Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ata38 napisał:
MiP napisał:
a wiesz co, ostatnio mowie sobie, a napisze do ani na nk co slychac. widzialam ze nas usunela...ale nie widzialam, ze zablokowala nas?!:/ i nawet nie moglam do niej napisac...............


nic nie powiem na ten temat. Mam nadzieję, że u niej wszystko jest w porządku...


no mi tez brakuje slow:/
buziaczki. fajnie, ze bylas i ty tak rano 🙂 bo samej to nudno na forum hihihihi
milego dnia.pappapapa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej brzuszki. Ja dzis tylko na chwileczkę. Poszłam spac o 3-ciej w nocy, bo taka zgage miałam, potem jeszcze maz sie przykleił 🙂...jestem taka nie wyspana, pospałabym jeszcze z 4 godziny, ale za 40minut juz jedziemy na slub 100km. Dzis pewno jak wróce to polegne.
Martus i Atuś fajnie, ze udało Wam sie zgadac tak raniutko. Marta ja tez pisałam do Ani nawet na gg, wcale sie nie odzywa a na n/k wszystkich poblokowała. Mam tylko nadzieje, ze wszystko przebiega prawidłowo i ona dobrze sie czuje 🙂
Co do Hani fajnie, że jest ok i nie jest to wszystko takie duze. Martus moze dasz rade z tymi wodami...jeszcze nie całe 3 miesiace 🙂

dobra zmykam sie szykować...
Miłego weekendu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny! 🙂
Ja dzisiaj od rana biegam ze szmatką i kurze ścieram, jeszcze przed śniadaniem się za to zabrałam, normalnie nienormalna jestem 🙃 🙃 🙃
Kuchnię już wysprzątałam, teraz śniadanie a potem jeszcze małe zakupy, M. kupił tylko jeden mały chleb na grilla 🤔 a ludzi będzie z 10.
Jeszcze mi łazienka została i podłogi, ale te już jak M. wstanie - śpi po nocce...

Ata udanego wyjazdu! Góry... Mmmm...
Karola udanej imprezki!
Martuś, jak dobrze Cię widzieć 😘 powodzenia przy pracy, udanej zabawy i trzymam kciuki za Hanię 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam serdecznie w sobotnie przedpołudnie! 🙂
Ja dziś w planach też mam sprzątanie ale jakoś nie mogę się za nie zabrać.
Ostatnio coś mi brzuszek twardnieje i nie wiem czy powinnam się tym martwić, ale w piątek idę na usg to spytam się lekarza.

Miłego weekendu brzuszki :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
w sumie ja byłam na badaniu kontrolnym w tamtym tyg i gin mówił, że wszystko ładnie i pięknie. A dziś rano jak mała mnie kopała to czułam taki jakby nawet skurcz 😞 zresztą sama nie wiem, bo ciężko mi określić. Dobrze, że idę do lekarza to mu powiem i zobaczymy co poradzi, bo teraz to zaczęłam się martwić...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej. Jeszcze raz do Was zagladam 🙂 Kurcze jaka pogoda:/ leje i zimno. Nie wyspalam sie a czeka mnie tyle roboty jeszcze. Dzieki Karolcia i Toja 😉za slowa otuchy 🙂 Karola zycze milej zabawy, Toju udanego grilowania.
Witam nowe brzuszki:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karola, Twoja ciąża jest o miesiąc starsza od mojej - u Ciebie takie twardnienie brzuszka raz na jakiś czas to normalne, bo to już te skurcze przepowiadające Braxtona - Hicksa (chyba tak to się pisze), u mnie to chyba trochę za wcześnie, no i też zdarzają się bolesne twardnienia, dlatego dostałam tabletki...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kochane!!!No ja tez się melduje na naszym forum przemiłym 😉 😉Ja tez juz od ranka sie szykuje na wesele wyjeżdzamy o 13.30 wiec mamy jeszcze ciut czasu 😉 Ale nie za bardzo nam to wesele pasuje..bo mój brat jest w cieżkim stanie.. 😞 😞 Lekarz powiedział, ze wszystko jest w rękach Boga.. 😞 😞 Martuś wierze ze z Hanią bedzie dobrze, juz coraz bliżej do porodu,dasz radę kochana i Hania też 🙂
Karola Tobie zycze fajnego weselea i Tobie Martuś też 🙂 A Tobie Atuśka miłego wyjazdu i dobrze, ze u Ciebie wszystko wróciło do normy 🙂
Ściskam Was kochane i jeszcze raz prosze o westchnienie do Boga w intencji mojego brata ciotecznego Tomka...
Pięknego weekendu Wam życze 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Kobietki.
My juz wrócilismy. Niestety pogoda do bani, cały czas leje i tam równiez lało, po uroczystosci zaslubin juz nie dało sie nawet zwiedzac tego miasta. Wracalismy szybiutko do naszego smyka.
Mimi udanej zabawy mimo wszystko, jestem dobrej mysli co do brata 🙂
Toja Tobie grilla wspaniałego 🙂
Karola mi sie tez wydaje, że masz te skurcze przepowiadajace. One nieraz sa odczuwalne, a nieraz tylko brzuch twardnieje. Ale idziesz do lekarza to ci poradzi napewno dobrze.

