Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Cześć brzuszki 🙂
Nooo.... długi weekend się zaczął.... i od razu niższa frekwencja 😉
U mnie dziś mamcia była i czasu zaglądać nie miałam...
Pammat a ja widziałam rano w "Dzień dobry TVN" te Twoje rogaliczki... ciekawa jestem ile już dziś takich pochłonęłaś 😜 wyglądały mniamuśnie 🤪
Katja zazdroszczę tej pizzy... chodzi za mną... ale cukier po niej znów by zwariował... uwaga Holi ( boś w temacie ) ostatnio 191 😮, więc następna pizza to dopiero po porodzie będzie...
Beata przytulam Cię tak mocno, żeby ten kamień z Ciebie wycisnąć 😘 oczywiście bezboleśnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej laleczki
zazdroszczę tym które już mają tak nie wiele ja dopiero jak widać 33 tydzień i musze jeszce czekać i chyba jest nas trójka na 30 grudnia o ile się nie mylę także albo zakończymy sezona 2011 albo rozpoczniemy nowy 2012 😁
a co do kawy na początku nie piłam teraz tak zresztą gin powiedział że można
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Haj 😎 ja wstałam z drzemeczki dałam se od 17-19 a mój M jeszcze gnije 🙃
meliska jednego zdjadłam 😜 ponieważ jadłam jeszcze torta migdałowego dzisiaj 😆
zgaga mnie dopadła jutro wale po syrop do apteki 😁 bo jak nie to zdechne 😆
teraz jakąś kolacyjkę wciągnę i będę oglądała tv 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć Dziewczyny.no faktycznie nie szalejecie z pisaniem 🙃
NOVA gdzie żeś Ty?? na gadulcu pisze a nie odpisujesz.a mam Cię tu,mam że jesteś on-line 😎
moja Milenka to dzisiaj mi tak szyjkę skopała że aż się zginałam z bólu... szok normalnie.jeszcze tak mocno mnie nie kopałą.ale później się uspokoiła i luz.teście byli,ciasto się udało i strogonoff pierwsza klasa 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cicho wszędzie...głucho wszędzie...co to będzie...co to będzie 😮 😮 😮 ???????

Heheh spadam bo się okazało, że jutro ponad 100km mnie czeka w jedną stronę 😉

Aśka mam nadzieję, że ten strogonoff jest tego warty hehe 😜

Dobranoc laseczki muaaa 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja wlasnie polozylam sie na kanapie i ogaldam mecz. Dzien zlecial strasznmie szybko 😉 o 11:11 przyszly rodzice na ciacho, a potem TV i prasowanie 😉 udalo sie wyprasowac wszystko i jestem strasznie z siebie dumna 😁 78 szt ubranek 40 pieluch tetrowych i 4 flanelowe 🙂 ostatnie 10 sztuk tetrowych juz maz prasowal bo mnie juz nozki bolaly. Teraz tylko zaniesc na gore i schowac do szafki. Chyba zaraz pojde pod prysznic i spac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej wam no fakt dużo nie napisałyście!!! hehehe Ja też gniłam dziś w domku ciągle przed telewizorem i tak w ogóle pokazywałam mężowi co gdzie mamy ułożone dla dzieciątka jak już będzie w domu w co go ubierać taka lekcja zapoznawcza słuchał ładnie!!!
BEATKA kąp się i nereczki wymasuj pod prysznicem!!!!
MELISKA kurde strasznie wysoki ten cukier ci wyskoczył ja za swojej kadencji ciążowej nie miałam takiego!!
Wcale nie narzekam na tą dietę bo się najadam i jestem zadowolona właśnie przed chwilką na nocną kolację zjadłam kanapkę małą bez masła z chlebem typowym żytnim i troszkę posmarowane dżemem dla diabetyków i do tego filiżanka mała mleka!!! MNIAM i zaraz spanko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
holi32 napisał(a):
hej wam no fakt dużo nie napisałyście!!! hehehe Ja też gniłam dziś w domku ciągle przed telewizorem i tak w ogóle pokazywałam mężowi co gdzie mamy ułożone dla dzieciątka jak już będzie w domu w co go ubierać taka lekcja zapoznawcza słuchał ładnie!!!
BEATKA kąp się i nereczki wymasuj pod prysznicem!!!!
MELISKA kurde strasznie wysoki ten cukier ci wyskoczył ja za swojej kadencji ciążowej nie miałam takiego!!

