Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Pobuszowałam po Allegro 😜 jakie tam śliczności są 😉
Przyznam się, że ja też coraz większy stres przed porodem 🥴 i jeszcze ten uciekający czas i milion myśli, że nie zdążę wszystkiego przygotować przed godziną "zero" 🥴
Widzę, że wszystkie już śpicie - DOBRANOC 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka brzuszki i mamuśki 🤪
Ja po "dzisiejszej" nieprzespanej pełni ledwo co oczy trzymam otwarte 🤢
Wszystko byłoby ok gdyby nie to, że Bondi przez całą noc łaziła po pokoju i dyszała jakby ją ktoś podpalał 😠 Kilka razy w nocy ją musiałam na dwór wypuszczać, a i tak standardowo o 6- tej pobudkę zrobiła 🤢 ...myślę,że przespałam tej nocy chyba ze 3 lub 4 godziny 🤢
To był przedsmak tego co mnie z Kajtkiem czeka heh 🙃
Tylko z nim nie będę musiała na dwór wychodzić tylko cyca wyłożę hihih 🤪

A do tego Kajtek miał mega czkawkę przed 7:00 i udało mi się ją nawet nagrać 😆

Dorianna czekamy na dobre wieści 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry brzuszki 🙂
co do tych obaw przed porodem to chyba juz nas wszystkie zaczynaja dopadać 🙂
no ale wiadomo te co jeszcze nie rodziły boją sie bo nie wiedza co je czeka a te co juz rodziły boja się bo wiedzą co je czeka hehehe 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a co do moich wczorajszych obaw to rozmawiałam z Adamem wieczorem i powiedział żebym sie nie martwiła-zbzikował na chwile bo nigdy nie marzył o tym że może mieć kiedys takie auto ale przemyslał sobie wszystko,popukał się w głowe i koniec tematu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Rita napisał(a):
a co do moich wczorajszych obaw to rozmawiałam z Adamem wieczorem i powiedział żebym sie nie martwiła-zbzikował na chwile bo nigdy nie marzył o tym że może mieć kiedys takie auto ale przemyslał sobie wszystko,popukał się w głowe i koniec tematu 😁

grzeczny chłopiec 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
meliska napisał(a):
Helloł dziewczęta 🙂
I ja już wstałam, no ale wczoraj późno się kładłam 😉
U mnie pięknie dziś, a w słonku 49C 🤪


Dzien dobry....

a gdzie ty jesteś , ze taki upał? 🤪
Ja przywitałam moja kochana sis o 5 nad ranem.... po 3,5 miesiacach rozstania 🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry.... ja dopiero wstalam bo dlugo wczoraj siedzialam czekajac na kopniaka jakiegos od bąbla... caly dzien sie do mamy nie odzywał..... i nie mogłam usnac z mysla ze dziecko poza jedna czkawka w dzien wcale sie nie rusza i nie kopie... ale kolo 12 dał znaka i 2 razy kopnął wiec w koncu usnełam....a teraz jakies sniadanko trzeba zjesc;p miłego dnia brzuszki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
guga napisał(a):
meliska napisał(a):
Helloł dziewczęta 🙂
I ja już wstałam, no ale wczoraj późno się kładłam 😉
U mnie pięknie dziś, a w słonku 49C 🤪


Dzien dobry....

a gdzie ty jesteś , ze taki upał? 🤪
Ja przywitałam moja kochana sis o 5 nad ranem.... po 3,5 miesiacach rozstania 🙃


Na południu... Polski oczywiście 😉
Ja swojej sistry też już 3,5 miesiąca nie widziałam, ale są już oficjalne informacje, że bileciki zakupione i przylatuje 11.10 🤪 także Ci zazdroszczę 😉


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agami za to moja kopie jak szalona i jak później też będzie taka aktywna to chyba nie zmrużę oka do końca swoich dni 😉 Ostatnio koleżanka mówiła, że jak kazali jej liczyć ruchy w szpitalu to minimum 7 na godzinę, 7 to ja mam... na minutę 😉 A wczoraj rozmawiałam ze szwagierką, też grudniówką i ona czuje słabo kopniaki, ale jej dzieć obrócony pupką w stronę brzucha... moja tak kopie, że jak przytulam się do męża w łóżku to on czuje jak go kopie po plecach 🙃
Za to nie czuję czkawki, może nie rozpoznaję... nie wiem... czy dziecko może nie mieć czkawki???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
coquelicot napisał(a):
NovaM az tak brzuszek podskakiwal, ze moglas czkawke nagrac? 🤪
Biedaczynko bedziesz lusiala sobie w dzien odespac troche.


