Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Persy bo mnie aż ręka zaswędziała żeby Ci na tyłek wlać!!! jesteś najwspanialszą mamą na świecie i nie wolno CI myśleć inaczej!!!
ja na Szymka też czasem warknę, nie krzyknę, ale warknę, mruknę, to wtedy poważnieje, patrzy i zaraz wali takiego banana że śmieję się razem z nim... ale tak jak piszesz, nie zawsze da się mieć uśmiech na twarzy...czasami po prostu człowiek wysiada... głowa do góry!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
aaaa, zupełnie zapomniała o Mittce i ptasim gównie 🙂
No kochana, jakbym ja dostawała takie nagrody pocieszenia jak Ty to całymi dniami bym pod drzewami stała!!!
nieźle... ptaki se kibel z nas zrobiły 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜

a pomijając to, właśnie dostałam zaproszenie na panieński mojej kuzynki która ma ślub 10.07... panieński jest 3.07 wieczorem i wiecie co??/ nie chce mi się iść... wolę być z Szymkiem... ale muszę... buuuuuu będę ryczeć....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Persy z tego co piszesz wynika, że jak matce puszczą nerwy to jest złą matką. Weź się stuknij. Myslisz, że mi się nie zdarzyło na Majkę warknąć? Przecież kurwa ona czasem potrafi jeść mi kaszkę przez godzinę (!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) i uwierz mi, że gdyby Krzysiek miał wszystko robić co ty to by się nie ogarnął. Wyluzuj.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KAJTUCHA KOCHANA JA NA TWOIM MIEJSCU WYBRAŁABYM SIĘ NA TE PANIEŃSKIE 🙂 KOCHAM MOJE DZIECI BARDZO ALE MAM OCHOTĘ TROSZKĘ ODSAPNĄĆ WIĘC TAKI WYPAD TO JAK MARZENIE 😜 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Persy nie będę się powtarzała bo zgadzam się z dziewczynami 😉

Piter ma miejscu dolnej lewej jedynki taką białą kropeczkę? możliwe, że to zębol? bo to nie kreseczka tylko kropeczka 🤪
No i wczoraj się pochwaliłam, że Piterson je kaszkę, a dziś już nią pluł 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EWO MOŻLIWE ŻE TO ZĄBEK 🙂 POCZEKAJ DO WIECZORKA ALBO DO JUTRA JUŻ BARDZIEJ WYRAŹNIE POWINNO BYĆ WIDAĆ A WTEDY WEŹ ŁYŻECZKĘ I SPRÓBUJ ZASTUKAĆ I JAK ZADZWONI TO ZNACZY ŻE ZĄBEK 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gratulacje Dla Madzi z okazji pierwszego ząbka 🤪 i Persy weź ty tego swojego Krzyśka puknij w łeb.Jakbyście słyszały jak ja na Dominike się dre 😜 Emili też czasem zdarza mi się zwrócić uwage,a przeważnie ją przedrzeźniam 😜 😁
A ja ostatnio sprzedałam pojedyńcze sztuki a zestawy nie zeszły 😮

Byłyśmy na zakupach zupka Emili się gotuje zobaczymy co mi z tego wyjdzie 🤪 ale zapomniałam o reszcie domowników i niet dzisiaj obiadu 😜 może mężu coś wymyśli.
O cholera właśnie mi się przypomniało że ziemniaka zapomniałam dodać 😮 no kuźwa a tak mi coś mało tych warzyw było jak wrzucałam 😮 jak myślicie może być bez ziemniora??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

persy ty wariatko, jak możesz być złą mamą, dla Madzi jesteś najlepszą na świecie, ja z moim m tez że czasami popstykam jak mi zwraca uwagę ale jak mu kiedys powiedziałam, że ja jemu na nic nie moge zwrócic uwagi bo przy lenie nie robi nic, więc mnie może krytykować, a też się na Lenę kilka razy delikatnie wydarłam bo już mi nerwy puściły, i tez miałam wyrzuty sumienia 😜

Ewo przepisu nie podam bo nie znam takiego 😁

Gratki dla wszystkich pierwszych ząbków, u nas ani widu ani slychu 😁

Ale się dzisiaj uśmiałam, pojechałam do sklepu m została z leną za chwilkę telefon, że się zesrała to mówię to przewiń i się rozłączyłam, wrazam a tu lena przewinięta, ubarana w pajac gdzie z 10 guzików zapięte 3, pielucha z kupą lezy na środku sypialni rozwinięta, obok osrana pielucha tetrowa i pajac z nocy, no i opowieść,że pobrudziała siebie i księcia rękę, a jak zoboczył tą kupę to sie prawie porzygał, no biedny taki delikatny, a śmieję się do teraz z tego, tak jak ze ptaka mittki 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Kochane Mamuśki.
I jak tu do Was nie zaglądać. Niedługo głupawki dostanę przez Wasze opowieści. Emmax płaczę ze śmiechu 😁 😁 😁

Persy to są właśnie faceci 😠 Mój mąż mi wczoraj zwrócił uwagę, że krzyczę na moje dziewczyny 😜
A co do ciuszków. Ja wystawiam na ebay zarówno pojedynczo jak i w zestawach 😉 Jedne i drugie się sprzedają 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No i do tej pory nie byliśmy na spacerze bo mąż przywiózł gyrosa i się obżeraliśmy. teraz powalczymy z zupką i pójdziemy 😉 ale dziś mamy dzień marudy!

