Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
cześć mamuśki 🙂 Basieńka u nas też wieje na potęgę!! masakra jakaś.do tego pada śnieg który zanim spadnie na ziemię jest już deszczem bo jest na plusie.ze spaceru nici dzisiaj 😞 dobrze że chlebek piecze mi automat 😎 więc z głodu nie padniemy z Julcią 🙂 dziewczyny przykro mi ze Waszym pocieszkom od razu pod górkę jest 😞 ale jak teraz pod górkę to może w życiu lżej im będzie 😁 mam nadzieję że wszystko szybko sie samo zaleczy i będziecie się mogły cieszyć na spokojnie,ze macie takie piękne dzieciaczki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

cześć kochane mamuśki i nasza jedna marika brzuszeczek kochany!!!!
U nas oki naprawdę nie mogę narzekać na mojego kochanego grzecznego synusia!!! Bóg naprawdę chyba wynagrodził mi tą cukrzycę i poświęcenie i mały jest zdrowy i grzeczny!!!! Dziś faktycznie u wszystkich wieje strasznie!!! Ja dziś z małym na spacerek niestety nie idę !!! Teraz sobie siedzę a mój mały na brzuszku pierwszy raz śpi i wygodnie mu!!! Obiadek dziś mam makaronik z serem na słodko mniami szybki a dodatkowo uwielbiam!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć mamcie i brzuszku słodki !
Marika nic się nie martw na zapas, może się uda jakoś wywołać maleństwo po Bożemu 😆
Adaś spi teraz 🙂 w nocy też nawet. Gdyby nie ten katar i obawa że rozwinie się w coś gorszego, byłabym spokojniejsza.
Zgłupiałam totalnie nie wiem co jeść przy karmieniu cycem 😮 nie wiem kogo słuchać. chyba zacznę słuchać samej siebie, bo spadłam tak z wagi że wyrównalam z przed ciązy i lecę w dół 😲 a Maleństwo potrzebuje dużo papu i ja siły 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry lachony 😎
Ja też mam nockę urwaną z życiorysu 😁 moja imprezowiczka obudziła się o 1 i poszła spać o 4 normalnie 3 godz już sobie zrobiła a tak to były 2 NIE MA CO CORAZ LEPIEJ 🤪 😁 na szczęście pocieszam się tym że odsypiam później w dzień z nią raz lub dwa po trzy godz bo tak to chyba strzeliłabym baranka w ścianę 😁 Na szczęście to nie na wieczność bo później jak będzie w dzień funkcjonować to noc będzie przesypiać .. 😉
WCZORAJ DO DOMU PRZYSZŁA PACZKA .. WIECIE OD KOGO? OD KOLEŻANKI Z PAŹDZIERNIKA KOKOSANKI Z KTÓRĄ LEŻAŁAM 3 DNI W SZPITALU W 32 tyg Konstancja dostała piękny fioletowy berecik i śpiochy prześliczne !!!!!!!!!!! boże nie widziałam piękniejszych!! Muszę jej podziękować Bardzo Kochana Jest Ania nie spodziewałam się takiego prezentu .. Bardzo miło mi się zrobiło .. 🙂
Miłego DNIA 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bry,
naprawde wieje tak że mi malo łba nie urwało - bo my twardzielki ze spaceru nie zrezygnowałyśmy 😜 Mała zapakowana cieplutko w wózeczku więc jej wszystko jedno co na zewnatrz, pies zadowolony z wyjścia zawsze - niezaleznie od pogody i tylko ja biedna zmarzłam 🙂 Niedługo ma przyjśc połozna więc teraz juz siedzę na dupce w domu i czekam. A na 18 umówiłam się na przegląd do dentysty... 🥴
pammat naprawdę miły gest ze strony Kokosanki 🙂
Basienka to Ty z małym na rękach poszłaś do tego sklepu? Czy w nosidełku? ja zamówiłam wreszcie wczoraj nosidełko i czekam. Ale chyba jeszcze dam małej podrosnąć trochę zanim zacznę nosić
Marika a za Ciebie trzymam kciuki żeby się coś ruszyło 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
novaM napisał(a):
A mój Kajtek ma dzisiaj jakiś kryzys 🥴
Od popołudnia z rąk mi nie "schodzi" i na cycu by non stop wisiał 🥴
Nie wiem co się dzieje...na siłę mu smoka wsunęłam do buziaka bo już nie daję rady, a mleczarnia pusta 😮
Echhh...to będzie dłuuuugaśna nocka 🤢

