Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Brzuszek najedzony pysznym jajeczkiem na miękko i chlebkiem razowym z serkiem i pomidorkiem i teraz można przy herbatce poskakać po necie. Ja w międzyczasie zaglądam na allegro, patrzę ile jeszcze będzie trzeba kupić...
Ciuszków dla dzieciaczka już mi wystarczy, ale wszystkie inne potrzebne rzeczy, ufff, aż głowa boli. A jak u Was z zakupami dla Waszych maleństw?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My parę dni temu zdecydowaliśmy się na mebelki:

http://www.baby.vox.pl/meble/kolekcja/225/reglisse_ivory_mapple/

Kupimy tylko łóżeczko i komodę, bo dopóki będziemy mieszkać u teściów nasze maleństwo nie będzie miało osobnego pokoju. Szafę dokupimy przy wyprowadzce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja się głównie skoncentrowałam na ubrankach choć tych najmniejszych nie kupuje zaczęłam od rozmiaru 62 (bo chyba będzie duża dziewczynka - ja i mój chłopak dość wysocy jesteśmy)a już wkraczam na 68 ale już mam w planach troszkę większe wydatki na pościel i kosmetyki, w sierpniu myślę kupić łóżeczko a na samym końcu wózek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wózka jeszcze nie wybraliśmy, ale jest jeden, który mi się podoba, problem w tym, że w żadnym sklepie nie możemy go zobaczyć, a przez internet bez dokładnego obejrzenia nie uśmiecha mi się kupować...
Mi też brakuje jeszcze kosmetyków, pieluch tetrowych itp. Nie mamy też jeszcze wanienki, ale powolutku zaczniemy wszystko kompletować. Mamy czas.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szczerze to nie mam jak go pokazac 😞 bo juz go na necie nie ma mam tylko numer do hurtowni gdzie mi go zrobią kiedys go tu pokazałam podam link na podobny http://www.allegro.pl/item653739739_gabi_sport_6_amort_producent_kola_pompowane.html nie jest jakis super mi sie podoba ale jest wygodny na zime a na wiosne to zmienie na lekką spacerówke bo mieszkam wysoko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie wiem czy tam jest taki pokazany czarny w szaro niebieskie koła mi sie podobają inne tako jumper ale niestety doszlam do wniosku ze te małe koła z przodu i mała gondolka na zime nie są zbyt praktyczne wiec taki bedzie a jak juz dzidzia bedzie siedziec i bedzie ciepło to są super i lekkie spacerówki 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karola83 napisał:
a laktator elektryczny jest lepszy od ręcznego? Bo szczerze mówiąc nie mam o tym pojęcia i chciałam kupić ręczny philipsa avent


co do laktatora to ja jestem anty 😠 na reczne, dlatego, ze mi sprawiły wiele bólu i nie pomogły wcale...
natomiast elektryczny gdybym miała od samego poczatku gdy tylko pojawiły się problemy z karmieniem, sadze, ze karmiłabym i karmiła, a tak mój syn miał cyca przez moze 4-5 dni, w tym czasie jednak juz był dokarmiany...
wiec ja polecam elektryczne...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A mi się spodobał taki:

http://www.allegro.pl/item653082525_brevi_ovo_3_w_1_gondolka_spacerowka_fotelik.html

Tylko troszkę za drogi, ale tłumaczę to sobie tak, że to 3w1, a poza tym chcielibyśmy najwyżej 3 lata po pierwszym mieć drugie dziecko, więc będzie na lata.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...