Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011... | Forum o ciąży


guga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Agami napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
jestem jestem 🙂

dzisiaj wyczerpujący i bardzo aktywny dzień miałam 🙂 i już wykąpana, pachnąca w końcu odpoczywam 🙂

ja dzis u mamy cały dzien bo maz u rodzinki i dzisiaj heheh przypominam sobie jak to bylo przed slubem ... czyli noc bez meza na starych smieciach ;D w swoim dawnym pokoiku ;D caly czas tu jest ;p hehehe no nic to lece sie kapac.. bo pozniej na tvn bede ogladac film... juz go ogladalam ale fajny to obejrze jeszcze raz;D
spij dobrze Aguś 🙂


Tobie też kochana życzę miłego wieczoru i dobrej nocy 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aaagaaa

    2257

  • pammat

    2228

  • novaM

    2360

  • coquelicot

    1836

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Aniqa1111 napisał(a):
no dobrze, ja tez uciekam kapać sie. moze nawet sie skusze, zeby ogolic nogi 😁
dobranoc Mamcie

Aniqa to jeszcze nic... ja ogoliłam dziś całą "ankę" i autentycznie myślałam przy tym, że urodzę ☺️ może jeszcze psychicznie nie jestem na to gotowa, ale wiem, że to nieuniknione i że to będzie prędzej niż myślałam 🤢 w sypialni też już zaścielony podkład nieprzemakalny... wolę być przygotowana w razie W...
Jak leżałam w tym szpitalu to myślałam, że już mnie nie wypuszczą przed porodem, ale jestem 🤪 i korzystam... robię ostatnie zakupy na Allegro... no i właściwie został mi już tylko do zakupienia fotelik samochodowy, ale sprzedający dziś nie odpowiadają na emaile
... a na sali mi się tylko zmieniały laski, które były już po terminie i co noc odchodziły którejś wody 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć kochane ja się teraz pojawiam i chyba już nikogo ni ma!!! Hmmm Ja poleżałam w domku koleżanka mnie odwiedziła pogadałyśmy!!!! Potem kolacja i teraz oglądam film na tvn jakaś komedia!!! Tak zleciała sobota jutro będzie jeszcze gorsza nudziarnia!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
...a ja nie mogę spać 😞
...a do tego mały jak zwykle żyje sobie swoim życiem i zachowuje się tak jakby przemeblowanie mi w brzuchu robił albo co najmniej dobudówkę jakąś w \"swoim domku\" stawiał 😜

Aaa BLIŹNIAKI witam na świecie 😘 😘 😘
Gratulacje wielkie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny 🙂 i tak zostalam sama w sali w szpitalu jak na razie... dziewczyna ktora ze mna byla miala cc w nocy...zaczne od tego, ze w poprzednia niedziele odeszly jej wody(to byl 27 tc) i tak codziennie sie saczyly...wczoraj caly dzien zle sie czula kul ja brzuch ,miala stan podgoraczkowy, niskie cisnienie, serce jej kolatalo. Co sie okazalo jak byli w Szkocji( bo tam pracuja i mieszkaja) to badali ja i powiedzieli, ze ma zdrowe serce, a okazalo sie ,ze jednak chyba nie...wczoraj wzieli ja po 19 na porodowke,caly czas czekali bo mysleli ze sie polepszy,ale w nocy miala cc,dziecko urodzilo sie zywe w 28 tyg,nie wiem jakie ma szanse na przezycie.Usg miala robione to wychodzila waga 940g,ale nie mam informacji z jaka waga sie urodzilo...trzymajmy wiec kciuki zeby wszystko dobrze sie skonczylo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry ja Też wstałam z Konsti 🙂 i szykujemy się bo jedziemy do mojej siostry na urodziny ona nie wie że będzie miała gości bo ją wkręciliśmy że nie przyjedziemy 😎 że M jest chory i nie chcemy zarazić malutkiej Lenki 😁 ale się wkurzy my się odstrzelimy a ona jak miotła nie przygotowana będzie 😁 🙃
Miłej niedzieli do wieczorka 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień doberek 🙂 ja melduje się już z Bremen i obiecuje od dzisiaj zero zaległości hehe istna masakra ile znowu do nadrobienia ale poczytałam kilka ostatnich stron i prosze jakie wieści BLIŹNIAKI gratuluje dzieciaczków 😘 no to teraz sie zacznie jupiiiiii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam kochane!!! ja nawet noc przespana tylko że sikanie non stop normalka!!! eheheh Rano śdniadanko jak zwykle i siedzę w domku lecz mam ochotę wyjść bo piękna pogoda!!!! Pojadę chyba do babci w odwiedziny!!! Ogólnie przeleci na nudzie!!!! POzdrówka dla was będę się odzywać potem pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agami napisał(a):
dzien dobry.... a ja sniadanko, kakao i siedze przed tv... maz wraca ok 17 wiec moze prace popisze siedzac u mamy..... ehh czas to w koncu zakonczyc..... sloneczko wiesz juz cos??? jak ten dzieciaczek???



