Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Brzuszki a co Wam z tym moczem nie gra? Bo mi badają cukier i białko - cukru nie mam tylko białko tzn 0,20 g/L na dopuszczalną ilość 0,05 - 0,10 , ale mimo to ginekolog nie komentuje tego. Tylko co miesiąc muszę oddawać mocz, z resztą w porównaniu z pierwszym badaniem mniej mam białka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
wanilia napisał(a):
coquelicot napisał(a):

Wanilia teraz mnie trochę nastraszyłaś tym plamieniem.:


Nie miałam takiego zamiaru, lekarz wcale nie powiedział że ono miało związek z moim rowerowaniem, no i to było moje 3 plamienie więc widać mam predyspozycje. Poza tym gin stwierdził że mam delikatną szyjkę i niewiele trzeba żeby trochę pokrwawiła, np po stosunku. Ale jeździć mi nie zabronił, przytulańska z mężem też nie 🙂


Och to dorze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ulka pisałaś że Cię zalewa i że martwisz się czy to nie wody - podobno można kupić w aptece test do użytku domowego, żeby stwierdzić czy to właśnie przypadkiem wody nie odchodzą. Myślę że to mało prawdopodobne ale jeśli ma Cię to męczyć to możesz spróbować
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
coquelicot napisał(a):
Brzuszki a co Wam z tym moczem nie gra? Bo mi badają cukier i białko - cukru nie mam tylko białko tzn 0,20 g/L na dopuszczalną ilość 0,05 - 0,10 , ale mimo to ginekolog nie komentuje tego. Tylko co miesiąc muszę oddawać mocz, z resztą w porównaniu z pierwszym badaniem mniej mam białka.

Bialko w moczu moze oznaczac stan przedrzucawkowy, ale dodatkowo to wysokie cisnienie i inne...
Wiec jesli masz tylko troszke podwyzszone bialko to sie nie martw, a lekarz niech lepiej to kontroluje, bo badan nigdy za wiele 🙂
Takze nie matrw sie wszystko bedzie dobrze 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
coquelicot napisał(a):
Brzuszki a co Wam z tym moczem nie gra? Bo mi badają cukier i białko - cukru nie mam tylko białko tzn 0,20 g/L na dopuszczalną ilość 0,05 - 0,10 , ale mimo to ginekolog nie komentuje tego. Tylko co miesiąc muszę oddawać mocz, z resztą w porównaniu z pierwszym badaniem mniej mam białka.


Jesli chodzi o mnie to nie mam ani bialka ani cukru, za to mam bardzo liczne bakterie znow i teraz pojawily mi sie krysztalki szczawianow ale pojedyncze wiec chyba nie tak zle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
W Katowicach wlansie wyszlo sloneczko 🙂

A dzis mogloby padac 😜 niestety pracuje w Katowicach kolo Spodka (co ma swoje plusy i minusy). W dniu dzisiejszym to wielki minus. Tour De Pologne.... cale centrum sparalizowane a najgorzse jest to ze oczywiscie wszystkie ulice dojazdowe beda zamkniete w godzinach 15:00-20:00 i objazdow nie wytyczyli. Nie mam nic do tego zeby miasto sie promowalo i zeby takie wyscigi odbywal sie w Katowicach, ale nie w dzien powszedni i zeby nie paralizowalo calego Centrum 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basienka84 napisał(a):
W Katowicach wlansie wyszlo sloneczko 🙂

A dzis mogloby padac 😜 niestety pracuje w Katowicach kolo Spodka (co ma swoje plusy i minusy). W dniu dzisiejszym to wielki minus. Tour De Pologne.... cale centrum sparalizowane a najgorzse jest to ze oczywiscie wszystkie ulice dojazdowe beda zamkniete w godzinach 15:00-20:00 i objazdow nie wytyczyli. Nie mam nic do tego zeby miasto sie promowalo i zeby takie wyscigi odbywal sie w Katowicach, ale nie w dzien powszedni i zeby nie paralizowalo calego Centrum 😠


