Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

marzenka tak się boję że hej!!! Cóż pogodziłam się z tym ze muszę jutro iść do szpitala tłumaczę sobie że dużo kobiet leży i Basia jest i Cherry no wiecie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
justi699 napisał(a):
dorianna napisał(a):
justi699 napisał(a):
dorianna napisał(a):
justi699 napisał(a):
Dorianna moim zdaniem mała różnica wieku ma swoje plusy i minusy i tak samo z dużą różnicą wieku jest plusy i minusy. Ja mam nadzieje że Sara będzie troszkę mamusiować bo lubi dzieci i umie malucha przebrać ale jak to wyjdzie w praniu to zobaczymy. Pewnie akty zazdrości będą. Ale póki co opędzić się nie mogę od niej bo tylko tuli i całuje ten wielki brzuch mój

Starsze dziecko to juz troche pomoze, a moj to pewnie z zazdrosci bedzie sie psocil 😉

Zobaczysz jak to będzie. Choć dzieci to różne pomysły mają by usunąć rywala.

hehe na pewno, ale oby krzywdy nie robil...

No miejmy nadzieję że jak już to tylko drobne dokuczanie będzie. Powiem tak mojego męża siostra obcieła młodszej siostrze rzęsy bo miała ładniejsze i dłuższe od niej to dopiero akcja he he

😁 😁 😁 oby nie wpadl na podobne pomysly 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
coquelicot napisał(a):
novaM napisał(a):
coquelicot napisał(a):
novaM napisał(a):
coquelicot napisał(a):
Zagladam na forum, a tu widze narade maja doswiadczone mamusie 😜 To ja sie nie wtracam!!! Zjem kaki i lece sie przewietrzyc. 🙃


Coq rzuć kilka dla Novej 🤪



.....iiiiiiiiiiiiiii leeeeeeeeeeeeeeciiiiiii!!!!! Otwieraj oknooooooooo!!!!!


Cholera nie dosłyszałam ...rozje**ły się o szybę 😮 😮 😮
Ale spoko...zliżę 😎 😎 😎


To szybko poki mrozu nie ma !! 😎

Yummy 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
holi32 napisał(a):
marzenka tak się boję że hej!!! Cóż pogodziłam się z tym ze muszę jutro iść do szpitala tłumaczę sobie że dużo kobiet leży i Basia jest i Cherry no wiecie

Z jednej strony nie zazdroszczę bo stres pewnie nieziemski 🤢
Ale z drugiej strony Ty tak jak Basia macie pewność, że na bank z maluchami wyjdziecie 🤪

A może z tego stresu Cię samo dzisiaj w nocy przypili 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justi699 napisał(a):
Dziewczyny muszę zmykać bo mój komp znowu fisia dostaje i się wyłącza chyba musi odpocząć tak jak ja.

Spoko, wiem co to jest, bo moj tez jak sie zmeczy to sie sam wylacza, moze dlatego, ze juz ma z 6 latek i przydaloby sie go wymienic na lepszy model 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
holi32 napisał(a):
marzenka tak się boję że hej!!! Cóż pogodziłam się z tym ze muszę jutro iść do szpitala tłumaczę sobie że dużo kobiet leży i Basia jest i Cherry no wiecie

Holi nie boj sie, przeciez nic sie nie dzieje zlego z Toba ani z malenstwem. Po prostu musze je przekonac zeby wyszlo 🙂

Ale wiecie co, cos w tym jest ze sie wszystkie pokolei grudniowki przeterminowuja.. moze biorytm jakis taki ze dzieci chca poczekac jeszcze w brzuszkach???? 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
novaM napisał(a):
holi32 napisał(a):
marzenka tak się boję że hej!!! Cóż pogodziłam się z tym ze muszę jutro iść do szpitala tłumaczę sobie że dużo kobiet leży i Basia jest i Cherry no wiecie

Z jednej strony nie zazdroszczę bo stres pewnie nieziemski 🤢
Ale z drugiej strony Ty tak jak Basia macie pewność, że na bank z maluchami wyjdziecie 🤪

A może z tego stresu Cię samo dzisiaj w nocy przypili 🤪 🤪 🤪

Wszystko bedzie dobrze, wieki nie bedzie tam siedziec 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
solenizantka napisał(a):
holi32 napisał(a):
marzenka tak się boję że hej!!! Cóż pogodziłam się z tym ze muszę jutro iść do szpitala tłumaczę sobie że dużo kobiet leży i Basia jest i Cherry no wiecie

Holi nie boj sie, przeciez nic sie nie dzieje zlego z Toba ani z malenstwem. Po prostu musze je przekonac zeby wyszlo 🙂

Ale wiecie co, cos w tym jest ze sie wszystkie pokolei grudniowki przeterminowuja.. moze biorytm jakis taki ze dzieci chca poczekac jeszcze w brzuszkach???? 😮

Na dworze zimno, wiec nie chce im sie wychodzic, bo w brzuszku cieplo, zawsze jedzonko i nikt im nie przeszkadza 😉 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak dziewczyny wiem muszę iść do szpitala i koniec lekarze zdecydują co robić zacznę rodzić i już zadzwonię po męża i potem poleżę z maluszkiem i wrócimy do 2 tyg na forum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
solenizantka napisał(a):
SNIEG., PADA SNIEG!!!!!!!!!!! 🤪 🤪 🤪

Ołłłłłł maj gad !!!!!!!!!!!!!!! Nołłłłłłłłłłłłłłłłłłł!!!!!!!!!!!!!!!!!
A już się cieszyłam, że Beatka nasza tak daleko mieszka i od niej śnieg mi nie groźny 🤢
A do Ciebie w sumie już bardzo blisko... 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...