Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
no jeszcze trochę 😉

ale w szoku jestem, ze taki płaczek ze mnie...z Bartkiem, ani jednej łzy nie uroniłam, nie zamartwiałam się niczym, byłam optymistka...a teraz nie wolno na mnie krzyczeć, nie zgadzac sie ze mna, a najgorzej jak ja cos chce, a ktos inny tego nie- rycze i rycze 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ata38 napisał:
Ty uważaj, bo ponoć dziecko ma być takie same z charakteru, jaka mama w ciąży 🙂 🙂 🙂


no to bedzie taka mała płaczka mamusi 🙂
Bartek to spadnie z drabiny, czy przewróci sie na szklo czy beton i łzy nie uroni...ale za to plakał jak był po porodzie okres kolek 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ata38 napisał:
Kar_ola napisał:
Atus a jak tam temat pracy??
myslałas o tym, czy nie??


Zaczynam w sierpniu czegoś szukać, bo nie mam przez wakacje co z dziećmi zrobić. Może uda się, że od września coś znajdę...


ano nie pomyslałam o wakacjach 🙂
racja przecież musza miec opiekę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki,
wpadłam tylko na momencik. Wróciłam właśnie od ginia. Wszytko o.k. Mlody jeszcze sie nie odwrócił(co mnie troche martwi) , ale lekarz uspakaja że ma jeszcze czas. No i przez 3 tyg skubaniec podwoił wage 🤪 . Teraz wazy 1600g. Ja jestem w 28tyg , a waga dziecka wskazuje na 31 tydz 🤪 . Jak to powiedział pan doktor-rośnie mi chłop jak dąb.
To tyle u mnie, uciekam bo padnięta jestem.
Pozdrowienia i buziaki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moni napisał:
Hej dziewczynki,
wpadłam tylko na momencik. Wróciłam właśnie od ginia. Wszytko o.k. Mlody jeszcze sie nie odwrócił(co mnie troche martwi) , ale lekarz uspakaja że ma jeszcze czas. No i przez 3 tyg skubaniec podwoił wage 🤪 . Teraz wazy 1600g. Ja jestem w 28tyg , a waga dziecka wskazuje na 31 tydz 🤪 . Jak to powiedział pan doktor-rośnie mi chłop jak dąb.
To tyle u mnie, uciekam bo padnięta jestem.
Pozdrowienia i buziaki 😘


Gratuluję i oby tak dalej 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...