Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej Babeczki 🙂

ale miałam dzień... kolejna porcja radzenia sobie z klamotami... Zakupy z mężem... Spotkanie ze znajomymi mamusiami - super 🙂

Mówiłyście o wyprawce 🙂 za wózkiem jeszcze się nie rozglądam - zostawiam to sobie na koniec. Na razie drobniejsze rzeczy, kupiłam dwie pościele, 4 prześcieradła, podkłady pod prześcieradła i do przewijania, dwa rożki, kołdrę i poduszkę (to pewnie na później), pieluchy tetrowe i flanelowe no i prześliczną pozytywkę - pszczółkę 😁 😁 i na to wszystko poszło ponad 300zł... Niby pierdoły, ale to przecież dopiero początek...

Drugi dzień nie boli mnie nerka 🙂 trochę ją czasem czuję, ale nie dokucza mi tak nieznośnie, jak przedtem 🙂 🙂 🙂

zmykam do spania, cieszę się że forum ożywa 🙂

Aha i witam nową mamusię 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamusie 🙂 Ja już po śniadanku 🙂Teraz lece kawusie sobie zrobic.Dzisiaj pogoda nie najlepsza sie zapowiada 🥴 szaro i buro za oknem
Kurcze nie wiem czy dam rade iśc na procesje ,chyba sobie odpuszczę 🥴 strasznie teraz puchnę,szybko sie męcze a do tego zaczęłam kaszlec 😠
Miłego dnia brzuszki kochane 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki 🙂

Moniu nie idź, jeszcze gdyby był ktoś, kto by Ci pomógł gdybyś się gorzej poczuła to tak, ale sama z dzieckiem, nie bardzo...
My też nie idziemy - M. odsypia nockę, a w Turawie nie ma Kościoła, więc sama też nie bardzo... Na Mszę pojedziemy popołudniu do Opola.

Miłego dnia!
U nas jak na razie słoneczko 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oooj, spóźniłam się i to bardzo 😞
Dzisiejsza nocka cała nieprzespana. Mały strasznie się wiercił, a ja po wczorajszym sprzątaniu miałam skurcze łydek i drętwiały mi ręce 😞 Teraz jestem nieprzytomna i procesję też sobie odpuściłam. Pójdziemy wieczorkiem...
A poza tym pogoda u nas nieciekaw2a. Chmurzy się i duchota straszna, chyba będzie burza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kobietki, ja tylko przelotem bo zaczynam miesko smazyć /pomagam babci/ 🙂
Na procesji nie byłam, bo u Nas starsznie cieplo i duszno. Maz poszedl z Batim. Dzis znów cisnienie mam słabe, wiec z domu ani rusz, zreszta na 14-ta juz wszystcy się zejda i imprezka sie zacznie.
Miłego dnia kochane.
Inka dzieki za przyjecie zaproszenia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...