Emmax no księciunio się zdziwił, że Lenka kupy robi 😁 😁 😁 😁 😁 😁 Chciałabym zobaczyć to pobojowisko 😁 😁 😁 😁 😁 😁

Wiola NIE NIE NIE!!!!!! NIE IDŹ PO FAJKI!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MY PO SPACERKU 🙂

MÓJ BARTOLINKO MA ROZWOLNIENIE 😞 OD RANA ROBI KUPKĘ W KAŻDĄ PIELUSZKĘ I TO TAK RZADKO ŻE AŻ MU SIĘ PO NÓŻKACH LEJE 😞

KUPIŁAM MU KOMPLECIK NA LATO 3 CZĘŚCIOWY 🙂

EMMAX ALE SIĘ UŚMIAŁAM 😁 NAJWAŻNIEJSZE ŻE LENKA PRZEWINIĘTA 😁 😁 😁 😁

WIOLKA ANI SIĘ WAŻ KUPIĆ FAJKI BO PRZYJADĘ DO CIEBIE I DO DUPY CI NAKOPIĘ 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WIOLA TYLKO SPRÓBUJ KUPIĆ FAJNKI TO JA CIE TAM ZNAJDE W TYM DUBROVNIKU !!!!!!!!!

MY JUŻ PO SPACERKU, POGODA PRZEPIEKNA 🙂

POKŁOCIŁAM SIE Z MĘZEM, CH... MU W DUPSKO !!!!!!!!!!!!!!

PERSY WALNIJ TEGO SWOJEGO W ŁEB, MOŻE SIE OPAMIETA. ONI BY POŁOWY TEGO CO MY PRZEZ CAŁY DZIEŃ NIE ZROBILI. ZAJMIJ SIE DZIECKIEM, POSPRZATAJ, OBIAD ZRÓB, PRANIE.... ZESRALI BY SIE NA STOJĄCO ZE TAK BRZYDKO POWIEM.

PANNO NIKT NO ŚMIESZNIE TU U NAS 🙂 I JAK OPUŚCIĆ TAKIE ŚWIETNE FORUM, KTÓRE PO TRUDACH DNIA CIDZIENNEGO PRZYWRACA UŚMIECH NA USTA 🙂

EMMAX GRATULUJE DLA TWOJEGO KSIĘCIA. MÓJ KSIĄZE JESZCZE NIE MIAŁ OKAZJI PRZEWINĄC LENKI. PEWNE BY CZEKAŁ Z TA KUPĄ AZ JA WRÓCE DO DOMU A POTEM BY MNIE SKŁAMAŁ ZE PRZED CHWILĄ ZROBIŁA 😠

EWO JA RYBKE PRZYPRAWIAM W PRZYPRAWIE PRYMAT DO RYB, JEST REWELACYJNA. UKŁADAM NA WYSMAROWANEJ MARGARYNĄ BLASZCE I DO PIEKARNIKA NA JAKIES 4 MINUT. PO WYJĘCIU SMARUJE DELIKATNIE WIERZCH MASEŁKIEM I KŁADE NA TO SPORO WYCIŚNIETEGO CZOSNKU. PYCHA 😉 NAJCZESCIEJ ROBIE TAK PSTRĄAGA, ALE MYSLE ZE KAZDA RYBA BEDZIE SMACZNA W TEJ WERSJI 🙂

I TEZ ZAMIERZAM POWYSTAWIAC TROSZKE CIUSZKÓW LENY NA ALLEGRO, ALE NIE MAM KIEDY ICH POPRASOWAC I POROBIC FOTEK.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny jestem dosłownie bezradna, no co ja mam biedna zrobic jak to moje dziecko wogole nie chce jesc, WOGOLE. Ryczec juz mi sie chce, normalnie załamana jestem. Trzyma to to w buzi 1 łyżeczkę zupki przez pol godziny i sie drze. Jak tylko widzi ze nadciaga jedzenie czy picie to sie drze, ja juz nie mam kurwa siły 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lekarze na to gowno.... w dupie maja i uwazaja ze przesadzam, moze po prostu ona nie ma ochoty jesc, prosze zrobic dluzsze przerwy miedzy posilkami i probowac roznych smakow. Dziecko sie dobrze rozwija i jest w dobrym humorze, znaczy ze chora nie jest ODPIERDOL SIE BABO 😠 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OJ WIOLU MOŻE FAKTYCZNIE WYDŁUŻ PRZERWY MIĘDZY POSIŁKAMI 🥴 A JEŻELI PRÓBOWAŁAŚ TO JUŻ NIE WIEM CO TOBIE DORADZIĆ 😞 ALE FAJKI TO NIE JEST DOBRY SPOSÓB NA WYŁADOWANIE NERWÓW 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...