Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Agami napisał(a):
doriana 96 lat przezyła moja babcie.... bo babcia umarła w lipcu rok temu ,.... prababcia super sie trzymala... w zeszlym rok,u sie na wesele nasze wybierala.... sama chodzila sama duzo rzeczy jeszcze wokolo siebie robila... nawet kieliszka wypila jak prawnuki przyjechaly.... i to tak nagle sie stan pogorszyl i odeszla.... sluszny wiek tak jak guga pisala.... tylko smutno.. tym bardziej ze to pechowy rok.... pochowalismy w ciagu roku dziadka mojego meza, moja babcie, mojego dziadka, moja ciocie i teraz prababcia.... tak jakos w ciagu roku....

Sedziwy wiek, tylko pozazdroscic i jeszcze jak byla tak zdrowa... Ale to nie my wybieramy kiedy i jak mamy umrzec, szkoda tylko ze bliscy musza tak cierpiec.
Trzymaj sie i nie smuc za bardzo, bo dzidzia w brzuszku tez sie smuci. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewczyny.
Agami przykro mi z powodu Twojej prababci,ja mam teraz dziadka bardzo chorego i też nie wiadomo jak długo pożyje.tydzień,miesiąc?jest od nas ponad 100 km i nie da się nadrobić tego co by się chciało...zawsze w takich sytuacjach myśli się o tym co można było zrobić albo co jeszcze można. przykro się robi ,że nic na to nie możemy poradzić...
novaM przejdzie... ja wczoraj też słabo spałam a z tym moim się dogadać nie idzie... w jednym łóżku a jakby na dwóch końcach świata... podejmuje teraz najważniejsza decyzję w życiu a to jest takie ciężkie,sama wiesz...
byłam też wczoraj na 19;30 u tego dentysty z Julką.zgadnijcie co??żadna rewelacja.otworzyła dzioba na chwilę a jak ta jej pokazała wiertło to ta takiego oberka na fotela zakręciła że tamtej ręce opadły.syropek-głupi jaś.sprawa wygląda tak że 4 zęby mojego dziecka to koszt(w tej klinice) prawie 600 zł.świetnie.kolejny strzał prosto w twarz.mój powiedział,że i tak jej wypadną a ja jestem w kropce.dochodzę do wniosku że kit z traumą i robimy na siłę a taniej bo przecież i tak jej wyleci to za jakieś 2-3 lata... mam nadzieję że się przyzwyczai po prostu i zacznie siedzieć sama.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ja zdarzylam pojechac w niedziele do babci... poglaskala mnie po brzuchu i tak fajnie sie usmiechnela i kazala dbac o pierwszego praprawnuczka... wiedziala ze bedzie mial na imie Kubus i ze urodzi sie w grudniu.... tak ze ciesze sie ze zdarzylam sie pozegnac jak zadzwonili ze stan sie pogorszyl....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiadudzika mi tez robili jak mialm 5 lat na sile jednego zeba i fakt pozniej nie chcialam chodzic do dentysty.... ale po jakims czasie rodzice poznali fajna dentystke.... nalozyla na wiertlo ta taka gumke do polerowania i pokazala na raczce ze to wcale nie boli... popsikala truskawkowym sprayem znieczulajacym i w tym czasie podmienila wiertlo.. i zawsze dostawalam po takiej wizycie cos od niej (a tak naprawde rodzice kupowali i jej dawali a ona mi) no i pozniej juz chetnie chodzilam 🙂)))

no i dziekuje dziewczyny za cieple slowa.. na was zawsze mozna liczyc....mam nadzieje ze po porodzie uda nam sie utrzymac nadal taki kontakt jak teraz....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewuchyyyyyyyyy 🙂
Agami moje kondolencje..
Wanilia mówiłyśmy Tobie że będzie wszystko dobrze!! 🙂
Gratuluję udanych wizyt 🙂
w Poznaniu pali się z nieba jest tak gorąco że nigdzie do popołudnia nie wychodzę 😜 wolę gnić na tapczanie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie brzucholki 🙂
no tym razem musiałam się naczytać tych dobrych 🙂 i nie dobrych wiadomości 😞
ja wczoraj cały dzień spędziłam na praniu i przeglądaniu ciuszków wiedziałam że jest ich trochę ale że aż tyle szok musiałam inne rzeczy poupychać żeby wszystko się zmieściło 🙂
zmykam obiadek dla chłopców szykować miłęgo dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
rubi napisał(a):
witajcie brzucholki 🙂
no tym razem musiałam się naczytać tych dobrych 🙂 i nie dobrych wiadomości 😞
ja wczoraj cały dzień spędziłam na praniu i przeglądaniu ciuszków wiedziałam że jest ich trochę ale że aż tyle szok musiałam inne rzeczy poupychać żeby wszystko się zmieściło 🙂
zmykam obiadek dla chłopców szykować miłęgo dnia