haha, msme przezywali to wczoraj w dabrowie:P miasto bylo porazone... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam brzuszki 🙂
Byłam wczoraj na wizycie. Lekarz nie bardzo chciał robić usg, ale go lekko przymusiłam (bo wciąż nie znaliśmy płci).. I wszystko jest super, dzidziuś zdrowy, waży 513 g 🤪
a co do płci, to gin powiedział, że obecne wargi sromowe 😁 po czym mówi, że zwątpił, długo oglądał z każdej strony, dzidziuś miał wyprostowane nóżki i w końcu stwierdził, że tak na 80 % dziewczynka..... więc tak naprawdę sama nie wiem, nie nastawiam się... ale numery nam dzidziuś robi 🙂
ale najważniejsze, że wszystko jest ok 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nadia85 napisał(a):
Witam brzuszki 🙂
Byłam wczoraj na wizycie. Lekarz nie bardzo chciał robić usg, ale go lekko przymusiłam (bo wciąż nie znaliśmy płci).. I wszystko jest super, dzidziuś zdrowy, waży 513 g 🤪
a co do płci, to gin powiedział, że obecne wargi sromowe 😁 po czym mówi, że zwątpił, długo oglądał z każdej strony, dzidziuś miał wyprostowane nóżki i w końcu stwierdził, że tak na 80 % dziewczynka..... więc tak naprawdę sama nie wiem, nie nastawiam się... ale numery nam dzidziuś robi 🙂
ale najważniejsze, że wszystko jest ok 🤪


nadia fajnie, że z maluszkiem wszystko w porządku 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaagaaa fajnie masz z tym morzem.. zazdroszczę... może w tym roku na 1 dzień wyskoczę nad morze... zobaczymy...

aaaaa... i jeszcze coś dzidziuś miał otwartą buźkę i oczodoły tak fajnie było widać i soczewkę prawego oka.. hihihihihi,..... i rączkę taki fajnie przy buźce trzymał i machał sobie paluszkami.... niby się nie nastawiam, ale już mówię do brzuszka: "księżniczka moja mała" haha... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ja juz tez po wizycie... moj Kubus ma juz tez ok 500 g... chyba 482 dokładnie wiec kawął chłopa juz... no i ostatnie foto na ktory miesci sie w całosci na ekranie... około 16 cm tej długości od głowy do pupy....a pozniej jak to lekarz stwierdził podgądanko juz tylko po kawałku... nadia pisałas ze fajne pozy ogladałas... nasz akrobata dzisiaj nozka paluszkami prawie czoła swojego dotykał ;D zwinął się jak slimak ;p nawet nam lekarz takie smieszne foto zrobił z noga na głowie ;p lezy sobie w poprzek nadal i nie zmienia narazie pozycji ;p następnę podglądanko za całe 30 dni... ehhh czyli byle do 31.08 ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agami napisał(a):
no ja juz tez po wizycie... moj Kubus ma juz tez ok 500 g... chyba 482 dokładnie wiec kawął chłopa juz... no i ostatnie foto na ktory miesci sie w całosci na ekranie... około 16 cm tej długości od głowy do pupy....a pozniej jak to lekarz stwierdził podgądanko juz tylko po kawałku... nadia pisałas ze fajne pozy ogladałas... nasz akrobata dzisiaj nozka paluszkami prawie czoła swojego dotykał ;D zwinął się jak slimak ;p nawet nam lekarz takie smieszne foto zrobił z noga na głowie ;p lezy sobie w poprzek nadal i nie zmienia narazie pozycji ;p następnę podglądanko za całe 30 dni... ehhh czyli byle do 31.08 ;D


o jak fajnie 🙂 też bym chciała swojego Maluszka zobaczyć 🙂 jeszcze 8 dni i wizyta. ale już duże te nasze dzieciaczki 🙂 pół kilo to już sporo 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jutro postaram sie dodac bo musze foto jej cyknac bo skanera nie ma;/ wy tez dodawajcie fotki waszych szkrabow po wizycie....bo ostatnie moje Kuby sa....a pozniej juz brzuszki.... a moze tez sie kilka z was ujawni z fotkami 😉)) ja tak lubie je ogladac;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
guga napisał(a):
Dziewczyny 😜

Gratulacje z okazji owocnych UGS 🙂
To jak miód na serce...
Tak sobie myśle ze moja Maleńka też już musi mieć około 500g 🙂 10 dni temu miała 370g wiec jaki wzrost 🤪


Guga mysle ze ma wiecej niz 500 moj kubus mial 273 🙂)) a dzis po 10 dniach prawie razy dwa;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...