bylam przed chwila u niej, ona czuje sie dobrze, mowila ze goraczke miala wysoka, cisnienie niskie i wymiotowala i ok 1 w nocy miala cc. Dzecko urodzilo sie 1090,a nie jak mowili z usg 940 🙂 nie oddycha samo, jest pod respiratorem stan stabilny, ma czarnych duzo wlosow i meszku-tyle wiem od niej 🙂

A co do mnie to... mniej sie drapie 🙂 czyli leki dzialaja, zobaczymy co dalej bedzie, pewnie jutro lub we wtorek bede miala robione proby watrobowe. Buziaki pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słoneczko no to dobrze że Ciebie już mniej swędzi!!! super!!!! Wszystko się unormuje i wyjdziesz do domku!!!! Czyli dzieciątko nie oddycha samo hmm oby zaczęło oddychać!!!! Wagę ma dobrą ponad kilo to już spoko !!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry wszystkim

Pogoda przepiekna 🙂 Nocka przespana 🙂 jedna wizyta w toalecie, bo obudzilam sie o 5 i zaczelo mi sie nudzic, wiec postanowilam isc do kibelka 😉 Wrocilam i poszlam spac dalej 😆
Sloneczko ciesze sie ze juz nie swedzi 🙂 Za malutka Twojej kolezanki trzymam kciuki, na pewno z tego wyjdzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sloneczko to fajnie ze mniej sie drapiesz.... oby leki dobrane byly dobrze i zebys sie nie musiala do konca meczyc.... dzieciaczek miejmy nadzieje wyjdzie z tego obranna raczka i niedlugo moze sam podejmie proby oddychania.,....trzeba trzymac kciuki.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry dziewuszki,
ja noc przespalam do godz 5 bo mi nerka zaczela dokuczac. Bol nie jest silny ale jak stoje albo chodze to az mnie zatyka. mysle ze chyba Sarah lezy tak niefortunnie ze mi jakis nerw nacska +kamien i stad te bole. Wszystko da sie wytrzymac dla Malenstwa 😉 pogoda u mnie za oknem iscie wiosenna i senna. Planuje caly dzien spedzic w lozku.M wraca kolo 18 wiec caly dzien jestem sama. Poleniuchuje sobie. A co 😉
SLONECZKO jak sie mniej drapiesz to pewno masz lepsze proby watrobowe. U mnie przynajmniej tak bylo,ze jak przestawalam sie drapac to mi proby spadaly. Zycze Ci tego kochana,bo wiem jakie to nieprzyjemne. Trzymam kciuki za Malenstwo kolezanki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Siema lalki 😘
Ja na razie tylko dzień dobry napiszę bo goście właśnie pojechali i mój humor chyba do ich bagażnika się schował ... 😞
Słoneczko oby swędzenie przeszło całkowicie 🙂
Beatko, a Ty potrząśnij niunią swoją niech pozycję trochę zmieni bo mama cierpi 🤨

Będę Was podczytywać czynnie ale tak jakoś rozpisywać się nie mam nastroju 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to znowu ja chwilowo weszła!!! Byłam się przejść bo pogoda piękna trzeba korzystać z tych pięknych chwil bo chyba nie długo jeszcze będą gościły!!!! Ja już po obiadku zupka dziś tylko z kurczakiem!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...