Uciekam spac, musze nadrobic nockę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karola dla Ciebie:
W trzecim trymestrze ciąży częstsze stają się niebolesne skurcze macicy, zwane skurczami Braxtona Hicksa. Te skurcze rozszerzają macicę odpowiednio do powiększającego się płodu. Niekiedy matki obawiają się, że są to wczesne skurcze porodowe. Podczas ostatnich 2 miesięcy ciąży matka może mieć trudności z oddychaniem, które mijają w miarę zbliżania się terminu porodu. Powiększający się płód ma teraz coraz mniej swobody w poruszaniu się w ograniczonej przestrzeni brzucha matki.
Przez najbliższe trzy miesiące ciąży płód będzie wytrwale wchłaniał i magazynował wapń konieczny dla rozwijającego się kośćca, żelazo - dla krwinek czerwonych i białko - dla jego wzrostu. Skóra, która jeszcze w 6 miesiącu jest pomarszczona jak u staruszka, stopniowo wygładzi się.
wiecej znajdziesz tutaj- http://trymestr.pl/trymestr3.html

Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a Mnie dzis spotkała taka oto sytuacja 🙃 podkreslam, ze we wrózby nie wierze, ale dla zabawy nie raz dawałam sie w nie wciagać:P

kupujac kwiaty na slub, Pani która mnie kasowala, mówi ze mam sliczny brzuszek i ze synek pewno mocno kopie:Pna to ja, ze córeczka 😁 ona na to że napewno moje pierwsze dziecko to bedzie synek 🙂 a ja ze tak, ale to jest moje juz drugie dziecko 🙂 wiec Pani poprosiła Mnie abym podała jej dłoń 😲 wiec z ciekawosci tak zrobiłam 🤔 a ona kazała mi zacisnąc dłoń i ogladała ją zacisnietą, od strony małego paluszka, a nie kciuka 🤔
po chwili oznajmiła ze rzeczywiście bedzie córeczka:laugh: ale...ale ona widzi ogólnie w Moim zyciu trójkę dzieci 🤪 🤪 🤪 na co ja szok, zabrałam kwiaty i ze smiechem wyszłam do auta 🙃

ciekawe co 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć brzuszki, nie łudziłam się nawet, że kogoś spotkam o tej porze, ale myślałam, że będzie więcej do poczytania po całym dniu nieobecności 🙂 A widzę, że dziś wszystkie mamusie aktywnie spędzają czas i pewnie pogoda dopisała, że takie tu dziś pustki były...

Kar_ola, to zaraz po Natalce trzecią rybeczkę z mężusiem majstrujcie, żeby z wprawy nie wyjść :laugh:

Słodkich snów mamusie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
Monia a Ty znów mi te maki na n/k zapodajesz, pieknie wygladasz kochana. Tobie tez mozna powiedzieć, ze dziewczynka wcale urody mamusi nie odbiera 🙂
U Nas zrobiło sie bardzo ciepło i wietrznie. Dzieki temu moglismy przejsc sie nad Wisłę. Porobiłam pełno fotek 🙂 co lubie najbardziej i powiem Wam, ze ten mój mały huliganek chyba po Mnie pałeczke przejmie bo piekne fotki pstryka.

Witam Nowa mamuskę. Nie wiem, czy z Wrocławia ktos jest 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...