Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
oj tworzysz mamuska, same smakołyki 🙂

my dzis jeszcze zupke jarzynowa mamy, ostatnio nie moge na miesko patrzyc tylko zupki uwielbiam...karpatka chodzi za mna od tygodnia, ale jeszcze nie zrobiłam...chyba jutro sie wezmę:P
dzis na 17-ta jedziemy na parapetówke do kuzyynki Toma,zapowiada sie fajnie, bedą równiesnicy Bartka..a my sobie pochulamy:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Fajnie jest jechać do kogoś na imprezkę 🙂
nie trzeba nic przygotowywać 😁 😁 ja po tym grillu u nas byłam wypompowana z sił całkiem 😲 😲
Dzisiaj dopiero normalnie funkcjonuję, ale może to też pogoda - bo wczoraj gorąco i duszno, a dzisiaj chłodno i rześko po deszczu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
raczej się nie wybieramy...
Teraz oszczędzamy pieniądze na wystrój nowego mieszkania. Ale wojaże nas czekają, a jak, jedziemy na wesele do mojej przyjaciółki aż do Horodła - za Zamościem jeszcze, przy samej granicy z Ukrainą 🙂 🙂
Będziemy jechać na raty i zatrzymywać się u rodzinki po drodze, żebym dobrze zniosła podróż, więc zajmie nam to dobry tydzień...

A co do gości po porodzie - poproszę o odwiedziny jak ja już dojdę do siebie, bo wcześniej to sobie nie wyobrażam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Toja napisał:

A co do gości po porodzie - poproszę o odwiedziny jak ja już dojdę do siebie, bo wcześniej to sobie nie wyobrażam...


no powiem Ci, ze potrafia naprawde umeczyć...my w pewnym momencie podziekowalismy za odwiedziny bo ja juz depresje dostawałam...
teraz chcemy kazdemu powiedzieć...że dopiero jak my bedziemy gotowi...tym bardziej ze ja bede po cc...
powiem Ci ze Tom bedzie od 1 wrzesnia w domu a mały pójdzie do przedszkola to troszke bedzie lzej...mam nadzieje, ze nalotów niezapowiedzianych nie bedzie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
teraz w dobie telefonów komórkowych rzadko zdarzają się niezapowiedziane naloty... Przynajmniej w moim przypadku...
Fajnie że Tom będzie z Tobą.
W ogóle mężczyzna może sobie wziąć dwa tygodnie L4 z okazji urodzenia dziecka... Mój M. na pewno z tego skorzysta...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kar_ola napisał:
Masz racje 🙂
Mój Tom ogólnie ma urlop przez cały wrzesień, ale tez skorzysta z opieki , tylko juz nie 2 tygodnie, bo juz w tym roku korzystał jak lezałam w kwietniu w szpitalu.
...ale zawsze kilka dni...


Karola ja mówiłam o L4 od lekarza, które można wziąć jak się urodzi dziecko, nie o opiece z pracy.

Ola, mnie ta pogoda też już lekko dobija, może być chłodniej, ale żeby chociaż słońce...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...