Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
Witm brzucholki!

Mittka to fajny masz dzień, ale nie martw się u mnie tez jest nie lepiej. Mateusz złapał jakieś przeziębienie kicha i smarka na wszystkie strony. To tylko patrzeć jak ja zacznę, a coś nie specjalnie się czuję.

A swojej córci kup w aptece smektę ona powinna złagodzić biegunkę i wymioty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny nie wiem co mam napisać wiem tylko tyle że życzę Wam wszystkim szczęśliwego rozwiązania a przede wszystkim tego żeby Wasze dzieciaczki były zdrowe 🙂 będę od czasu do czasu do Was zaglądać i cieszyć się waszym szczęściem.

Ja jestem już w domu czuję się strasznie i chyba nigdy nie pogodzę się z tym co się stało na razie nie potrafię.

Jeszcze raz życzę Wam wszystkiego dobrego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosieńko trzymaj się kochana wiem że to się łatwo mówi,ale masz wspaniałego męża i synka i dacie rade przez to przejść.Nie znajduje słów żeby Cię pocieszyć i nawet nie będę próbowała,ale wiedz że myślami jesteśmy z Tobą i jest nam bardzo przykro że tak się stało 😞 Twój Aniołek czuwa nad Tobą i będzie się teraz o Was troszczyć 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fredeczko ten kombinezon jest świetny, ale w życiu bym za neigo tyle nie dała 😲 Elektronicznej niani na pewno nie kupuję bo mam malutkie mieszkanie i nawet nie miałabym z niej jak skorzystać heh, dzieciątko póki co będzie z nami w pokoju. Zastanawiam się jednak nad tym urządzeniem co monitoruje oddech...

mittka współczuję choróbska Twojej córci, uważaj na siebie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewo niestety zaczęła się szkoła to i sama te choroby się przyplątują.Niestety to co miałam załapać to już pewnie załapałam okaże się za kilka dni 🤔

Ja niani też nie kupuje bo podobnie jak Ewa mam małe mieszkanko i to się nie sprawdzi.Łóżeczko będzie na razie u nas w pokoju.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej laski ja już jestem ale nie na długo bo jeszcze z Kamilem na rehabilitację jadę 🙂 🙂 🙂
Gosiu2301 fajnie ze dałaś znać o sobie 🙂 🙂 Wiadomo po takiej tragedii człowiek nie umie się pozbierać ale Ty masz jeszcze dwóch ukochanych mężczyzn przy sobie i dla nich musisz być silna 😞 😞 Ja co wieczór modlę się za Twojego Aniołka 😞 😞 😞 😞
Zaglądaj do nas czasami i pisz co u Ciebie 🤨 🤨 🤨 🤨
A co do kombinezonu co Fredeczka podała linka to faktycznie cena kosmiczna ale jak gościu ma szmal to może sobie pozwolić chociaż jak ktoś ma szmal to woli kupić nowy a za 100 można bardzo fajny nowy kupić 🙃 🙃 🙃 🙃
Ja miałam zamiar kupić elektroniczna nianię ale właśnie tak sobie pomyślałam że przecież też mam małe jak na razie mieszkanie (bo mieszkam u ojca) A zanim wprowadzę się do nowego domu to mały już podrośnie i nie będzie mi potrzebny więc zrezygnuję z jego kupna 😉 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłam 🙂, ale smakołyki dla Kermita upolowaliśmy. Jeszcze dołączyły się dzieciaczki sąsiadki i w czwórkę łapalismy pasikoniki, jednego motylka i takie coś: http://www.cyberfoto.pl/galeria/data/11/swierszcz3.jpg 🙂 poszło na pierwsze danie 🙂

Gosiu! jestesmy z Tobą i wszystkie sie martwimy i modlimy o Ciebie i Twojego Aniołka!

Mittka - no nie jest za ciekawie z córą, nigdy nie miałam grypy żołądkowej ale słyszałam, że to okropieństwo jest. W sumie to kto wie, co mąż z pracy przyniesie... Oby wypłate i nic więcej :P

Fredeczko - tak, mężunio w pracy 🙂 w szkole 🙂 człowiek całe zycie od szkoły ucieka a póżniej trafia na drugą, niekoniecznie lepszą stronę i zostaje belfrem :P hehehe

Elektronicznej niani nie kupuję, bo bska bedzie u nas w pokoju, bo aktualnie posiadamy tylko jeden... 😞

Persy - nie wiem o to glukoza ale nie zazdroszczę, skoro reszta Grudniówek sie tak krzywi na samą myśl... ciekawe czy mnie też wyślą... co oni badają właściwie podając glukoze? Czy sie nie ma cukrzycy czy co?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Akompf niech ten mąż rzeczywiście tylko wypłate przyniesie z tej szkoły 🤪 bo ta grypa to paskudna sprawa 🤢

A trzeba było mówić że kermit takie przysmaki lubi już dwa razy miałam do czynienia z tym czymś zielonym i jak dla mnie to straszne w czerwcu takie coś mi do mieszkania wpadło i mój kot to dorwał 🤪

A glukoze podają właśnie po to żeby zbadać czy nie masz cukrzycy bo to w ciąży bardzo niebezpieczne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akompf kim jest Kermit ??

Gosiu trzymaj się dzielnie. Zobaczysz, że czas troszkę złagodzi ból i smutek.

Ja też będę spała w jednym pokoju z Anią, więc nie potrzebuje niani.

Mittka dużo zdrówka dla Twojej córci, biedna 🙂 a i Ty się dzielnie trzymaj 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...