Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kurna ja zasnełam po 2-giej...jak się połozyłam było ok, ale jak mała zaczeła fikac, doszła niemiłosierna zgaga i juz tylko Tomek przyszedł mi pomasowac troszkę brzucholek a ja Reenie bralam...do tego lekkie kaszel z Bartusiem mam...mam nadzieje, ze to chwilowe 🙂

jakie plany na dziś ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mi dzis z autkiem na przeglad, bo się skończył...troszkę do południa gosci bede miała-siostra mojej mamy przyjezdza do miasta, a ze jest w bardziej moim wieku, to zawsze u Nas stacjonuje...a tam przynajmniej mały pobawi sie z jej synusiem bo sa w podobnym wieku...
pogoda dzis jak dla mnie- chłodno, ale nie deszczowo 🙂moze się na szmatki wybiore 🙂, musze kupic cos na jutrzejszy slub dla pary młodej...ale troszke pomysłu brak 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jutro mam gości, więc szykowanie 🙂
chcę jakieś dwie dobre, szybkie sałatki zrobić i przygotuję mięso na grilla 🙂

Bo gości będzie tyle że w domu i tak się nie zmieścimy - więc przyjmujemy na dworze 🙃 🙃

No i przed 17:00 jestem umówiona z moim ginekologiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ta para młoda to rodzina czy znajomi? Duża impreza?

U lekarza nie będę badana, bo byłam tydzień temu dokładnie. Przedłuży mi tylko zwolnienie, no i o ten twardy brzuch zapytam, dopóki nie bolał byłam spokojna, ale wczoraj, tak jak pisałam - bolał miesiączkowo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Toja napisał:
A ta para młoda to rodzina czy znajomi? Duża impreza?

U lekarza nie będę badana, bo byłam tydzień temu dokładnie. Przedłuży mi tylko zwolnienie, no i o ten twardy brzuch zapytam, dopóki nie bolał byłam spokojna, ale wczoraj, tak jak pisałam - bolał miesiączkowo...


Para to Nasi przyjaciele- kolega Tomka z szkoły sredniej, a jedziemy tylko Urzedu Stanu Cywilnego,Prezent chce kupic, bo my tez od nich dostalismy przepiekny wazon grecki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamusie 🙂
Kar_ola piękne zdjęcia...
U mnie dziś samopoczucie o niebo lepsze 😆 No i wreszcie pospałam.

A co do twardnienia brzuszka to ja też czasem mam, pytałam lekarza i powiedział, że jeśli zdarza się tylko parę razy w ciągu dnia i trwa krótko i nie boli, to nic złego się nie dzieje 🙂

Jakie macie plany na dziś?

My z mężusiem pomalujemy pokój, do którego chcemy się przenieść i musimy jakieś zakupki większe zrobić i prezencików dla teściów poszukać, bo jutro imprezka imieninkowa nam się szykuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Inka 🙂
super że lepiej się czujesz 🙂

Mi brzuch twardnieje jak np idę szybciej, albo wstanę z pozycji siedzącej, czy leżącej. Lekarz powiedział mi że jak będzie się to zdarzać za często, to dostanę leki hormonalne... 🤔 zobaczymy co powie dzisiaj...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny dziekuję. Mi tez sie bardzo podobają.

Byłam juz w miescie, znów sie zasapałam, ale kupiłam piekny album na fotki slubne, kartkę...i mamm spokój.
W szmatkach- nic nie wykukałam oprócz pieknego plazowego koszyka:P a co tam:P
Synusiowi i chrzesniakowi kupiłam parasolki zabki, sa osikani i lataja teraz po balkonie cekajac na deszczyk....

Miłego dnia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja wysłałam w końcu te scenariusze i artykuł jeszcze o bezpiecznych wakacjach do gazetki przedszkolnej i mam luz 🙂

teraz słońce wyszło, ale chłodno jest, no i wiatr okropny...
Jutro pewnie tak samo. Nie wiem czy grilla na niedzielę nie przełożyć...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Toja z tego co wiem, w niedziele ma byc ciepło 🙂
jednak po co przekładac, jak bedzie troszke chłodniej to nic się nie stanie, Tobie mamuśka bedzie lzej 😎

mi dzis pogoda odpowiada bo mogę wyjsc bez obaw, ze zasłabnę...i powera takiego czuję...wszystko mam zrobione i chyba po obiadzie troszke się przespie przed spacerkiem 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kochane brzuszki!!!jestem w koncu, wczoraj cały dzień prawie przespałam, dzisiaj zbieralismy truskawki na skup a za godz jedziemy z mezem odwieźć moja mame do szpitala do mojego barta do Warszawy.Mam nadzieje ze u was wszystko oki i dobrze sie czujecie 🙂 Karola super zdjecia na nk 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...