POSTĘPY W ROZWOJU 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Na prawdę zdolniacha z Szymka 🙂 Kamil jeszcze nie posmakował swoich paluszków u nóg a siedzi tylko jak go podtrzymuje pod paszkami, przestał też "gadać" jak miał 4 miesiące to trajkotał po swojemu a teraz tylko pluje i piszczy 🤔 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O ja Kajtucha Twoj sznek to serio zdolna bestija! 😜 😉

Asiula ja pierdole jaki kosmos! Współczuję! Ja daje Majce kaszkę 3 razy dziennie bo to moje maleństwo nie chce pic mleka więc nie mam wyjścia 🤢 czasem daje 2 razy ryzowa a i raz mleczna a czasem nha odwrot.

haha ja piernicze ja nie moge z mojego dziecka! Jak pełza to tak fajnie dupkę zaczęła podnosic 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Powtórzę to co wszystkie -zdolniacha z Szymka 🙂

No właśnie muszę coś wymyślić na dzień taty bo ja dostałam bukiecik róż 😉
myślałam o jakimś bodziaku z napisem kocham tatusia, ale nie mam jak zamówić na allegro bo konto ma mój mąż i zawsze widzi co zamawiam 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a tak w ogóle to nie używamy w ogóle łóżeczka Piotrka, najczęściej leżą tam stosy wypranych ciuchów do prasowania. od kilku dni kładę Piotrka żeby się oswajał ze swoim wyrkiem, ale po 3 sekundach leży już w poprzek z nogami między szczebelkami. te ochraniacze są do niczego 🤢
przed chwilą zrobiła się podejrzana cicha, poleciałam zobaczyć co się dzieje, a Piter wżerał nawilżaną chusteczkę, mam nadzieję, że nic mu nie będzie 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EWO NIC MU NIE BĘDZIE 🙂
LENKA W SWOIM ŁOŻECZKU ŚPI W DZIEŃ. NA ŁOŻKU JUZ JEJ NIE KŁADĘ ODKĄD MI SPADŁA Z NIEGO. W NOCY STOI PUSTE BO MAŁA ŚPI ZE MNĄ.

WIOLA LENKA TEZ PODNOSI SIĘ TAK FAJNIE NA KOLANKACH DO GÓRY DUPKE I CAŁY TUŁÓW 🙂 ZAJEBIŚCIE TO WYGLĄDA 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Haj Mamusie, po prostu nasze dzieci to zdolne bestyje 😜 😜

A ja się właśnie pokłociłam z Krzyśkiem...bo podniosłam głos na Madzie...ale uważam iż 7miesięczne dziecko jest już na tyle kumate że potrafi wykorzystywać naszą uległość. Oczywiście chodziło o noszenie na rękach...
A ja nie mogłam się rozdwoić - tu zrobić jedzenia dla Madzi, uszykować ją na spacer i jeszcze ją nosić...a Krzysiek zadowolony golił się bo idzie na spacerek z córcią..
No i mój stanowczy głos skwitował komentarzem że w ten sposób to nie zdobędę zaufania córki i będę płakała bo ona będzie wolała tatę od mamy. I że nie potrafię zajmować się dzieckiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJ MAMUSIE 🙂

U NAS NOCKA OK 🙂 JA CZUJĘ SIĘ DOBRZE PO PROSTU WCZORAJ NIE MIAŁAM DNIA A KAMILEK MA ZAPALENIE OSKRZELI 😞 I WIECIE CO MA PRZEPISANE ZINNAT 😁 😁 ALE ON WSZYSTKIE LEKI PRZYJMUJE 😉

Z RANA MIELIŚMY NIE MIŁA NIESPODZIANKĘ W POSTACI WYJAZDU MĘŻA DO PRACY 😞 PAKOWANIE NA WARIACKICH PAPIERACH I BURDEL MAM W POKOJU ŻE SZKODA GADAĆ 😁 😁 😁

JA PIERDOLE CO TO ZA SMOCZEK ŻE AŻ DZIECKO CAŁEGO WSADZIŁO SOBIE DO BUŹKI 😠 DOBRZE ŻE KAMILKOWI NIC SIĘ NIE STAŁO 🙂

RESZTY NIE PAMIĘTAM BO SIĘ WZIĘŁO I ZAPOMNIAŁO 😜 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj te nasze sprytne dzieciaki 🤪

No Piotrek leży na naszym łóżku, jest poobkładany na około poduchami i nie zostawiam go na długo, z resztą nie mam gdzie chodzić bo całe mieszkanie ma 30 metrów 😁 😁 😁
Najgorsze jest to, że kuchnie mam oddzieloną od pokoju taką małą ścianką i jak Piotrek śpi to nic nie mogę robić żeby go nie obudzić. Poza tym 6,5 miesiąca to najwyższy czas żeby się wynieść z łoża rodziców jeśli Piter chce mieć rodzeństwo 😁 😁 😁

Persy no normalnie rozwalają mnie takie teksty, szczególnie u facetów 😠

Kajtucha dzięki za propozycję, zobaczę czy nie będzie gdzieś w sklepie takiego bodziaka 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
przestała na chwilę płakać...spojrzała się...zrobiła podkówkę do płaczu dalszego...na co ja podeszłam i powiedziałam że jest dużą dziewczynką i musi nauczyć się zajmować sobą..zaczęłam jej tłumaczyć...ja nie mówię iż na dziecko należy krzyczeć ale trzeba powoli wyznaczać granicę i jeśli robi coś źle to pokazać że tak nie wolno używając stanowczego głosu a nie krzyku.
Czasami człowiekowi puszczają nerwy...tym bardziej jak w jednej chwili ma pięć zajęć o zrobienia...ehhhh....może i jestem złą wyrodną matką...już sama nie wiem... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madzia faktycznie jest bardzo za Krzyśkiem...nawet czasami się zastanawia czy nie bardziej niż za mną...on ją rozpieszcza zabawami, chodzi na spacerki...a ja się zajmują wszystkim innym...Powiedziałam mu dzisiaj że możemy się zamienić - ja pójdę do pracy i będę się bawić z córką i chodzić na spacerki. A on będzie wszystko robił przy niej plus sprzątał, gotował, ogarniał cały dom...plus jeszcze dorywczo pracował.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OJ PERSY JA NIE WIEM CO NAPISAĆ ABY CIE POCIESZYĆ 😞 SZKODA ŻE W WASZYM ZWIĄZKU JEST NIE MIŁA ATMOSFERA 😞 ALE KRZYSIEK NIE POWINIEN MÓWIĆ TAKICH RZECZY 😞
OLU PAMIĘTAJ NIGDY NIE MÓW ŻE JESTEŚ ZŁĄ MAMĄ 🙂 JESTEŚ NAJWSPANIALSZĄ MAMĄ DLA MADZI NA ŚWIECIE 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...