Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
no jeszcze trochę 😉

ale w szoku jestem, ze taki płaczek ze mnie...z Bartkiem, ani jednej łzy nie uroniłam, nie zamartwiałam się niczym, byłam optymistka...a teraz nie wolno na mnie krzyczeć, nie zgadzac sie ze mna, a najgorzej jak ja cos chce, a ktos inny tego nie- rycze i rycze 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ata38 napisał:
Ty uważaj, bo ponoć dziecko ma być takie same z charakteru, jaka mama w ciąży 🙂 🙂 🙂


no to bedzie taka mała płaczka mamusi 🙂
Bartek to spadnie z drabiny, czy przewróci sie na szklo czy beton i łzy nie uroni...ale za to plakał jak był po porodzie okres kolek 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ata38 napisał:
Kar_ola napisał:
Atus a jak tam temat pracy??
myslałas o tym, czy nie??


Zaczynam w sierpniu czegoś szukać, bo nie mam przez wakacje co z dziećmi zrobić. Może uda się, że od września coś znajdę...


ano nie pomyslałam o wakacjach 🙂
racja przecież musza miec opiekę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki,
wpadłam tylko na momencik. Wróciłam właśnie od ginia. Wszytko o.k. Mlody jeszcze sie nie odwrócił(co mnie troche martwi) , ale lekarz uspakaja że ma jeszcze czas. No i przez 3 tyg skubaniec podwoił wage 🤪 . Teraz wazy 1600g. Ja jestem w 28tyg , a waga dziecka wskazuje na 31 tydz 🤪 . Jak to powiedział pan doktor-rośnie mi chłop jak dąb.
To tyle u mnie, uciekam bo padnięta jestem.
Pozdrowienia i buziaki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moni napisał:
Hej dziewczynki,
wpadłam tylko na momencik. Wróciłam właśnie od ginia. Wszytko o.k. Mlody jeszcze sie nie odwrócił(co mnie troche martwi) , ale lekarz uspakaja że ma jeszcze czas. No i przez 3 tyg skubaniec podwoił wage 🤪 . Teraz wazy 1600g. Ja jestem w 28tyg , a waga dziecka wskazuje na 31 tydz 🤪 . Jak to powiedział pan doktor-rośnie mi chłop jak dąb.
To tyle u mnie, uciekam bo padnięta jestem.
Pozdrowienia i buziaki 😘


Gratuluję i oby tak dalej 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...