No właśnie dla lepszego efektu drugi telefon na brzuch położyłam i widać jak się kołysze 🙂
A Kajtek dzisiaj z tą czkawką trochę przegina bo trzeci raz go właśnie atakuje 🤢
...a może to pijacka czkawka bo wczoraj wieczorem lampkę czerwonego wina mamusia wypiła hihiihhi 🤪 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
meliska napisał(a):
Agami za to moja kopie jak szalona i jak później też będzie taka aktywna to chyba nie zmrużę oka do końca swoich dni 😉 Ostatnio koleżanka mówiła, że jak kazali jej liczyć ruchy w szpitalu to minimum 7 na godzinę, 7 to ja mam... na minutę 😉 A wczoraj rozmawiałam ze szwagierką, też grudniówką i ona czuje słabo kopniaki, ale jej dzieć obrócony pupką w stronę brzucha... moja tak kopie, że jak przytulam się do męża w łóżku to on czuje jak go kopie po plecach 🙃
Za to nie czuję czkawki, może nie rozpoznaję... nie wiem... czy dziecko może nie mieć czkawki???


ja tez mam takiego adhdowca:P
latwiej policzyc mi chwile kiedy nie kpie niz kiedy kopie!! on w sumie prawie nie przestaje kopac!! 😁
w szpitalu dziewczyny liczyly ruchu 2-15 na godzine a ja wpisywalam 56 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Rita napisał(a):
dzień dobry brzuszki 🙂
co do tych obaw przed porodem to chyba juz nas wszystkie zaczynaja dopadać 🙂
no ale wiadomo te co jeszcze nie rodziły boją sie bo nie wiedza co je czeka a te co juz rodziły boja się bo wiedzą co je czeka hehehe 😉


Rita z dwojga złego uwierz mi, że chyba wolałabym znowu pierwszy poród mieć przed sobą i nie wiedzieć na co mam się nastawiać 😉
No ale niby z drugim wszystko szybciej się dzieję więc ... no przecież nie zrezygnuję hehe nie mam wyjścia urodzić trzeba 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
novaM napisał(a):
Rita napisał(a):
dzień dobry brzuszki 🙂
co do tych obaw przed porodem to chyba juz nas wszystkie zaczynaja dopadać 🙂
no ale wiadomo te co jeszcze nie rodziły boją sie bo nie wiedza co je czeka a te co juz rodziły boja się bo wiedzą co je czeka hehehe 😉


Rita z dwojga złego uwierz mi, że chyba wolałabym znowu pierwszy poród mieć przed sobą i nie wiedzieć na co mam się nastawiać 😉


wez nie strasz 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
chloe napisał(a):
meliska napisał(a):
Agami za to moja kopie jak szalona i jak później też będzie taka aktywna to chyba nie zmrużę oka do końca swoich dni 😉 Ostatnio koleżanka mówiła, że jak kazali jej liczyć ruchy w szpitalu to minimum 7 na godzinę, 7 to ja mam... na minutę 😉 A wczoraj rozmawiałam ze szwagierką, też grudniówką i ona czuje słabo kopniaki, ale jej dzieć obrócony pupką w stronę brzucha... moja tak kopie, że jak przytulam się do męża w łóżku to on czuje jak go kopie po plecach 🙃
Za to nie czuję czkawki, może nie rozpoznaję... nie wiem... czy dziecko może nie mieć czkawki???


ja tez mam takiego adhdowca:P
latwiej policzyc mi chwile kiedy nie kpie niz kiedy kopie!! on w sumie prawie nie przestaje kopac!! 😁
w szpitalu dziewczyny liczyly ruchu 2-15 na godzine a ja wpisywalam 56 😁


Niezle Chloe ale mam nadzieje, ze spac Ci daje. Mnie wczoraj coreczka utrudniala zasniecie. A poza tym to ona ma jedne dni adehadowe, drugie spokojne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...