Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
chloe ja wiem że ludzie maja z psami problem i oczywiście sie z tym spotykam na spacerach ale tym razem czułam się trochę winna i pewnie dlatego się tak zdenerwowalam że facet miał racje że mojego psa w tej fontannie byc nie powinno. Ale jak już nie mógł wytrzymać to mógł mi zwrócic uwagę a nie od razu dzwonic, ech...Z tym moim psem to jest tak że ma instynkt łowiecki straszny i goni wszystko co sie rusza..ale jak już się przestaje ruszac to sie stara zaprzyjaźnić albo traci zainteresowanie. Ostatnio znalazła ptaszka z przetrąconym skrzydelkiem, powąchała go i olała jak przestal uciekać. Więc nie jest taka straszna, nie pozagryzalaby tych kaczek 🙂 I pomysleć że na placu chodzi jak w zegarku, na spacerach zresztą też z wyjatkiem takich akcji raz na jakis czas - żeby się pani nie nudziła 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anika dobrej nocki 🙂)
ulka ja za to od poczatku wysypana jestem cala buzia i dekolt i mam chlopaka 🙂) i wlosy wypadaja i sa matowe:P wiec to chyba na odwrot mam niz pisalas ;p
holi mi kazal od razu 75 robic by nie powtarzac bez sensu pozniej....

spijcie dobrze brzucholki ja tez spadam juz.. papapa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Chloe ...tak bardzo sie ciesze 🙂 teraz chyba jeden brzuszek idzie jutro a ja nastepna w kolejce...w czwartek prosze myslec o gudze..

Slodkich snow dziewczyny...Guga dzisiaj zapija doła herbatka z cytryna i miodem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Holi ja byłam przekonana że czuję maleństwo ale sobie niestety wmówiłam, jak lekarz powiedział że to nie możliwe to nagle przestałam czuć. Aaa tez się nie mogę doczekać aż poczuję maleństwo, bo wtedy stanie się to bardziej relane a pozatym i ja się trochę uspokoję. Dziewczyny co do płci i stwierdzeń że dziewczynka odbiera urodę, to tak naprawdę to chyba sprawa hormonalna. My mamy podobno dziewczynkę( jeszcze maja potwierdzić) a każdy mówi że strasznie się zmieniłam, wyładniałam mam idealna cere itd.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
katja26 napisał(a):
Witam Was dziewczyny.
Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swojego grona. Jestem w 16tc, to moja pierwsza ciąża. Od samego poczatku przebywam na zwolnieniu lekarskim z powodu wykonywanej pracy. I strasznie mi się nudzi a jak mi się nudzi to wymyślam głupoty i ciągle się martwię o maleństwo. Do tego doszło dużo kłopotów związanych z remontem domu wiec jestem kłębkiem nerwów. Mam nadzieję, że w waszym towarzystwie czas będzie mi przyjemniej leciał.


Witamy 🙂 Napewno bedziemiasz miala co czytac a to zawsze jakies zajecie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
rubi napisał(a):
chloe i ja tez się cieszę że u Ciebie wszystko dobrze
Guga u ciebie kochana też będzie zobaczysz o kktórej masz wizytę


Dziewczyny...ja wizyte mam w czwartek o 1500...ale bede w szczecinie wiec newsy beda w piatek z samego rana...

slodkich snow
😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O super 🙂 gratulacje 🙂
Ja wczoraj byłam u gina. Wszystko okej. Słyszałam bicie serduszka.
Wogóle to mam świetnego ginekologa. Koleś jest taki miły, że szok 🙂
Wszystko tłumaczy 🙂 Usg dopiero za trzy tygodnie i wtedy jak się nie odwróci pupą to może uda się zobaczyć płeć.
pozdrawiam i udanego dnia
u mnie dziś znowu leje, mam dość tej pogody, blee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry 🙂

a ja już zdążyłam wrócić od dentysty. i tak, na to moje poszarpane podniebienie to powiedział, że niby nie mogę niczym płukać, ale on uważa, że i tak wszystko wypluje i że lepiej żeby zapobiec niż żeby bolało.
Powiedział też, że nie wie od czego ten ból bo wszystkie zęby mam zdrowe. a w prawej stronie która mnie boli tylko jeden ząb miałam wypełniany, więc powiedział, ze to ten może zaczynać boleć. powiercił trochę (bolało 😞 ) i wyjął to wypełnienie a potem włożył tam lekarstwo. jak nie przestanie boleć do jutra to mam przyjść.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry brzuszki...nie bylo mnie tu ze 100 lat i zaleglosci prawie nie do nadrobienia 😎

Wczoraj bylam u gina i mialam usg...a tam z mojej dziewuchy (sama sobie plec wmowilam) pitol wyszedl. Jestem bardzo szczesliwa i musze przyznac ze to forum chyba naprawde jest szczesliwe.

Dziewczyny stesknilam sie za wami ☺️

aaaa...kupilismy siedzonko uzywane do samochodu i dla wszystkich brzuszkow ktore chca tanszy wozek (nie zawsze uzywany) to wydaje mi sie ze sa fajne wstawiane na tablica.pl

Dobra, a teraz troszke poczytam co tu sie dzialo 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...