Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
a do mnie dotarły wszystkie paczki już 🙂 cieszyłam się jak głupia do tych kurierów 🤪 wyparzam laktator i smoka jak Nova kazała.brat zostanie jutro wyeksmitowany i zaczniemy wresszcie nasze ruszać.ale jakoś odległe mi się to zdaje....aaagaaa jak Ci fajnie ze będziesz miała swój domek - zazdraszczam ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
aaagaaa napisał(a):
aaaa - zapomniałam Wam powiedzieć 😁 dostałam od męża różeeeeeeee 😁 siedem czerwonych róż 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 i jestem w szoku, bo jemu się to nie zdarza często 😎

no to miał gesta 🙂
a może coś przeskrobał 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
meliska napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
aaaa - zapomniałam Wam powiedzieć 😁 dostałam od męża różeeeeeeee 😁 siedem czerwonych róż 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 i jestem w szoku, bo jemu się to nie zdarza często 😎

no to miał gesta 🙂
a może coś przeskrobał 😁


no raczej nie, cały czas mam go na oku 😜 😜 😜 a teraz śpiewa dla naszego syna 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiadudzika napisał(a):
ja też go w razie W naszykuje.zapakuje nawet w ten pojemnik od sterylizacji i powiem gdzie postawiłam.oni nie myślący są w ciężkich chwilach....


To ja waszym wzorem tez przygotuje, bo zgadza sie nie mozna liczyc na konstruktywne myslenie w takim momencie z ich strony 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJ WAM WIDZE ZE "CZEKACIE" KOCHANE NA "GODZINE "0" 🙂 JA TO MAM TAKIEGO CYKORA TERAZ ZE SZKODA GADAĆ.WYOBRAŹCIE SOBIE ŻE RYCZĘ NIE WIEM O CO,1000LĘKÓW,ZNOWU DZIŚ ZWYMIOTOWAŁAM CAŁE ŚNIADANIE...I OGÓLNIE TO LEŻE W ŁÓZKU CAŁY DZIEŃ BO TAK MI SŁABO.A TAK WOGÓLE TO CHOLERNIE BOLA MNIE PLECY I CAŁY DÓŁ BRZUCHAALE PO JAKIMS CZASIE PRZECHODZI. KURDE NIE WIEM CO SIE ZE MNA DZIEJE NO!!!!NIE MOGĘ SIE ZMOBILIZOWAC DO NICZEGO,I CZUJE SIE JAK "ZDECHLACZEK" 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heh a mój laktator dawno wysterylizowany z pojemniku i zapakowany w torbie siedzi 🙂
Skończyłam nierówną walkę z łóżeczkiem i szufladą 😎
Teraz mele będę przestawiać 🙃
Bo w końcu i ja chciałabym już mieć kącik maluszka 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witamy brzuszki 😘 😘 😘 😘
Gorące gratulacje dla Agami i Kubusia oraz Aniqi i Kalinki 😘 😘 😘 😘 🤪[color=green][/color]
Za Wanilke i Baśke trzymam mocno kciuki za lekkie rozwiązanie
A myśmy dziś zaliczyli pierwszy spacerek 🙃 🙃 🙃
Aga
ta gąbka do kąpieli to jest jedna wielka pomyłka po 1 siedlisko bakteri ,2 kilka kąpili i idzie wek,3 nalewasz wode wkładasz gabke wody brak 🤢 dziecko się drze bo zamiast w cieplusiej wodzie byc to jest tylko na zimnej mokrej gabce 🤢 takze ja z własnego juz doswiadczenia odradzam 🙂
i oczywiscie trzymam kciuki za wszystkie brzuszki ☺️ 😆 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Aniqa. ja Wam powiem,ze też taka gąbkę kupiłam.przy Julce nie miałam a ona się darła jak opętana w kąpieli i żałowałam że nie mam.jak potrzebuje się samemu dziecko umyć to jest wygodniej i się człowiek tak nie stresuje.a wody można dolać żeby ciągle ciepła była.wiem jak jest ciężko sobie poradzić jak człowiek sam zostaje z dzieckiem tym bardziej na początku.u nas jeszcze łazienki nie było jak się Julka urodziła więc kąpaliśmy ją na ławie w pokoju.po kąpieli trzeba taką gąbkę porządnie wypłukać i wysuszyć chociaż i na grzejniku.co jak co ale ja uważam,że wszystkich bakterii i tak sie nikt nie pozbędzie a one też są potrzebne. uważacie że oblizywanie smoka dziecku jak mu na podłogę spadnie jest lepsze??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiadudzika napisał(a):
hej Aniqa. ja Wam powiem,ze też taka gąbkę kupiłam.przy Julce nie miałam a ona się darła jak opętana w kąpieli i żałowałam że nie mam.jak potrzebuje się samemu dziecko umyć to jest wygodniej i się człowiek tak nie stresuje.a wody można dolać żeby ciągle ciepła była.wiem jak jest ciężko sobie poradzić jak człowiek sam zostaje z dzieckiem tym bardziej na początku.u nas jeszcze łazienki nie było jak się Julka urodziła więc kąpaliśmy ją na ławie w pokoju.po kąpieli trzeba taką gąbkę porządnie wypłukać i wysuszyć chociaż i na grzejniku.co jak co ale ja uważam,że wszystkich bakterii i tak sie nikt nie pozbędzie a one też są potrzebne. uważacie że oblizywanie smoka dziecku jak mu na podłogę spadnie jest lepsze??

