Skocz do zawartości

grudniówki2 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • fredeczkaa

    4147

  • mittka

    4665

  • Mamusia
AgnieszkaW lozeczko bardzo ladne wiec dobrze, ze zmowilas, malutka na bank bedzie zadowolona 🙂

Emmax nie martw sie, ze mala sie malo rusza, moja Majka ledwo ledwo daje mamusi znac, juz nie maja miejsca.

Persy w koncu zajrzalas i Ty Bti tez, dziewoje poprawic mi sie tu.

Ja robie liste zakupow na nastepny misiac/dwa zeby nie musiec tescia prosic o zrobienie zakupow ale tak robimy za kazdym razem jak mezus idzie na statek wiec juz wprawe mam a jutro do sklepu.

Co tu dzisiaj tak pusto, w soboe wieczorem bylo nas wiecej. To pewnie ten film na polsacie :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mittko zdrówka dla córki. Ja jutro moją też rejestruję, bo AZS daje się we znaki 😞 Straszną ma skórkę... Mam nadzieję, że drugie dziecko nie będzie miało tego samego.

A wiecie jakie imię w nocy ubzdurał sobie mój mąż dla chłopca?
KAZIK!!!!!!!!!!!
Bez obrazy dla Kazików, ale matko kochana... nigdy w życiu!!!
I jeszcze mówi, że nazwałby właśnie tym zdrobnieniem (jeśli mieszka się za granicą można zarejstrować dziecko ze zdrobnionym imieniem, np. mój brat cioteczny ma Kasię a nie Katarzynę).
Normalnie powaliło tego mojego męża!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha PannoNikt rozbawiłaś mnie.... ale moja szwagierka miała podobne przeboje ze swoim facetem, bo chciał dac synkowi na imię Zdzisław , normalnie porażka... Ździchu hahah pasuje do dorosłego męzczyzny , ale do malutkiego chłopczyka to nie bardzo, tak samo jak Kazik 🙂 powodzenia PannoNikt w przekonaniu męża, że to nie jest najlepszy pomysł.

Dziękuję dziewuszki za uznanie dla łóżeczka 🙂

Ja nie oglądam tego filmu na Polsacie... obejrzałam Na wspólnej , wykapałam się i teraz robię sobie pazurki , bo po dzisiejszym tarciu ziemniaków na placki to wyglądaja przecudnie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosia dlaczego płakałas ?? Nie smuć się kochana... a widzisz, wystarczy wejść na brzuszek.net i od razu się buzia śmieje 🙂

Misia ja nie kupuję takiej poduszki, bo pewnie na początku będę trzymac maleńką w rożku, podobno tak się maluszek czuję bezpiecznie, prawie jak u mamusi w brzuszku, a rożek plus rogal do karmienia to juz za duzo, ale oczywiście najlepiej sugeruj sie tym, co Tobie sie podoba 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiu, cieszę się, że Cię to rozbawiło 🙂
Ja się poryczałam ze śmiechu... Stuknięty ten mąż do potęgi. Ale mowy nie ma, on wybrał imię dla Majki, teraz ja decyduję 😜
A jeszcze dodam, że to imię KAZIK to na moją cześć, bo on mnie tak nazywa jak się ze mną drażni 🤨

Misiu ja tej poduchy nie miałam, ale czytałam na necie same dobre opinie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to super Gosia , że humorek Ci się poprawił 🙂

PannoNikt wyobraź sobie, że na mnie kiedys znajomi wołali Kazia haha , miałam taką ksywkę od około 15 roku zycia, ale jakoś to ucichło już 🙂 ... chociaz ostatnio mój kuzyn dodał mi komentarz do zdjęcia na NK i napisał Kazia hahah ale ja nigdy nie lubiłam jak ktos tak do mnie mówił ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Żonę przenieśli z obserwacji na oddział patologii ciąży. To chyba lepiej. Skurcze ustały, wody napływają, ale wciąż istnieje ryzyko porodu przedwczesnego. Walczymy dzielnie, by mała choć z tydzień jeszcze pobyła w brzuszku. Akompf pozdrawia wszystkie grudniówki! Dopytuje o Was i leży na sali z dwoma paniami, a więc się nie nudzi. ma TV i Brzydulę;] A tak poważnie: super warunki, świetna sala i panie z personelu. Tylko musi się oszczędzać, nie wolno jej wstawać... Będę Was informował... Jutro napiszę po 21.00 co i jak. Będę u żony od 17 do 20 więc dajcie mi czas na dojazd do domu i wtedy napiszę co wiem;] Piorę właśnie wyprawkę dla małej... Ehhh... Ile ja się "zdalnie" przez telefon z żoną tego naszykowałem... MASAKRA!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...