Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
fajna ta sukienka jest bo tak zrobiona na halce z kołem ze ziemi nie dotyka ,,teraz skupiam sie na pogodzie niby zapowiadaja unas pogode 22 st.c , zeby tylko niepadało bo mamy w planie jechac do dworku w plener , tam jest bardzo łanie taki park jest no tak fanie a chciała bym mieć zdjecia z pleneru
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej moje kochane brzuszki 🙂 Wszystkiego najlepszego dla Waszych pociech i dla Was z okazji Dnia Dziecka 😘

Ten dzień mogę zaliczyc do udanych 🙂Zaskoczył mnie dziś telefon od pana od którego chcieliśmy wynając stancje na czas remontu naszego domu ale wtedy było za późno bo juz byli chętni a teraz zadzwonił i mówi ,że może nam wynając 🤪 jestem szczęśliwa bo nie będę musiała mieszkac z teściową 🤪
Karola dobrze mówiłaś ,że wszystko się ułoży 🙂For you 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie dziewczynki. Asiu to gdzie tłuczenie butelek??Może przyjedziemy...ale by było fajnie, jakbysmy ci sie tak na chate zjechały i zaczęły butelki tłuc:P:P

U mnie widac koniec remontu 🤪 w koncu...zaraz juz zakończą...wiec od jutra zaczynam układać i sprzatać 🙂

Dzis byłam na szmatkach...kupiłam sobie dwie sukienki na mój wielgachny brzuszek...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u mnie, jak tylko powiesiłam pranie to zaczęło padać, dobrze że powiesiłam w domu 😉

w środę idę do gastrologa, pewnie czeka mnie gastroskopia... 🤨

no i czuję, że niedługo czeka mnie to cewnikowanie -nerka zaczyna się odzywać... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja zatydzien jadę do gina to bedzie pełny 6 miesiąc ciekawe czy bedzie mi robiła usg zeby zobaczyc płeć dziecka ,, zastanawia mnie to czemu jak sie idzie do przychodni do gina na nfz to sie ma tylko 3 usg robione przez cała ciąże,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki!!!My z powrotem z mężem już dzis w Łasku jestesmy, sprawdziliśmy jak nam wyszedł kolor niebieski małego pokoiku po wyschnięciu i musze wam powiedzieć, ze super 🤪 🤪 i jestem bardzo zadowolona 🤪 Uwazam na siebie kochane maluje tylko nisko ściany przy parkiecie i koło grzejników, a mąż resztę zasuwa wałkiem 🙂 🙂 Toju trzymam kciuki za wizyty u lekarzy, najwazniejsze żeby z Anią wszystko było oki i czekamy na zdjęcie z usg 🙂 🙂 Asiu widzę ze u Ciebie przygotowania do slubu pełną parą, mam nadzieje ze pogoda Wam dopisze w ten piekny dzień 🙂 🙂 Karola napewno wszystko bedzie dobrze z serduszkiem Natalki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki 🙂


mam nadzieję, że tym razem uda mi się wkleić zdjęcie Ani... 🙂 [img size=240]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/3585804871_bbec3fcb08_m.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...