no Holi też byłam w szoku, jak to zobaczyłam 😮 zmierzyłam przy okazji mężowi i miał 118 😲
ja też dziś swojego na "wycieczkę" zabrałam, bo już wszystko na ostatni guzik zapięte, więc chciałam, żeby wiedział co, gdzie i jak... żebym później nie musiała na telefonie wisieć i tłumaczyć gdzie np. są dodatkowe podkłady albo ciuszki dla maleństwa... jednak mój chyba tak ładnie nie słuchał 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dorianna napisał(a):
Meliska a jak twoje krostki, masz jeszcze czy ci znikaja i swedza cie jeszcze? Nie wiesz jak dlugo one beda, bo sie zastanawiam kiedy znikna... Moje przyschly, ale jeszcze swedza. Oby szybko minelo, bo nigdy nie wiadomo kiedy porod nadejdzie...

mi też przyschły i wyblakły... i nie tyle swędzą co po prostu bolą... źle leżeć mi na tym boku
też mam nadzieję, że to gówno zniknie, bo poród lada dzień...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
holi32 napisał(a):
MELISKA uważaj na te cukry tyle masz spoko że insuliny nie musisz brać a powiedz mi co jesz na śniadanie???? i jaki masz po sniadaniach cukier

po śniadaniu tak do 120 się mieszczę... a wcinam czarną kromkę z serkiem i wędliną i czasem jogurt
zazwyczaj cukry ok... tylko czasem jak coś mnie skusi 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Widzę, że wszystkie śpicie... a ja miałam mega drzemkę i już nawet myślałam, że do rana spać będę, ale się rozbudziłam i teraz klops... nie mogę zmrużyć oka 😠
Dobrze zrozumiałam dziewczynki, że jutro spotkanie - Asia i Marzenka ??? to trzymam kciuki 🙂
Dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nio tak ja spać nie mogę przez okropne katarzysko a tu nawet nie ma co czytać 5 stron do nadrobienia od 15 godz ............byłam przekonana ze z 30 będzie 🙂

ja się obudziłam 2.20 po czym usnąć już nie mogłam po 3 zrobiłam sobie herbatę z cytrynka i znowu próbowałam usnąć ale lipa.......... jak po 5 zaczęłam być głodna to w końcu 5.40 się poddałam i wstałam tak więc kochane ja już po śniadaniu .......................

coż wiece mogę napisać LITOŚCI i dawać wszystkie sposoby na katar......
bo sam majeranek rady nie daje ........ale dzięki bogu gorączki nie mam... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Data 11.11.2011 będzie od wczoraj pewnie jedną z najważniejszych dla jednego z naszych brzuszków - Anika_77 🤪
Tego dnia o godz. 23:35 urodziła ważącego 2800g Rafałka 🤪 🤪 🤪



P.S. Jak dostanę pozwolenie to fotkę małego też wkleję 😉

Aaaa i tak poza tym DZIEŃ DOBRY 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
W sumie od ok 4:00 nie śpię bo małemu się chyba nudziło i pokopać mnie postanowił 😉
Później sms z newsem 🤪
No i nad ranem już obmyślanie trasy heheh bo rzeczywiście Melisko mamy ustawione spotkanko u Asi 😎
Zaraz muszę Olę obudzić i się ogarniać bo później po nocy nie chcę wracać ...
Miłego dzionka laseczki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
novaM napisał(a):
Data 11.11.2011 będzie od wczoraj pewnie jedną z najważniejszych dla jednego z naszych brzuszków - Anika_77 🤪
Tego dnia o godz. 23:35 urodziła ważącego 2800g Rafałka 🤪 🤪 🤪



P.S. Jak dostanę pozwolenie to fotkę małego też wkleję 😉

Aaaa i tak poza tym DZIEŃ DOBRY 🙂


Dzien dobry 😆
GRATULACJE dla niej i super data na narodziny 11.11.11 😁
Wszystko z nimi dobrze? Pozdrowionka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...