Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Weekendo na grudniówkach widać , słychać i czuć 😜

Ale nic dziwnego...nie dość, że wszystkie o leniwcach pisały dzisiaj to jeszcze przecież ANDRZEJKI dzisiaj 🤪
Ja w tym roku odpuszczam wszystko...tak jak już pisałam na co dzień nie drażnię grawitacji i kooocham swoje łóżeczko ponad życie 🤪
Wyobraźcie sobie, że dzisiaj nawet na krok z domu nie wyszłam 😮 😮 😮
Ale nie przeszkadza mi to wcale bo kręgosłup po trudnych nockach daje się we znaki 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ulka napisał(a):
hello ja dzis cały dzien na zakupach a rossmanie nie było sudokremu , moze byc taki zwykły z hippa przeciw odparzeniom? bo nie chce mi sie latac juz po sklepach
pozatym w telekspresie mowili ze odkryli ze wada wzroku krotkowzrocznosc juz nie jest wskazaniem do cesarki

Pewnie, ze moze byc, obojetnie jaki, wszystkie maja podobny sklad, zobaczysz jak bedziesz stosowac czy jest ok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dorianna napisał(a):
Widze, ze tylko ty novaM jestes, a mi sie nudzi i tak sobie trafilam na te fotki 😁 😁 😁
A gdzie reszta???


Hehe z nudów niezłe stronki znaleźć można to fakt 🤪

A co do reszty to lachony nasze pewnie balują ten ostatni raz w dwupaku 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cholercia na ogół cierpliwa jestem ale tym razem nie mogę się na maxa doczekać wiadomości od Gugi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Klimatyzuj się tam w domku lalka i pisz szybciorem jak tam i co tam 🤪
No i małą nam pokaż w końcuuuuuuu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jak nie tu to chociaż na FB 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie kochane:*** po raz kolejny zamilkłam, ale już powracam i obiecuje więcej nie znikać 🙂 W środe byłam u lekarza i mały miał 2380 i szyjka zaczyna z 4cm zrobiła się do 3,5. Skurcze mam już coraz częstsze i bardziej bolesne. Dziś w nocy nawet wypadł mi czop. Pierwsza moja reakcja oczywiście panika widząc krew na papierze toaletowym, później na spokojnie zaobserwowałam co to tak dokładnie jest. No to podstawowe pytanie.... kiedy wybije godzina zero...?! Buziaki :** i graulacje dla naszych pierwszych mam :****
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiunia żeby nam to było ostatni raz takie znikanie 😠
My się tu zamartwiamy o nasze milczące grudniówki 🥴

Czop Ci wypadł powiadasz...ja nie wiem czy tym razem doznam uczucia prawdziwych oznak porodu 🤨
Chciałabym bardzo 🥴

Ulka no niektóre się drą, niektóre klną, a niektóre tylko stękają 😜
Ja się darłam i klęłam wszystkich hehehe 🤪 🤪 🤪
A z tymi zastrzykami to współczuję...ja nie wiem czy bym dała radę tak sama sobie... 🤨 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...