Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej,

Ja dzis zaczynam pozno dzien z Wami. Wstalam o 7 i pojechalam wymienic opony na zimowe. Myslalam ze warsztat bedzie otwarty od 8 a tu sie okazalo ze od 9. Niestety musialam wrocic do domku bo na 10:00 jechalam na pogrzeb. Pytalam sie mojego M czy na cmentarz z kosciola bedziemy jechac czy isc. Powiedzial ze raczej jechac, wiec ja genialnie ubralam sobie obcasy, zeby byc wyzsza :P No i niestety okazalo sie ze bedziemy isc 😞 w jedna strone bylo jakies 20 minut. Jakos doszlam.... brzuszek twardy ale dalismy rade. Wrocilismy do domku byla 12:00 wiec szybko zamiana butow i spowrotem do samochodu zeby wymienic opony. Warsztat czynny byl do 13:00. Udalo sie nawet bez kolejki 😉 Po wymianie opon odrazu na zakupy do Tesco i nastepne 2 godzine z glowy. w Tesco zaczelam byc glodna, na szczescie czestowali co chwile czyms (zupa ogorkowa, kielbaska, bagietka z dzemem itp.) wrocilismy do domku zjedlismy pizze i usiadlam przed TV 🙂 chyba sie zdrzemnelam bo nie pamietam koncowki jednego filmu poczatku nastepnego 🙂
Blizniaki GRATULACJE 🙂 Obyscie w 3 szybko wyszli ze szpitala
Czy wiecie co z Ania? Urodzila wczoraj?
Wanilia zadzwon do Gina dowiesz sie co i jak 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meliska to tak jak ja masz no ja chyba mogę chodzić bo ostatnio u lekarza było wszystko oki idę dopiero 15 listopada mój mały ważył 25 października 2400 a teraz pewnie tyle co twój!!!! zobaczę 15 listopada!!!! Jeśli masz leżeć to leż pozdrawiam!!! pocieszę cię że ja dziś tylko rano byłam na spacerze zakupki robiłam a tak to domek!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mój właśnie wrócił ze spaceru z psem - Korba dała nogę i wylizała sobie rane ku...a mać. W domu od paru dni chodzi w kołnierzu zeby tego nie lizała i już się ładnie zaczęło obsuszać a teraz wszystko od początku. Ale jestem wściekła. Już czekałam kiedy ten kołnierz będzie można zdjąć bo napierd...a nim o wszystko, zwłaszcza w nocy 😠 No i jutro mam jej zrobić zastrzyk a we wtorek miał być ostatni a tak to się chyba przeciągnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tak szybciorem bo caly dzien zachrzaniam a zaraz idziemy na kolacyjke ze znajomymi...
BLIZNIAKI 2...SERDECZNE GRATULACJE!!!!!!Duuuuzo zdrowka dla Maluchów i dla Mamusi i szybkiego powrotu do domku!!
VANILIA mam nadzieje ze juz wszystko OK, ale lepiej zebys sie pokazala jakiemus lekarzowi dla swietego spokoju
Miłej soboty Brzuszki...ja juz zmykam sie szykowac na wyjscie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basienka84 napisał(a):
kasiuniaa1603 napisał(a):
BLIZNIAKI2 GRATULACJE!!!!! Pierwsza grudnióweczka rozpakowana!!! Kto nast??? :P

ANIA miala wczoraj miec CC, ale niestety nie wiem co i jak....

ale ona pisała ze albo pod koniec tego tygodnia albo w następnym wiec może dopiero w przyszlym tygodniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agami napisał(a):
Basienka84 napisał(a):
kasiuniaa1603 napisał(a):
BLIZNIAKI2 GRATULACJE!!!!! Pierwsza grudnióweczka rozpakowana!!! Kto nast??? :P

ANIA miala wczoraj miec CC, ale niestety nie wiem co i jak....

ale ona pisała ze albo pod koniec tego tygodnia albo w następnym wiec może dopiero w przyszlym tygodniu