Ale Wam życzę przespanej i spokojnej "afkors" 😎



to podobno przez ta pogoe, nasz Julek tez jest naerwowy od wczoraj wieczora... nasze dzieciaki sa jak barometry normalnie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Laski no masakra dzisiaj jakaś....;/ śpię sobie w łóżku a tu "puk puk" do drzwi... no to sobie myślę listonosz.... A tu psikus pediatra do małego... byłam wściekła, w domu syf nieziemski.... a oni z przechodni nawet nie przedzwonili, że ktoś przyjdzie.... a co gdyby nie było mnie w domu....? 🤢 😠 ahhhh jeszcze z mamą na dodatek się pokłóciłam..... 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
solenizantka napisał(a):
kasiunia ciesz sie ze w ogoleprzyszedl, my musimy sami zapylac w przyszlym tygodniu...
ulka - nasz tez sie nasteka zanim zrobi kupe. jak widze ze juz sie bardzo meczy i nic to daje mu espumisan

no ja mam przychodnie dosłownie 2 min od domu więc sama mogłabym się przejść 🙂
Ale co najgorsze naruszyła małemu pępuszek i teraz zaczął lekko krwawić;/ co za babsztyl...;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiuniaa1603 napisał(a):
solenizantka napisał(a):
kasiunia ciesz sie ze w ogoleprzyszedl, my musimy sami zapylac w przyszlym tygodniu...
ulka - nasz tez sie nasteka zanim zrobi kupe. jak widze ze juz sie bardzo meczy i nic to daje mu espumisan

no ja mam przychodnie dosłownie 2 min od domu więc sama mogłabym się przejść 🙂
Ale co najgorsze naruszyła małemu pępuszek i teraz zaczął lekko krwawić;/ co za babsztyl...;/

glupi babsztyl 😠
ja wczoraj sama naruszylam malemu pepuszek i az mi serce stanelo na chwile bo troszke podkrwawil, maz mnie musial uspokajac:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
solenizantka napisał(a):
kasiuniaa1603 napisał(a):
solenizantka napisał(a):
kasiunia ciesz sie ze w ogoleprzyszedl, my musimy sami zapylac w przyszlym tygodniu...
ulka - nasz tez sie nasteka zanim zrobi kupe. jak widze ze juz sie bardzo meczy i nic to daje mu espumisan

no ja mam przychodnie dosłownie 2 min od domu więc sama mogłabym się przejść 🙂
Ale co najgorsze naruszyła małemu pępuszek i teraz zaczął lekko krwawić;/ co za babsztyl...;/

glupi babsztyl 😠
ja wczoraj sama naruszylam malemu pepuszek i az mi serce stanelo na chwile bo troszke podkrwawil, maz mnie musial uspokajac:P

a czym przemywasz pępek?? bo ja mam octenicept ale nie widzę żeby był jakoś skuteczny;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu ja też myślałam, że Octenisept nieskuteczny był ale jak pępuszek odpadł to spokojniejsza byłam bo wszystko oki było 🙂
W sumie po odpadnięciu jeszcze jakiś czas przemywałam i nie narzekam 🙂

Aaaa....Macie pozdrowionka od GUGI 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
novaM napisał(a):
Kasiu ja też myślałam, że Octenisept nieskuteczny był ale jak pępuszek odpadł to spokojniejsza byłam bo wszystko oki było 🙂
W sumie po odpadnięciu jeszcze jakiś czas przemywałam i nie narzekam 🙂

Aaaa....Macie pozdrowionka od GUGI 🙂

Oooo pozdrów szamankę od NAS 😁 😁 i niech tu zajrzy czasami 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
solenizantka napisał(a):
kasiunia - tez octeniseptem, polozna mowi ze ladnie sie zasusza
novam - a czemu gugi nie ma na brzuszku??

mam pytanie do wszystkich - czym wasze dzieci sa szczepione na wzwB?

ja nie jestem pewna ale chyba jakoś doustnie bo tak znalazłam na kartce informacyjnej. A właśnie co do szczepień to szczepicie na pneumokoki i rotawirusy??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam,
widze, ze kazda ma podobny problem z tymi wzdeciami u maluszka, a juz myslalam ze jestem sama.
Moj maly znowu mial stan podgoraczkowy w nocy i sama sie zastanawiam co robic...
Bo jak pojade do lekarza to dadza mi go do szpitala na 100% ze wzgledu na jego chora nerke, ale chyba jeszcze poczekam, moze mu samo minie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiuniaa1603 napisał(a):
solenizantka napisał(a):
kasiunia - tez octeniseptem, polozna mowi ze ladnie sie zasusza
novam - a czemu gugi nie ma na brzuszku??

mam pytanie do wszystkich - czym wasze dzieci sa szczepione na wzwB?

ja nie jestem pewna ale chyba jakoś doustnie bo tak znalazłam na kartce informacyjnej. A właśnie co do szczepień to szczepicie na pneumokoki i rotawirusy??

