Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
wanilia napisał(a):
Okno w pokoju odpękane, zostało kuchenne ale nie na dziś. Przyznam że mycie okien po remoncie to wyzwanie dla ciężarowki jednak, naszorowałam się trochę..
Aniqa1111 gratuluję zakupów, ja postnowiłam że w październiku wybiorę się do jakiegos sklepu we wrocławiu i tez kupie ile sie da, muszę tylko listę przygotować 🥴 A Ty gdzie się zakupowałaś, w jakiejś hurtowni czy sklepie sieciowym?


hmm, bardziej mi to na hurtownie wygladało, ale jestem zadowolona, ze wszystko w jednym dostalam nie trzebabylo latac.

o Matko, padnieta jestem, umylam okno w kuchni i wyszorowalam podlogi na calej gorze.chcialm jeszce umyc balkonowe okno, ale juz dzisiaj nie dam rady, brzuszek za bardzo mi stwardnial.
a jeszce obiad i moze jaks salatke, jak mi sie bedzie chcialo...
wiecie co, ja zaluje troche ze we wrzesniu poszlam juz na zwolnienie, generalnie czuje sie ok i mysle ze moglam dalej pracowac. a tak tylko siedze w domu i mysle co na obiad zrobic...malo ambitne to moje życie ostatnio, taka prawdziwa kura domowa sie ze mnie zrobila 😮
no ale jak Kalinka bedzie już z nami, to mysle ze przestana nachodzic mnie takie mysli, że mam zza duzo czasu 🙂 a to juz za dwa miesiące...o Boziu, w piątek zaczynam 8 miesiąc 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosia20101 jak robisz to mięsko w sezamie ?? 🤪
holi32 to super że wada wzroku ci się poprawiła 🙂
chloe myślę że powinno być dobrze dałam mu antybiotyk bo jeszcze mi został ostatni od ostatniego razu.. co jakiś czas tak ma bo znajdzie coś i wpieprza nawet nie wiadomo kiedy 🤨 nie jest osowiały i apatyczny ma dobry humor bawi się jadł suche jedzenie, nosek zimny i mokry więc jak dla mnie chyba jest z nim już dobrze 🙂 ma nauczkę ! kurde ma takie te jelita wrażliwe a nie można go dopilnować 😮 byłam mu po witaminy w zoologicznym ale niestety się skończyły i pójdę jutro on jest taki chudziutki i cały czas w transie chłopak zapracowany jak nie wiem.. tu chce się bawić tu zakopuje zabawki po chacie i później szuka 🙂 normalnie 3 światy z nim 🙃
guga guga ja wiedziałam że jak cie nie ma za długo na forum to ty coś wykąbinujesz znowu!!
weronika87 nie bądź taka opowiadaj nam tutaj co i jak 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kupiłam sezam połączony z panierką. Ale można kupić zwykły sezam i połączyć z bułka tartą i płatkami zwykłymi do mleka ( wcześniej wsypać do woreczka i zgnieść na małe okruszki ) , pokroić pierś z kurczaka na paski, stłuc delikatnie tłuczkiem, przyprawić pieprzem i solą lub Vegetą jak kto woli, macza się kawałki kurczaka w mleku dociskać panierkę i na małym ogniu na patelni opiekać na złoty kolor 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki. Mój mężuś też przybrał na wadze dobił do 104 ( na szczęście jest wysoki więc nie zalicza się do grubasków). Narobiłyście mi smaka z tym kurczaczkiem w sezamie. Powoli zbliżam się do 30 tyg i tak się zastanawiam czy robić 3 ostatnie badania prenatalne. Czy wy robicie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tez niedlugo 8 miesiac... razem z guga;DDD
własnie Guga bidulko.... uwazajcie dziewczyny na siebie.... a swoja droga podziwiam wyczyn mycia okien... ja sie tego nie podejmuje... stwierdzilam ze umyje po porodzie chocby w grudniu ale teraz nie bede sie naciagac....bo ja i moja niezdarnosc... to jeszcze bym sobie cos zrobila.....wszystko mi z rak leci... wysypuje sie rozlewa.. wiec mucie okien na 8 pietrze zostawie sobie na inny czas;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
katja26 napisał(a):
Hej dziewczynki. Mój mężuś też przybrał na wadze dobił do 104 ( na szczęście jest wysoki więc nie zalicza się do grubasków). Narobiłyście mi smaka z tym kurczaczkiem w sezamie. Powoli zbliżam się do 30 tyg i tak się zastanawiam czy robić 3 ostatnie badania prenatalne. Czy wy robicie?

