Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
a ja właśnie wróciłam z imprezki 🙂 pierwsze urodziny mojej chrześnicy były 🙂 i przy okazji akurat się tak zdarzyło, że dzisiaj urodziny też jej taty były, a brata mojego męża. 🙂 więc też podwójne 🙂 i pierwszy raz byłam na imprezie od strony mojego męża bez niego. ale dałam radę, chociaż z nim na pewno byłoby lepiej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Cześć wam wszystkim!!!! U mnie też robi się pogoda tylko ma się podobno potem popsuć pod wieczór!!! Ja jeszcze nie mam planów bo mój mąż śpi!!!! Kurczę dziewczyny jakąś mam taką załamkę bo leżę na wznak głaskam brzuszek i nic w dzień w dzień i nie rusza się nie czuję!!!! Stwierdzam też że brzuszek jest taki jaki był jak wam zdjęcia zamieszczałam!!! głupia jestem i tyle!!! pozdrawiam was
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej,

U mnie dzis tez zaczyna sie piekna pogoda 19 stopni poki co 🙂

Dzin chyba w domku tylko w planach wypad na steki 😁 a Tak to nauka i posiedziec w ogrodku z Potworkiem.

Holi nie masz sie co przejmowac u mnie brzuch tez stoi w miejscu i oprocz mrowek nic wiecej nie czuje. Jeszcze przyjdzie na Nas czas. Najwazniejsze ze dzidzia jest zdrowa i sie dobrze rozwija 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczyny....

Wróciam z impraey zła jak osa bo jak juz wpomniałam robiłam za kierowce i nie moglam sie przez godzine doprosic powrotu.... brrrr
Nie wiem jak Wy ale ja max do 23:30-00:00 a potem jestem nieprzytomna...

Guga dzisiaj sie pakuje... pranko, szybkie sprzatanko, kąpanko i wyjazd jutro rano...

Wiecie co... ja mam jednak depresje... brakuje mi mojej pracy, nie mam meza przy sobie... a kilogramy ida w góre...to chyba jednak za duzo na jedną Gugę....

Milłej niedzieli...
😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki 🙂
U mnie też gorąco i duszno 30C, słońca brak, rano była taka ulewa i burza i teraz się zastanawiam czy cały dzień tak nie będzie wyglądał 🤢
Ja byłam teraz 2 dni w objazdach między teściami i 2 szwagrami, no i oczywiście można to zauważyć dziś na wadze 😉
Guga - no faktycznie coś ostatnio w kiepskiej formie jesteś, ale może ten wyjazd wyjdzie Ci na dobre, tego Ci życzę i miłego odpoczynku. Wracaj do Kołobrzegu uśmiechnięta i pełna optymizmu 🙂
Holi - nie martw się, ja też ruchów jeszcze nie czuję 🤔 buuu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie!
A my wlasne rozpalamy grilla pnownie 🙂
u nas przeszla mega burza przed chwila ale juz jest ok. Wczesniej upal nie do wytrzymania!
Nie wspominajac o alegrii, a tu trawy nie brakuje!!!!
Guga milego wyjazdu, po burzy zawsze wychodzi slonce 🙂 Ja tez mam rozne dni.
Holi - spoko, ja tez czuje tylko smyranie, nic wiecej.Mnie lekarka powiedziala 20tc, wiec czekam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
guga napisał(a):
Czesc dziewczyny....

Wróciam z impraey zła jak osa bo jak juz wpomniałam robiłam za kierowce i nie moglam sie przez godzine doprosic powrotu.... brrrr
Nie wiem jak Wy ale ja max do 23:30-00:00 a potem jestem nieprzytomna...

Guga dzisiaj sie pakuje... pranko, szybkie sprzatanko, kąpanko i wyjazd jutro rano...

Wiecie co... ja mam jednak depresje... brakuje mi mojej pracy, nie mam meza przy sobie... a kilogramy ida w góre...to chyba jednak za duzo na jedną Gugę....

Milłej niedzieli...
😘


ja jak robię za kierowcę to rządzę ja 🙂 nawet jak gdzieś z tatą jestem i on coś wypije to jak chce już jechać to mówię, że jedziemy i tyle. 🙂 ja mam kluczyki, moje zdanie na wierzchu 🙂

a doła to i ja mam, podobnie jak u Ciebie brak pracy u mnie skończyły się podwójne studia, mnóstwo zajęć, pracy nie mam, mąż gdzieś daleko. i to wszystko dobija 😞 ale popłaczę sobie trochę a potem przechodzi 🙂

ja też bym chciała gdzieś wyjechać, ale na razie nic takiego się chyba nie wydarzy.

a Ty kochana odpoczywaj tam sobie u cioci, wypoczywaj 🙂 i dużo się uśmiechaj 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej hej
Guga trzymaj się i duzo radosnych dni podczas wyjazdu 🙂

A ja wręcz przeciwnie mam dobry humor, jestem trochę zmęczona praca ale to wiadomo. No i ciągle hmmm jakby to opisac 😁 😁 😁 😁 😁: 😁 No wreszcie czuję pozytywy drugiego trymestru hehehehheh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To ja sie klade spac 🙂
wymeczylo mnie dzis slonce i obiadek 😁 Pojechalismy do restauracji i zamowilam: grzanki z oscypkiem, pomidorkiem i ogorkiem zielony. Na obiadek mini placki ziemniaczane z dipem czosnkowym, stek z Kangura i sos borowikowi 🙂 No i do tego deserek puchar bananowy (banany, dwie galki lodow, bita smietana i sos czekoladowy) mmmmm pycha.
Troche sie przejadlam ale bylo warto 🙂

Dobranoc brzuszki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja tez juz zmeczona i ide spac, caly dzien na dworzu to juz za duzo... Bylam u kuzynki na otwarciu baru na wsi od 15 do 21 i troche sie umeczylam, bo wiekszosc czasu musialam pilnowac mojego malego, ktory wolal byc na zewnatrz 🙂 A on nie usiedzi w jednym miejscu.
Do dziewczyn, ktore jeszcze ruchow nie czuja: Wy sie tak nie martwcie tym, ze jeszcze nic nie czujecie, bo na pewno wszystko jest dobrze, a dzidzia was niedlugo sama zaskoczy i da o sobie znac 🙂 tylko jest pewnie spokojnym dzieckiem i nie szaleje 😉
Pozdrawiam i dobrej nocki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc wam moje drogie!!!! Dzieki za odpowiedz nurtujących mnie myśli ale jak część tak z nas ma z tymi ruchami to oki!!! juz nie naciskam i nie mecze tak mojej dzidzi bo pewnie wkurzona juz na mnie hhehhe!!! czekam z niecierpliwoscia ehehehe!!!! wczoraj nie weszlam juz wieczor na forum bo przyszlam i zaczelam kontynuowac czytanie mojej super fajnej ksiazki oczywiscie ciegnie mnie teraz na thilert masakra ale niezla ksiazka!!!!! milego wypoczynku guga zycze i wszystkim dziewczynom ktore maja urlop no tym co na l4 to maja wieczny urlop hehehe!!! uu mnie dzis upal na maksa rano tylko pogrzmialo i nic a nic deszczu!!! zaraz przychodzi do mnie kolezanka na pogaduchy to pozdrawiam zagledne pozniej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...