Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

hej kochane moje!!! ja cały dzień dziś przesiedziałam w domu od 13 masakra ale cóż nie było gdzie jechać jutro do znajomych na kawę to już coś!!! hehehe a mój mały od 18 jest nad aktywny masakra tak się wierci że hej!!!! To samo co u novej!!! Ja się oczywiście cieszę bo dobrze że dzidzia się rusza hehe!!! Wszystkie spać a mi się nie chce!!! Wkurza mnie to że ten czas się przestawia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
holi32 napisał(a):
mały dziś mi daje tak w dole kopy że hej jak by mi miało co za chwilkę wylecieć!!!

czujesz kopniaki w dole??? czyli co małyu ci sie obrocil??? ja mam polozenie miednicowe wlasnie pupa i nowgi w dol i czuje ho wlasnie na dole... wiec jak mialas polozenie glowkowe to mzoesz miec psikusa na usg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co kurcze ale to rzadko ruchy dolem dzis u gory szalenstwo tez nie tylko dolem ale on ma juz tak malo miejsca ze dolem tez czuje w mojej cipeczce masakra jak czasem ukluje to szok!!!! Ja byłam teraz w poniedzialek u gina i polozenie glowkowe ma.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wanilia tak jak pisala novaM ja jestem za elektrycznymi, bo reczne sprawiaja wiekszy bol, a w elektrycznych tez mozesz dostosowac moc i predkosc ssania, wiec nie ma problemu, ale to tez kwestia portwela jak piszesz, ze do 100 to rozumiem, ale nie moge ci zadnego polecic...
Co do firmy butelek i akcesorii to jestem za Tommee Tippee! 🙂
Happysad jak tam? Dzwonilas do lekarza albo bylas w szpitalu? Daj znac...
A moj maly dzisiaj tak szaleje, ze chyba mi boki rozsadzi od jego przeciagania sie i wykopow, az mnie caly brzuch boli, silny chlopak z niego, jak juz tak mocno kopie, a gdzie tu do konca, jak mu jeszcze z 5 tyg. zostalo to ja nie wyrobie i wyjdzie mi chyba pepkiem 😁 Dobrze, ze daje o sobie znac, ale moglby byc troche delikatniejszy 😆
A tak na marginesie to moj pierwszy synek kopal tak malo, ze czasami nie wiedzialam czy on tam jeszcze jest, bo jak ruszyl sie 10 razy na dzien to bylo duzo i teraz jest grzecznym dzieckiem, ktore od urodzenia nie sprawialo klopotow, a ten to calkowite przeciwienstwo, oby sie nie sprawdzilo, ze jak wyjdzie to da mamie popalic 😉
Ale naskrobalam hehe... Ide sie myc, zagladne przed snem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej,
powracam po calym dniu harowki, haha
impra urodzinowa sie udala! 🙂
rano na cemantarzu ogarnac grob bylam naszego dziecka, ktore umarlo w 14tc rok temu, i tak mi sie smutno zrobilo ze sie znow poryczalam.. 😞 ale dobrze ze chociaz mam mu gdzie znicza zapalic.
Julek dokazuje i gora i dolem 😜
NovaM moj dzadek dzisiaj stwierdzil ze nasz syn ma miec na imie Kajetan lub Maksymilian!! 🙂 Jak powiedzielismy ze bedzie Juliusz, to myslal, myslal, i stwierdzil ze w ostatecznosci moze byc, haha 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej kochane mnie ta zmiana czasu wkurza ale przetrwałam!!! wstałam oczywiście o 6 rano ale starego czasu i co jeść mi się zachciało ale napiłam się wody i poszłam dalej spać wytrzymałam do 7 nowego czasu i zjadłam śniadanie!!! Wyprasowałam sobie już koszule 2 do szpitala i tak powolutku spakuje torbę!!!! A WY już kochane spakowane???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ojj Holi uwierz mi, że ja jeszcze miesiąc wcześniej nie wyszłabym bez makijażu 😜
Nie mam na myśli tapety bo nawet podkład był dla mnie do tej pory wrogiem nr 1... piszę do tej pory bo niestety ciąża obnaża moje niedoskonałości na twarzy więc odrobinka fluidu jest jak najbardziej wskazana 😉
No ale odkąd na wsi mieszkam...jestem sama (bez faceta znaczy się) no i nigdzie się nie ruszam z domu bo nawet nie mam gdzie i do kogo (jejjj samotność w każdym moim zdaniu zauważam 😞 )...
to po prostu nie tracę czasu na napinanie się przed lustrem hihi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...