To mam nadzieje ze dopiero w przyszlym tygodniu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beata26 napisał(a):
Wiecie co przeZ ta historie Weronika mam dystans do wiadomosci o narodzinach dzieciaczkow na naszym forum. Oczywiscie ciesze sie ale ta radosc jest taka ostroznieksza. tez tak odczuwacie?

wiadome jest ze jakis dystans zostanie..... ale mysle ze poprostu trzeba o tamtym nieprzyjemnym zdarzeniu zapomniec i cieszyc sie ze mimo wszystko dałysmy rade sie pozbierac i trzymamy sie dalej razem 🙂))) a nasze kochane blizniaczki pewno niedlugo sie pokaza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agami napisał(a):
beata26 napisał(a):
Wiecie co przeZ ta historie Weronika mam dystans do wiadomosci o narodzinach dzieciaczkow na naszym forum. Oczywiscie ciesze sie ale ta radosc jest taka ostroznieksza. tez tak odczuwacie?

wiadome jest ze jakis dystans zostanie..... ale mysle ze poprostu trzeba o tamtym nieprzyjemnym zdarzeniu zapomniec i cieszyc sie ze mimo wszystko dałysmy rade sie pozbierac i trzymamy sie dalej razem 🙂))) a nasze kochane blizniaczki pewno niedlugo sie pokaza 🙂


myślę tak samo jak Wy. wiadomo, że dystans i pewne niedowierzanie w pewnym momencie zostanie. ale mam nadzieję, że już nie ma wśród nas oszukanych "mam". i że teraz wszystkie dzieciaczki będą prawdziwe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Dziewczęta 🙂

Chciałam się zapytać jak przygotowujecie się do połogu? Macie może jakieś informacje od doświadczonych już kobietek - chodzi mi o to czy do szpitala trzeba zabrać podkłady ginekologiczne i takie podkłady na łóżko? Ja zastanawiam się nad kupieniem podkładów Absorgyn w największym rozmiarze tj. 34x9 cm (paczka 10 szt. ok 5zł) i podkładów na łóżko (aby nie ubrudzić prześcieradła - i nie prosić się o jego zmianę). Planuję tez zakup kilku saszetek Tantum Rosy do podmywania się - słyszałam, że świetnie działają kojąco na "krocze" 🙂 - mają właściwości antyseptyczne i przeciwbólowe. Ciekawi mnie też jak to jest... czy po porodzie lezy się w majtkach? Tzn jak przy okresie podpaska lub wkładka ginekologiczna przylepiona do majtek? Podobno najlepiej lezeć z gołym pupskiemi i taką wkładką luźno położoną pomiedzy nogami. Czy inwestujecie w majtki jednorazowe? Może ktoś opisowo zobrazuje jak to juz jest po wielkim finale tj. gdy nasze skarby są juz na świecie i trzeba troche zadbać o siebie. Jak długo organizm się oczyscza i ile paczek takich podkładów lub pieluch dla wczesniaków Bella (takich w niebiesko zielonym opakowaniu) trzeba zabrac ze soba do szpitala.
I moje ostatnie pytanie - jak długo po naturalnym porodzie przebywa sie w szpitalu ( mówię o sytuacji gdy dziecko i mama czuja sie dobrze i nie ma zadnych powikłań)

Pozdrawiam Was wszystkie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaagaaa napisał(a):
jestem jestem 🙂

dzisiaj wyczerpujący i bardzo aktywny dzień miałam 🙂 i już wykąpana, pachnąca w końcu odpoczywam 🙂

ja dzis u mamy cały dzien bo maz u rodzinki i dzisiaj heheh przypominam sobie jak to bylo przed slubem ... czyli noc bez meza na starych smieciach ;D w swoim dawnym pokoiku ;D caly czas tu jest ;p hehehe no nic to lece sie kapac.. bo pozniej na tvn bede ogladac film... juz go ogladalam ale fajny to obejrze jeszcze raz;D
spij dobrze Aguś 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...