Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

Na zakupki to też lubię, ale sama się stopuję ostatnio bo bym kupiła wszystko!

a pies może i reformowalny... ale trzeba konsekwentnie a z tym już większy problem. Jak chce sie z nim wyjsc to zanim dojdzie do drzwi to całą chate na nogi postawi tym swoim ujadaniem, jak dzwoni telefon to wyje, jak sie go wypuści do ogrodu bo mam swój to zwiewa przez płot do sąsiadki, tam narobi szkód a pózniej nie ma go cały dzień. U nas często Straz Miejska jezdzi, zabieraja biegające psy do schroniska i wlepiaja mandat plus sąd grodzki ;/ za wykroczenie. Pies jest młody - ma półtora roku... A dla nas to jakis koszmar. Mieliśmy psa w domu całe zycie, ale tego ja już znieść nie mogę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moja tez jest młoda ma dwa lata a jest tak powalona że juz nie daje z nia rady. Na wszystko i na wszystkich drze pysk. Nie potrafię z nią sobie dać rady. Ale chyba problem polega na tym że nie mam jej od szczeniaka i stąd ma jakieś głupie nawyki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór grubaski :laugh: :laugh:
GosiaG ciuszki i śpiworek cudne z resztą jak wszystkie ciuszki dla naszych maluszków 🤪 🤪 🤪 🤪
Akompf to na prawdę masz przerąbane z tym psem. Rzeczywiście co innego jak by to był sąsiadki pies ale mamy to masz przerąbane do kwadratu :P :P :P :P W sumie ja tez jak Fredeczka podsunęła bym pomysł z trutką ale osobiście to zrobić to też nie miałabym sumienia wsypać mu do jedzenia 😉 😉 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki - koniec o problemie z psem...

Ciekawostka:

Chuck Norris odciął sobie pępowinę juz w łonie matki, bo nie potrzebował od nikogo pomocy 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny..... brak mi słów co do psa, moja też ma rok i jeszcze jest niewychowana do końca a że mała rasa to szczeka jak ktoś przechodzi na klatce ale będziemy montować podwójne drzwi i problem z głowy ale aż mi się nie chce wierzyć, że takie pierdoły o trutkach tu opowiadacie 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GosiaG - nie zazdroszczę, że musisz jeszcze do pracy chodzić...

Widzisz Wiolka, jak ktoś doprowadza do furii to takie myśli sie nasuwają, ale żadnej z nas (chyba) nie przyszłoby do głowy, żeby je zrealizować. Dlatego myślę, zeby tego psa komuś oddać... Powiem tak... podłoga nadaje się tylko do zdarcia, bo klepki zaczęły się wypaczać a właściciel nie reaguje bo juz sie zdarzyl przyzwyczaić do tego, że mu pies wchodzi na głowę... i nie tylko...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Akompf to Twoja mama, może z nią pogadaj.... ja tu stoczyłam wielka wojnę z całą kulturą chorwacką żeby mieć psa w domu i nawet takie mysli nie przyszłyby mi do głowy ale u Ciebie jest inaczej skoro to nie Twój pies to masz do tego inne podejście. Napisałas, że jest piętro wyżej to czy nie możesz jakoś go odseparować, nie kumam, tak głośno szczeka, że go słyszysz jak jest piętro wyżej? Ja bym musiła pozabijać moje sąsiadki bo tak drą ryja, że mnie z rana budzą. A tego psa da sie jeszcze wychować spokojnie bo młody jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ten pies ujada z każdego błahego powodu... Jak mama schodzi z nim zapietym na smyczy to on przez całą drogę ujada. Wyjście mamy to samo, wiec musza przejsc koło moich drzwi - wewnętrznych, bo zaadoptowałam parter na moje mieszkanie. Moja mama niestety nie zdaje sobie sprawy, ze to jest dla mnie i mojego męża problem i za cholere nie moge się z nią dogadac... nie wszyscy mamy wzorowy kontakt z rodzicami a ja od zawsze byłam czarna owca w rodzinie, z która nikt sie nie liczył za bardzo, wiec na zrozumienie tez nie liczę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...