Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

PannoNikt zobaczymy jak to będzie z tym rozpakowaniem 😉
Bo w tej chwili to mój Bartek takie karate ćwiczy w brzuchu że szok i raczej nie zwiastuje to porodowi :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
Cześć dziewczyny. Ja dzisiaj w nocy nie moglam spać, kręciłam sie prawie całą noc z boku na bok. Już mi jest coraz ciężej , nogi mi coraz bardziej puchną nie wiem dlaczego. Wy też bierzecie rożek do szpitala? nie wiem czy go brać spakowałąm też kocyk dla malutkiej bo nie wiem czy tam będzie ciepło.

Make a pregnancy ticker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Ja dopiero mam Internet, od rana coś robili i nie mogłam nawet na chwilkę do Was zajrzeć, po prostu koszmar haha , ale za to wyszłam z domku i kupiłam małej gruszke do noska i folię pod prześcieradełko 🙂

MęzuAkompf masz ode mnie oklaska , jestes super dzielny facet i żonka na pewno jest z Ciebie dumna 🙂 czekamy na dalsze wieści i ucałuj mocno Age od nas 🙂

Persy ja mam takie noce bezsenne co 2, 3 dni 😞 tragedia… tez się budze o 5 na siusiu i męzcze się potem niesamowicie, aby znów zasnąc.

Aga84 ja jestem co dzień do 16 sama …. Ale mam komórkę, mieszkam w centrum miasta, więc myślę że sobie poradzę jak coś…
Poza tym myślę, że Wiolka ma rację, nie ma co panikowac…no i ja z chęcia skorzystam z zaproszenia i zawitam u Ciebie 🙂 z maleńką mą .

Aga84 powiedz tacie, żeby wybral się do lekarza, bo chrapanie może być powiązane z nadciśnieniem lub innymi poważnymi chorobami…

AgaK to ja pisałam o tym medalu, ze nikt żadnej ciężarnej nie przyzna za prace 🙂

Mittko Ty raczej nie powinnaś spac z Dominiką, bo jeszcze się zarazisz… chociaż i tak mieszkacie w tym samym domku i zarazki pewnie fruwaja wszędzie…

A ja nie kupuję stanika do karmienia…

PannoNikt ja wczoraj miałam na obiad placki ziemniaczane i dziś też bym mogła je jeść, ostatnio mam jakąś faze na to danie …
Moja mała tez się rozciąga, kopie mamunie i nic nie wsakzuje na to by chciała wyskoczyć z brzuszka 🙂

Idę sobie zrobić capuccinko i mam ciasteczka do tego kokosowe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maguulka ja do spzitala nie biore dla małej nic, bo tam wszystko dają. Jedynie na wyjście ze szpitala mąz przywiezie ubranka.
A co do puchnięcia stóp to ja mam jak balony , zresztą dłonie też. Obrączki nie noszę od wakacji już...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AguśW tak też myślałam że to Ty napisałaś o tym medalu ale nie byłam na 100% pewna 😉
A na ciacho kokosowe to im ja się skuszę 🤪

Megulka ja biorę i rożek i kocyk do szpitala 😉

A Ty powinnaś zgłosić się do lekarza z tymi puchnącymi nogami bo to może zwiastować zatrucie ciążowe które jest niebezpieczne dla Ciebie i maluszka 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no i wrocławskie dziewczyny mi pouciekały...

megulka ja nie biorę rożka ani kocyka bo nie ma takiej potrzeby. poza tym byłam już w tym szpitalu i tam jest mega gorąco.

AgaW jak wytrzymałaś do tej godziny bez nas???:laugh:

AgaK mój mały też mi karate urządza 🙂 Momentami mam wrażenie, że przez skórę się przebije 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewa, ja zdecydowałam się na Kamieńskiego.
Koleżanka poradziła mi żebym wzięła jeszcze do szpitala sobie sól fizjologiczną do przemywania oczu dla dziecka.Biorę też 3 komplety ciuszków bo ponoć tam dają ale piorą w takim proszku że dzieci dostają uczulenia więc wezmę swoje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jejku dziewczyny jak ja się dziwnie czuję 🤢 🤢 🤢

Nie wiem co dziś się ze mną dzieję tak mną coś w środku trzęsie taki niepokój ale to już Wam pisałam 🥴

Nie mogę coś się pozbierać i wziąć za jakąś robotę 😞
A za razem są takie chwile że w przeciągu paru minut zrobię to co normalnie zajmuje mi więcej czasu 🤔
Na przykład nie lubię obierać ziemniaków a dziś to taki sporawy garnek naobierałam bo dziś do obiadku z mięskiem mielonym i reszta na jutro na kopytka mi zostanie i to trwało max 10 minut 🥴
A teraz znów siedzę i nic mi się nie chce ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiu ja nie mam żadnych zawrotów, nic mnie nie boli oprócz tego jak mały się wyciągnie i napnie mi brzuch że szok 😉

Ewo może i tak, tylko dlaczego tak to dziwnie odczuwam ☺️

Albo niech się to uspokoi albo niech już zacznie się dziać konkretnego bo ta końcówka jest straszna 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A mnie się przysnęło 🤨 położyłam się w ciuchach i córka mnie obudziła bo znowu ma gorączke 🤢

AgnieszkoW wiem że nie powinna ze mną spać,ale miała wczoraj tak wysoką temperature że bałam się ją zostawić samą w pokoju,a w nocy to tylko sprawdzałam czy oddycha i non stop czoło.Po za tym i tak cały czas mamy styczność ze sobą więc jeśli się będę miała zarazić to i tak się zaraże 😞
Już ręcę opadają jeszcze mi nigdy tyle nie chorowała 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosia śliczny kombinezon 🙂

Mittka łap buziaka na pocieszenie 😘
A Dominika ma w łóżku leżeć i przekaż jej to bo jak nie będzie chciała to z grudniówkami będzie miał do czynienia 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiu śliczny kombinezon!

Mittko dobrze, że trochę pospałaś. No biedna ta Twoja córcia i Ty przy okazji bo jak ona chora to Ty ciągle na nogach.

Ja do tej pory nie miałam takich silnych dolegliwości, ale teraz 3 dzień tak mnie boli krzyż, że wytrzymać nie mogę. Z łóżka wstaję 5 minut, bardzo ciężko mi się podnieść i przekręcić w nocy na drugi bok. To tak promieniuje do pachwin więc momentami chodzę jak totalna pokraka :laugh: Kto wiem, może i u mnie coś zaczyna się dziać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć kobietki napełnione miłością 🙂

gosiag może boli Cię brzuch bo macica jest już bardzo naciągnięta? mówiłaś o tym lekarzowi? Mnie bolał ale teraz nospe biorę to nie boli nic. A co do kombinezonu to świetny 🙂 z dinusiam 😉

mittka dzieciaczki nam chorują bo porządnych mrozów brakuje 😠
co by te wszystkie zarazki wymroziło.

Ja mam w czwartek wizytę to dowiem się co z tym moim rozwarciem i czy łożysko się pogorszyło 😞 ale będę dobrej myśli.

Muszę się zmobilizować i zajechać do tesco kupić w końcu potrzebne kosmetyki dla maluszka i dla mnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...