Aśka ja tylko swoje zdanie wyraziłam .
Zreszta ja sama 12 lat temu kąpałam małego i teraz też sobie sama kąpie 😁moj tylko przynosi wanienke z wodą bo jeszcze dzwigac nie można po cc .A na samym początku to chyba nie ma dzieciątka co by sie nie darło przy kapieli 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
coquelicot napisał(a):
Tez slyszalam, ze to siedlisko bakrterii, ale to chyba Pammat pisala, ze ma 🤔 Czy krece?



to ja pisałam. niby mówi się, że siedlisko bakterii, ale moja mama mojego brata kąpała na gąbce, teraz bratowa męża też córcię swoją tak kąpała. się zobaczy. ja nastawiam się na kąpanie na tym foteliku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Na takie cudne zdjecie sie natknelam teraz w National Geographic.

[url=[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/404/tlchargementz.jpg/][IMG]http://img404.imageshack.us/img404/3816/tlchargementz.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]][/url]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaagaaa napisał(a):
coquelicot napisał(a):
Tez slyszalam, ze to siedlisko bakrterii, ale to chyba Pammat pisala, ze ma 🤔 Czy krece?



to ja pisałam. niby mówi się, że siedlisko bakterii, ale moja mama mojego brata kąpała na gąbce, teraz bratowa męża też córcię swoją tak kąpała. się zobaczy. ja nastawiam się na kąpanie na tym foteliku


A to Pamcia sorki 😎
Ja slyszalam, ze myjki to tez siedlisko bakterii, a do szpitala musze miec, wiec zawszze tysiac zdan bedzie - trzeba zdac troche na swoj instynkt i obserwowac co dziecku pasuje i nam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam ! Też kupiłam ta gąbkę do wanienki ale słyszałam o niej wszystko to co piszecie, że zimno, że bakterie i takie tam 🤔 więc nie wiem jak z nią będzie, czy wogłle z niej skorzystam.
Nowa wózek bardzo ładny, warto kupić bo gratisek zachęcający !
Miałam dzisiaj kupę planów. Zrealizowałam tylko wyjazd po zakupy i dostałam zapalenia pęcherza, piecze, swędzi i zamiast sprzątania leżenie w kokonie w kocu.
Coś nasze bobasy nie chcą się nas słuchać jeśli chodzi o wychodzenie 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniqa,sory bo zabrzmiało to trochę gorzko ale jak przeczytałam to o tym pomyślałam.teraz mam bajzel w chałupie a mąż gości zaprosił!! kurz wszędzie bo oni ten pokój na przeciwko kuchni robią,ze nawet na blatach kuchennych jest kurz! na środku korytarza stare łóżko,na łóżku łóżeczko Milenki w czarnym worku,w łazience sajgon na środku a Julka na podłodze w pokoju kredką drogę sobie narysowała!! 😠 ja pierdziele i teraz mam się wstydzić ☺️ przebiorę się chociaż moze...bo z bebechem na wierzchu chodzę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...