Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kurna ja zasnełam po 2-giej...jak się połozyłam było ok, ale jak mała zaczeła fikac, doszła niemiłosierna zgaga i juz tylko Tomek przyszedł mi pomasowac troszkę brzucholek a ja Reenie bralam...do tego lekkie kaszel z Bartusiem mam...mam nadzieje, ze to chwilowe 🙂

jakie plany na dziś ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mi dzis z autkiem na przeglad, bo się skończył...troszkę do południa gosci bede miała-siostra mojej mamy przyjezdza do miasta, a ze jest w bardziej moim wieku, to zawsze u Nas stacjonuje...a tam przynajmniej mały pobawi sie z jej synusiem bo sa w podobnym wieku...
pogoda dzis jak dla mnie- chłodno, ale nie deszczowo 🙂moze się na szmatki wybiore 🙂, musze kupic cos na jutrzejszy slub dla pary młodej...ale troszke pomysłu brak 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jutro mam gości, więc szykowanie 🙂
chcę jakieś dwie dobre, szybkie sałatki zrobić i przygotuję mięso na grilla 🙂

Bo gości będzie tyle że w domu i tak się nie zmieścimy - więc przyjmujemy na dworze 🙃 🙃

No i przed 17:00 jestem umówiona z moim ginekologiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ta para młoda to rodzina czy znajomi? Duża impreza?

U lekarza nie będę badana, bo byłam tydzień temu dokładnie. Przedłuży mi tylko zwolnienie, no i o ten twardy brzuch zapytam, dopóki nie bolał byłam spokojna, ale wczoraj, tak jak pisałam - bolał miesiączkowo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Toja napisał:
A ta para młoda to rodzina czy znajomi? Duża impreza?

U lekarza nie będę badana, bo byłam tydzień temu dokładnie. Przedłuży mi tylko zwolnienie, no i o ten twardy brzuch zapytam, dopóki nie bolał byłam spokojna, ale wczoraj, tak jak pisałam - bolał miesiączkowo...


Para to Nasi przyjaciele- kolega Tomka z szkoły sredniej, a jedziemy tylko Urzedu Stanu Cywilnego,Prezent chce kupic, bo my tez od nich dostalismy przepiekny wazon grecki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamusie 🙂
Kar_ola piękne zdjęcia...
U mnie dziś samopoczucie o niebo lepsze 😆 No i wreszcie pospałam.

A co do twardnienia brzuszka to ja też czasem mam, pytałam lekarza i powiedział, że jeśli zdarza się tylko parę razy w ciągu dnia i trwa krótko i nie boli, to nic złego się nie dzieje 🙂

Jakie macie plany na dziś?

My z mężusiem pomalujemy pokój, do którego chcemy się przenieść i musimy jakieś zakupki większe zrobić i prezencików dla teściów poszukać, bo jutro imprezka imieninkowa nam się szykuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Inka 🙂
super że lepiej się czujesz 🙂

Mi brzuch twardnieje jak np idę szybciej, albo wstanę z pozycji siedzącej, czy leżącej. Lekarz powiedział mi że jak będzie się to zdarzać za często, to dostanę leki hormonalne... 🤔 zobaczymy co powie dzisiaj...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny dziekuję. Mi tez sie bardzo podobają.

Byłam juz w miescie, znów sie zasapałam, ale kupiłam piekny album na fotki slubne, kartkę...i mamm spokój.
W szmatkach- nic nie wykukałam oprócz pieknego plazowego koszyka:P a co tam:P
Synusiowi i chrzesniakowi kupiłam parasolki zabki, sa osikani i lataja teraz po balkonie cekajac na deszczyk....

Miłego dnia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja wysłałam w końcu te scenariusze i artykuł jeszcze o bezpiecznych wakacjach do gazetki przedszkolnej i mam luz 🙂

teraz słońce wyszło, ale chłodno jest, no i wiatr okropny...
Jutro pewnie tak samo. Nie wiem czy grilla na niedzielę nie przełożyć...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Toja z tego co wiem, w niedziele ma byc ciepło 🙂
jednak po co przekładac, jak bedzie troszke chłodniej to nic się nie stanie, Tobie mamuśka bedzie lzej 😎

mi dzis pogoda odpowiada bo mogę wyjsc bez obaw, ze zasłabnę...i powera takiego czuję...wszystko mam zrobione i chyba po obiadzie troszke się przespie przed spacerkiem 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kochane brzuszki!!!jestem w koncu, wczoraj cały dzień prawie przespałam, dzisiaj zbieralismy truskawki na skup a za godz jedziemy z mezem odwieźć moja mame do szpitala do mojego barta do Warszawy.Mam nadzieje ze u was wszystko oki i dobrze sie czujecie 🙂 Karola super zdjecia na nk 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...