ja mialam prenatalne w szpitalu tylko w 12 tygodniu... i od tamtej pory juz nic... na kazdej wizycie na normalnym usg sprawdza lekarz serduszko i narzady inne ale zadnych specjalistycznych...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
katja26 napisał(a):
Agami no ja właśnie się ciągle waham. Na każdej wizycie mam usg. Lekarz powiedział że to 3 badanie ma najmniejsze znaczenie diagnostyczne. Tam gdzie robię to badanie to kwota 300zł więc mało nie jest

a to drugie to kiedy robilas i na czym polegalo??? bo ja mialam tylko usg w szpitalu na innym sprzewcie robione i to bylo to cale badanie prenatalne... wlansie z pomiarem kosci przeziernosci itd... i od tamtej pory nic nie sprawdzalam.... zreszta tak kocham babla ze nie wiem czy chcialabym teraz wiedziec..(odpukac oczywiscie) ze cos nie tak,.,,,.. a jak na usg lekarz stwierdza ze ciaza prawidłowa.. to po co sie nakrecac i denerwowac.,...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wanilia napisał(a):
i ja też, ja tez za chwilę zacznę 8 miesiąc 🙂 🙂 🙂
guga podziwiam zrobione paznokcie, ja juz nie daje rady 😮 Oby kostka nie spuchła...


Sister robi mi paznokcie 😁 ja nie daje rady...albo mixtura działać zaczyna.... bo noga gorąca sie robi... albo bedzie puchła.... 😮 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec tak byłam w szpitalu z zatruciem wypuścili mnie dziś rano czuję się dobrze wykopana wydepilowana nowo narodzona ( i już nie na kibelku) 😁 "Pan Maz dba " nawrócony zamontował pod moją nieobecność szafę cudeńko bo duuza i zamieszkał z nami czyli mna i Gabrysiem a ze pojechał na noc do pracy to nie płacze z tego powodu haha buziaki dziewczyny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewczynki. Weronika ja wiedziałam,ze się nawróci 😁 więc spokój ducha na pewno na wyższym poziomie u Ciebie 🙂 cieszy mnie to bardzo. Guga na wszelkiego rodzaju zwichnięcia to się altacet kupuje,rozpuszcza i trzyma.ocet podobno rozmiękcza kości i nie powinno się go stosować. Marzenka a jak ten Twój?? nawraca się troszkę?? bo od ostatniego SKARBA to nic nie piszesz... odzywa sie?? widziałam dzisiaj 7 tygodniowego synka znajomych 🙂ale słodziak!! a moja Mała chyba się uwzieła na mój żołądek bo tak mi dzisiaj wszystko podskakuje...nie mam zgagi ale czuję ją w pobliżu i jak coś zjem to chwilowo jest lepiej ale zaraz wraca...a propo sprzątania: umyłam w sobotę dwa okna,poodkurzałam,umyłam łazienkęnawoziłam kwiatki.w ndz wyprasowałam firanke wielgaśną do pokoju,trochę mniejsza do kuchni (plus 2 zasłonki) i trochę ciuszków dla małej.w sob to padłam na twarz.po prostu już nie mogłam patrzeć na to swoje oszczędzanie sie...dzisiaj już bez gynalginu (przy tym bez no-spy i skurczy) więc mam nadzieję że mąż mnie nie zawiedzie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...