Wiem Rubi co to oznacza przeglądać ciuszki - ja myślałam, że nigdy nie skończę. A jeszcze dziś przejrzałam takie na roczne-półtoraroczne dziecko i już też mam karton przygotowany 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki 🙂
A ja od rana walczę z mężem i z ogórkami 😉 robimy ogóreczki z chilli i pikle z curry - ciekawe jak wyjdą? A po południu lecimy na działkę po jabłka, może zrobimy jakieś musy dla dzidzi 😜
U nas tak gorąco, że się nie da dychać, mam cały taras zawalony praniem, głównie pościele dziecięce, bo ostatnio przywiozłam od szwagierki 4 komplety. A w sobotę oczekuję na przesyłkę od mojej siostry, bo kuzynka wraca od niej z wakacji i przyleci dla mnie specjalnie dodatkowa walizka 🤪
Agami przykro mi z powodu babci 😞 ale dożyła kobieta pięknego wieku...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
katja26 napisał(a):
Hello
Agami przykro mi z powodu babci, wiek wiekiem ale zawsze jest przykro.
Zazdroszczę wam dziewczyny że już macie tyle rzeczy. Ja niestety nie mam nikogo kto mógłby mi cokolwiek ofiarować więc musimy wszystko nowe kupować


nie martw sie my tez musimy wszystko kupic od nowa, ale ma to tez swoje plusy 😉
Agami 3maj sie!! Babcia bedzie teraz nad wami czuwac!

Rubi i inne mamy z doswiadczeniem.. kiedy pierze sie ciuszki? bo slyszalam ze nawet te nowe trzeba uprac...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
chloe napisał(a):
katja26 napisał(a):
Hello
Agami przykro mi z powodu babci, wiek wiekiem ale zawsze jest przykro.
Zazdroszczę wam dziewczyny że już macie tyle rzeczy. Ja niestety nie mam nikogo kto mógłby mi cokolwiek ofiarować więc musimy wszystko nowe kupować


nie martw sie my tez musimy wszystko kupic od nowa, ale ma to tez swoje plusy 😉
Agami 3maj sie!! Babcia bedzie teraz nad wami czuwac!

Rubi i inne mamy z doswiadczeniem.. kiedy pierze sie ciuszki? bo slyszalam ze nawet te nowe trzeba uprac...


Ja slyszalam ze trzeba uprac i uprasowac, ale nie wiem na ile w tym prawdy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CZesc dziewuszki 🙂
Agami najszczersze kondolencje z powodu smierci prababci.
Co do prania ciuszkow ja tez slyszalam, ze sie pierze i prasuje nawet te nowe, ale nie wiem kiedy heh
My rowniez kupujemy wiekszosc sami, bo ciuszkow troche mamy,ale mebelki, wozek, wanienke itd musimy sami kupic. MAm dzis malego dola,bo w sobote nad ranem wracamy do Holandii i znowu zostawie mame, zawsze po wyjezdzie mija tydzien nim sie pozbieram.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
katja26 napisał(a):
Hello
Agami przykro mi z powodu babci, wiek wiekiem ale zawsze jest przykro.
Zazdroszczę wam dziewczyny że już macie tyle rzeczy. Ja niestety nie mam nikogo kto mógłby mi cokolwiek ofiarować więc musimy wszystko nowe kupować


popytaj moze jakies kolezanki maja maluszki 3-4 miesieczne lub starsze to mozna od nich odkupic... ja tak polowe rzeczy odkupilam i wozek... tylko lozeczko dostalam a tak to tak samo jak ty wszystko nowe... dzis kupilam wypelnienie do poscieli do wozka i do lozeczka....i 10 metrow materiału i uszyje sobie posciel 🙂)) zawsze to 20-30 zl w kieszeni... a no i nie wiem czy wiecie ale w lidlu sa swietne spiworki do spania po niecale 30 zl... milusie w dotyku i ciepłe.. polecam bo wlasnie kupilam 😉) i duzo rzeczy dla dzieci... body skarpetki itd... promocja jest dzis wiec jak ktos ma lidla pod nosem to niech leci 🙂 mozeciew zobaczytc co jest w gazetce na stronie lidla;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basienka84 napisał(a):
chloe napisał(a):
katja26 napisał(a):
Hello
Agami przykro mi z powodu babci, wiek wiekiem ale zawsze jest przykro.
Zazdroszczę wam dziewczyny że już macie tyle rzeczy. Ja niestety nie mam nikogo kto mógłby mi cokolwiek ofiarować więc musimy wszystko nowe kupować


nie martw sie my tez musimy wszystko kupic od nowa, ale ma to tez swoje plusy 😉
Agami 3maj sie!! Babcia bedzie teraz nad wami czuwac!

