Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
inka906 napisał:
:laugh: Oj tak, czuję, że już dziś do niczego się nie nadaję 😞 A jutro też będzie pracowity dzień - szykowanie z teściową imprezki...
Zostawiam Was mamusie i lecę pod prysznic i lulu.
Do jutra! 😘


zmykaj spać...wypocznij, a jutro baw sie dobrze.
Dobranoc Inka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kar_ola napisał:
no Mady ja musze w takim razie sie przejśc do mojego lekarza, bo witaminy biore i magnez, ale widac czegos jeszcze brak, ze zaczynam czesto mdleć...jak czytałam o tej twojej kolejce w banku to jakbym o sobie czytała...

Inka do łózka zmykaj wypoczywac 🙂



No Karola jesli uważasz ze te tabletki co bierzesz to Ci nie pomagaja to warto sie wybrac do lekarza, mi ten tardyferon pomaga. dla mnie jest koszmarem stanie w kolejkach bo zaraz mi sie cos dzieje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A dziekuje, dziekuje 🙂
Co u Hani? W sumie wiem ze w tamtym tygodniu wazyla prawie kilo, ze wodonercze jest, ale nie jakos strasznie wielkie, pecherz maly ale wod plodowych malo:/ juz 7 afi.
a co u Ciebie slychowac? jakie plany?
kurcze az mi oczy lzawia z tego niewyspania:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martuś, trzymam kciuki za Hankę, wierze, że wszystko minie i niedługo będziesz ją tulić w swoich ramionach 🙂 🙂 🙂

U mnie odpukać wszystko w porządku. Niedługo jedziemy do mojej siostry w góry na weekend, ale jeszcze chcę mieć chwilkę spokoju, więc nikogo nie budzę 🙂

Z moim zdrowiem też wszystko ok. Doczekałam się okresu, wiedziałam, że na sam wyjazd dostanę 🤪 🤪 🤪 ale ważne, że jest 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ata38 napisał:
ale powiem Ci, że takiego to nigdy nie miałam, normalnie potop 🤪 🤪 🤪 🙃 🙃 🙃 nawet po zabiegu tak nie krwawiłam 😞


hehe "potop" 🙂
wazne , ze juz jest i moze za to szybko sie skonczy skoro tak duzo jego jest 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Już dawno po śniadanku, nawet zapomniałam, co było 🙂
Zazdroszczę Ci tego wesela, chętnie bym poszła...

Co do zaległości, to dałam sobie spokój, nie mam szans na nadrobienie. Teraz pojawiły się nowe dziewczyny, to już naprawdę się tego zbiera...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no wlasnie zwatpilam jak to zobaczylam ile stron musialabym czytac:P hehhe ja to dopiero, bo ostatnio malo jestem. dyplom robie i idzie mi jak krew z nosa:/
karolcia zmykam jesc bo jeszcze bardziej zglodnialam jak napisalas , ze juz jadlas hihihihiih:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MiP napisał:
a wiesz co, ostatnio mowie sobie, a napisze do ani na nk co slychac. widzialam ze nas usunela...ale nie widzialam, ze zablokowala nas?!:/ i nawet nie moglam do niej napisac...............


nic nie powiem na ten temat. Mam nadzieję, że u niej wszystko jest w porządku...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...