Z tego co wiem to wzwB jest w postaci zastrzyku. Tylko Rotawirusy sa jako doustne.
A co do tych szczepien to ja malego szczepie na pneumokoki i rotawirusy, bo bedzie szedl do zolbka, a polozna mi powiedziala ze jak dziecko bedzie szlo do zlobka to lepiej zaszczepic bo nigdy nie wiadomo co inne dzieci z domu przyniosa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basienka84 napisał(a):
kasiuniaa1603 napisał(a):
solenizantka napisał(a):
kasiunia - tez octeniseptem, polozna mowi ze ladnie sie zasusza
novam - a czemu gugi nie ma na brzuszku??

mam pytanie do wszystkich - czym wasze dzieci sa szczepione na wzwB?

ja nie jestem pewna ale chyba jakoś doustnie bo tak znalazłam na kartce informacyjnej. A właśnie co do szczepień to szczepicie na pneumokoki i rotawirusy??

Z tego co wiem to wzwB jest w postaci zastrzyku. Tylko Rotawirusy sa jako doustne.
A co do tych szczepien to ja malego szczepie na pneumokoki i rotawirusy, bo bedzie szedl do zolbka, a polozna mi powiedziala ze jak dziecko bedzie szlo do zlobka to lepiej zaszczepic bo nigdy nie wiadomo co inne dzieci z domu przyniosa.

A kiedy wracasz do pracy Basienka?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wanilia napisał(a):
Bry,
naprawde wieje tak że mi malo łba nie urwało - bo my twardzielki ze spaceru nie zrezygnowałyśmy 😜 Mała zapakowana cieplutko w wózeczku więc jej wszystko jedno co na zewnatrz, pies zadowolony z wyjścia zawsze - niezaleznie od pogody i tylko ja biedna zmarzłam 🙂 Niedługo ma przyjśc połozna więc teraz juz siedzę na dupce w domu i czekam. A na 18 umówiłam się na przegląd do dentysty... 🥴
pammat naprawdę miły gest ze strony Kokosanki 🙂
Basienka to Ty z małym na rękach poszłaś do tego sklepu? Czy w nosidełku? ja zamówiłam wreszcie wczoraj nosidełko i czekam. Ale chyba jeszcze dam małej podrosnąć trochę zanim zacznę nosić
Marika a za Ciebie trzymam kciuki żeby się coś ruszyło 😘

Na rekach go mialam. O nosidelku zapomnialam. Musze w koncu je zniesc z gory i je uruchomic 🙂 Zobacze jak malemu pasuje i zdam relacje 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wanilia napisał(a):
Basienka84 napisał(a):
kasiuniaa1603 napisał(a):
solenizantka napisał(a):
kasiunia - tez octeniseptem, polozna mowi ze ladnie sie zasusza
novam - a czemu gugi nie ma na brzuszku??

mam pytanie do wszystkich - czym wasze dzieci sa szczepione na wzwB?

ja nie jestem pewna ale chyba jakoś doustnie bo tak znalazłam na kartce informacyjnej. A właśnie co do szczepień to szczepicie na pneumokoki i rotawirusy??

Z tego co wiem to wzwB jest w postaci zastrzyku. Tylko Rotawirusy sa jako doustne.
A co do tych szczepien to ja malego szczepie na pneumokoki i rotawirusy, bo bedzie szedl do zolbka, a polozna mi powiedziala ze jak dziecko bedzie szlo do zlobka to lepiej zaszczepic bo nigdy nie wiadomo co inne dzieci z domu przyniosa.

A kiedy wracasz do pracy Basienka?

1 Kwietnia wracam do pracy. Reszta macierzynskiego przejmuje moj maz. A od 1 Czerwca maly idzie do Akademi Malucha (o ile beda miejsca).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...