Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
novaM - a cos oporcz tego jej si dzieje? goraczka? wymioty? bieunka? rumien w miejscu po kleszczu?
asiadudzika - ja to bym brala to nieczulenie bez zstanowienia, male ryyko powilan jest chyba, ale u nas brak anestezjologow , jedynie co to zgadzaja sie prywatnie przyjsc poza godzinami pracy ale to pare stowek kosztuje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
haha, czyli tylko guga się wyłamała ale jej mąż przeszukał rynek na skalę światową a ja potrzebuję czegoś co kupię w Polsce 😉 Może będzie w Kauflandzie to dziś kupię a jak nie to skoczę jutro do Rossmana. Jak mi leń pozwoli...Normalnie taka niemoc mnie dopadła że samej przed sobą mi głupio. I niestety znów brzuch boli...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Chloe to zapraszam na rodzenie do mnie, odstapie Ci moje znieczulenie grattisowo 😁 bo ja ciagle mam z tym problem 🤨 A cisnienie kontroluj i jak sie martwisz to do lekarza dzwon.
Nova no staramy sie, ale widac nie jestesmy tak zdolne jak kolezanki z roku wyzej 😁
A ja pisalam, pisalam, ale maz wrocil i mi przeszkadza 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Chloe jeśli chodzi o ciśnienie to ja od początku ciąży mam 100/60, 110/70, a w poniedziałek na wizycie 140/80 😮 we wtorek rano mierzyłam i 144/94 🤢 a potem uspokoiłam się, przestałam się przejmować i za 20 minut tata mi mierzył już miałam mniejsze, za kolejne 20 jeszcze spadło...

nie można się nakręcać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No jakoś nadgoniłam ale nie wiem czy wszystko zapamiętałam 😜

Krem ???
Ja też się wyłamię jako że my z Gugą jedna wioska 😉 - Penaten na każdą pogodę 😜

Katja - nie znam się na nazwach i to jakiś czas temu było 😉
Ale chodziło mi o sam fakt wbijania igły w plecy...że to nie takie straszne jak wygląda 😉

Chloe chill out & herbatka jakaś ... no spa domowe...chociaż takie mini mini ale żeby przyjemność była tak jak Pam pisze 😉
Co do Bondusi to zakręcona jeszcze z deka jest ale zjadła już, biegunki nie ma no i macha ogonem 🙂 No i nosek już zimny ma chociaż bo wczoraj to miałam wrażenie jakby łeb na grzejniku trzymała....to chyba dobrze prawda 🙂 ???

Aga spoko prześlę ale jeszcze klecę 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zapomniałam się pochwalić.moja siostra urodziła dzisiaj kluskę 🙂 59 cm i 4350 wagi!! olbrzym 😁 pierwszy syn ważył prawie 5kg.teraz też nie najgorzej 🤪 miała CC a podobno mały nie chciał wyjść i musieli jej bliznę po pierwszej cesarce powiększyć...boli ją teraz i odpoczywa z małym przy cycku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiadudzika napisał(a):
zapomniałam się pochwalić.moja siostra urodziła dzisiaj kluskę 🙂 59 cm i 4350 wagi!! olbrzym 😁 pierwszy syn ważył prawie 5kg.teraz też nie najgorzej 🤪 miała CC a podobno mały nie chciał wyjść i musieli jej bliznę po pierwszej cesarce powiększyć...boli ją teraz i odpoczywa z małym przy cycku 🙂


o jaki duży maluch 🤪 gratulacje dla siostry 🙂 a jak imię dzidziusia?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to pojechałyście po biednej Gudze 🤢

Chloe, chłodny prysznic i relax... moze to przez tą nienormalna listopadowa pogodę...albo sprawdzałaś zaraz po jedzeniu/piciu?
Kurde aż sama sobie dzisiaj musze zmierzyc...bo to ostatnimi czasy olałam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiadudzika napisał(a):
zapomniałam się pochwalić.moja siostra urodziła dzisiaj kluskę 🙂 59 cm i 4350 wagi!! olbrzym 😁 pierwszy syn ważył prawie 5kg.teraz też nie najgorzej 🤪 miała CC a podobno mały nie chciał wyjść i musieli jej bliznę po pierwszej cesarce powiększyć...boli ją teraz i odpoczywa z małym przy cycku 🙂


Wow ale Klucha 😆 Licze jednak, ze mnie cos mniejszego sie trafi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...