Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
holi32 napisał(a):
meliska jak tam twoje cukry??? ty masz wbite gdziekolwiek ze masz cukrzyce ciazowa??? czy masz sie zglosic do szpitala w dniu terminu ??? bo ja tak

Ja dostałam od diabetologa takie zaświadczenie, które u mojej lekarki leży... a w karcie ciąży tylko wyniki... ale w szpitalu to już chyba sobie odhaczyli, że ja inna 😜
A cukry czasem na znośnym poziomie, a czasem ponad normy skaczą, chociaż jadam podobnie... czasem to aż płakać mi się chce 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
holi32 napisał(a):
moje cukry sa supr juz nie zachwalajac i jem juz wiecej rzeczy do porodu niewiele wiec zafolgowalam , jem serek danio drozdzowke i w ogole na wiecej sobie pozwalam

no wiesz ja też przećwiczyłam, że jak do posiłku kosteczkę czekolady zjem to jest ok 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Rita napisał(a):
novaM napisał(a):
Rita napisał(a):
Nova zupka brokułowa?????? mniaaam zamienisz się za gulasz?? 🤔

Rita owszem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ale już zrobiony rozumiem 😎 😎 😎 ????????????


daj mi pól godzinki 🤢 😜


Spoko maleńka 😎
To ja przez ten czas poleżę 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra idę jeść mąż nakłada obiadek!!! Potem odpoczynek!!! Spanko i telewizja a potem do znajomych na 20 ale za bardzo mi się nie chce!!! i tak zleci dzień później poczytam co napisałyście
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wanilia napisał(a):
nadia85 napisał(a):
Hahaha... no wiem.... 🙂
Kurcze, nie wiem już sama, bo na Szkole rodzenia położna radziła spirytus, u mnie w szpitalu to właśnie radzą... no niby twierdzą, że pępuszek nie boli dziecko...

A dlaczego ma nie boleć? Zresztą skoro jest opcja żeby kupić coś co na pewno nie boli (przetestowałam na dużej, otwartej ranie u psa) to chyba warto 😉 A w domowej apteczce się zawsze przyda. Chociaż jak się nic nie będzie działo to pewnie użyję tego z raz a potem tak jak Dorianna - czysta woda


A dlaczego ma boleć? Przecież kikut jest tkanką martwą.Dlatego przemywanie go nie jest dla dziecka bolesnym zabiegiem. Kikut można odchylać, unosić, żeby każdy zakamarek był przemyty, A jeśli dziecko reaguje płaczem – to na zimny spirytus czy sam zabieg, a nie dlatego, że odczuwa ból.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
coquelicot napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
dorianna napisał(a):
coquelicot napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
coq właśnie sobie sprawdziłam co znaczy Twój nick 😁



O kurcze i tu mnie masz 😁 😁
QA wiesz co znaczy Coq? bo to juz zupelnie inna bajka! 😁

Ja z ciekawosci tez sprawdzilam i jak sie nie myle to chodzi o mak 🙂


a nazywając coquelicot skrótem coq wychodzi zupełnie co innego 😁


Coquelicot [url=[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/600/66718487.jpg/][IMG]http://img600.imageshack.us/img600/1789/66718487.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]][/url]

Coq [url=[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/17/images1zyq.jpg/][IMG]http://img17.imageshack.us/img17/4057/images1zyq.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]][/url]


Cala prawda o mnie 😁

no kochane to ja już dawno to sprawdziłam 😜 moja ciocia ma koguta którego nazywa psem obronnym bo na wszystkich skacze i jest wściekły 🤪 więc może i Cog będzie naszym kogutem obronnym??? 🤪 🤪 kto jest za?? chociaż maczek bardziej pasuje 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
się nie przywitałam więc dzień dobry.u mnie dzień beznadziejny...wstałam dzisiaj o 3 rano i usnąć nie mogłam!! usnęłam przed 6 a później o 9 wstałam... łapy spuchnięte,że szok.nogi to samo.poza tym mam wrażenie jakby mnie powłoki brzucha bolały 😮 do tego pachwiny drą jak głupie i krocze całe też...jak chodzę,jak siedze to jest w miarę dobrze i tylko brzuch ciagnie trochę....na 17 jesteśmy umówieni do sąsiadów i szczerze to nie mam siły...a jeszcze wykąpać sie trzeba i łepetynę umyć... w razie co to i tak muszę być gotowa...pójdę sobie chyba ciśnienie do taty zmierzyć,bo aż mnie ręce bolą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiadudzika napisał(a):
się nie przywitałam więc dzień dobry.u mnie dzień beznadziejny...wstałam dzisiaj o 3 rano i usnąć nie mogłam!! usnęłam przed 6 a później o 9 wstałam... łapy spuchnięte,że szok.nogi to samo.poza tym mam wrażenie jakby mnie powłoki brzucha bolały 😮 do tego pachwiny drą jak głupie i krocze całe też...jak chodzę,jak siedze to jest w miarę dobrze i tylko brzuch ciagnie trochę....na 17 jesteśmy umówieni do sąsiadów i szczerze to nie mam siły...a jeszcze wykąpać sie trzeba i łepetynę umyć... w razie co to i tak muszę być gotowa...pójdę sobie chyba ciśnienie do taty zmierzyć,bo aż mnie ręce bolą...

O ty biedaku, faktycznie powinnas siedziec w domu i odpoczywac, a nie jeszcze sie przemeczac 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
.. obiadek zrobiony i zaraz wychodzimy na te stragany,brzuch mnie boli troche ale dość mam siedzenia w domu i powolutku sie doczłapie tam

Nova łap ----> gulasz----->
Adam smakował i mówi że dobry więc bez obaw 😉
do później brzuchole 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej ja zjadłam obiadek pyszniutki był!!! mam lenia dziewczyny nie chce mi się siedzieć w domu ale najlepiej się w nim czuję i myślę że tak już zostanie mamy też iść do znajomych na 20 ale mi się nie chce mówię mężowi żeby szedł się rozerwać troszkę to niedaleko bo za ulica!!! Poza tym ciągle mi się sikać chce i nie dużo sikam na wkładce mam lekko mokro ale zawsze tak miałam po wyjściu z ubikacji!!! Jutro jadę na ktg i już cała w stresie jestem!!! Ciekawa jestem jak to jest z tymi wodami jak mi sprawdzą ich ilość na usg i bym miała mniej to co wywołują poród no wiadomo że szpital
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Rita napisał(a):
ale tu dzisiaj mały ruch 🙂
ja jeszcze nic nie kupiłam do pępka, kosmetyki i leki kupimy jak zajedziemy do PL i wtedy bede Was wypytywała bo do tego czasu i tak zapomne co i jak
Agucha wcale Ci sie nie dziwie ze masz powera do sprzatania 🙂 poza tym czas szybciej zleci a na którą godzinę się spodziewasz męża?? rano czy wieczorem??


o 13 przyjedzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...