Rubi i inne mamy z doswiadczeniem.. kiedy pierze sie ciuszki? bo slyszalam ze nawet te nowe trzeba uprac...


Ja slyszalam ze trzeba uprac i uprasowac, ale nie wiem na ile w tym prawdy...


ja wyprałam wszystkie ciuszki nowe i uzywane wczoraj w proszku i plynie jelp 😁 a prasowac bede po niedzieli... wazne by to zrobic... nie wazne kiedy... w sgtarcyh to wiadomo bo po kims to mimo ze byly prane to trzeba odswiezyc... a nowe.. bo one sa psikane takimi spoecyfikami by np sie nie gniotły mocno w transporcie itd... wiec tez wyprac... a prasuje sie po to bo wysoka temperatura zabija zarazki a poza tym gladkie to dzieciaczka nic nie ugniata i nie uwiera 😉)) nom i prasujemy na lewej stronie... wiem to od mamy 3 miesiecznego juz babla... i sama polecila mi to robic w 6-7 miesiacu bo pozniej stac przy desce to kregoslup odmawia posluszenstwa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny 😉
Ja cała w stresie przed jutrzejszą wizytą 😞(( moje dzieciaczki się chyba jakoś poprzekręcały bo je słabiej czuję ale czuję choć mój mężuś twierdzi że tak samo kopią ...
Ale same wiecie jak to jest , martwię się i tyle chciałabym by był już grudzień 🙂
Agami przykro mi ,szczere kondolencje .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jeszcze raz wam dziewuszki dziekuje... naprawde to baaardzo mile z wasze strony,....
blizniaki2 nie martw sie... jak maz je czuje to na bank jest ok u mnie to ja ledwo czuje maz wcale i trzymamy sie mysli ze jest ok 😉 twoje babelki napewno graja w lapki buziakami do siebie dlatego nie czujesz;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Blizniaki2 napisał(a):
Cześć dziewczyny 😉
Ja cała w stresie przed jutrzejszą wizytą 😞(( moje dzieciaczki się chyba jakoś poprzekręcały bo je słabiej czuję ale czuję choć mój mężuś twierdzi że tak samo kopią ...
Ale same wiecie jak to jest , martwię się i tyle chciałabym by był już grudzień 🙂
Agami przykro mi ,szczere kondolencje .


Blizniaki radę dają
W blizniakach siła wielka
Niech mama blizniąt nie pęka 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewczyny 🙂 🙂 🙂

chloe super, że wszystko dobrze i że już wiesz na 100%, że będzie synek 🙂

wanilia cieszę się, że u Ciebie się wyjaśniło z tą pępowiną 🙂

Agami przykro mi ze względu na Twoją prababcię, ale naprawdę pięknego wieku dożyła. Ja mam prababcię, która ma 94 lata, ma już 6 praprawnuków, ale też długo nie pożyje niestety. wiek robi swoje

Guga proszę się nie złościć, bo nerwy szkodzą dzieciąteczku. ale czasami takie dni bywają, rozumiem Cię dobrze. myśl tylko, że jutro na pewno będzie piękniejszy dzień :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja dzisiaj byłam cały dzień na zakupach, dziewczyny od 9.30 do 16 😁 😁 😁 z mamą i z siostrą.

w Lidlu też byłam i babcia kupiła dla wnusia te body z długim rękawem pakowane po 2 szt za 15,99zł, piękne są 😁 i jeszcze babcia kupiła dwie bluzeczki z długim rękawem za 25zł chyba, jedna w paseczki, druga z samochodzikiem jakimś 🙂 i muszę Wam dziewczyny powiedzieć, że to pierwsze rzeczy dla naszego maluszka 🙂 bo wcześniej jakoś nic nie kupowałam 🙂 a ja jeszcze kupiłam 2 pary pięknych body w paseczki takie drobniutkie różnokolorowe 🙂

a oprócz tego kupiłam sobie torebkę z przeceny w Moodo, za całe 30zł 😁

kilka obrazków na ścianę, takie fajne pudełko do składania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaagaaa - masakra tak caly dzien, nie weszy ci nogi do pupy??? 🙂
ja dzis bylam w realu za rada ulki szukac kol dmuchanych za 4 zl ale niestety juz jest chyba po sezonie i nigdzie nie ma, rowniez w emoiku, jedyne co to w smyka sa za 15zl wiec sie nie oplaca 🤢

agami - niezle wyczailas tego lidla, gdybysmy nie mieli juz kompletu ubranek to pewnie bysmy kupili takie body. a reczniki to powiem szczerze ze sa w takiej cenie normalnie w ikei, wiec jak ktos nie zdazy w lidlu to spoko 🙂 spiworek fajny, ale tez juz kupilismy w 5 10 15 na wyprzedazy wlasnie za 30zl 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...