Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Zmieńmy temat 🙂 🙂 🙂 🙂 po co mamy sie denerwowac 🙂 🙂
uderzył jaz nam miesiąc 7 🙂 🙂 🙂 🙂
Czy zauważyłaś ze maluszek daje o sobie znac czesciej niz miesiac temu, teraz ja juz czuje co chwile kopniaki a wczescniej to tylko o 8 rano i o 22 wieczorem 🙂 🙂
Zauwarzyłas to?? 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mady napisał:
Zmieńmy temat 🙂 🙂 🙂 🙂 po co mamy sie denerwowac 🙂 🙂
uderzył jaz nam miesiąc 7 🙂 🙂 🙂 🙂
Czy zauważyłaś ze maluszek daje o sobie znac czesciej niz miesiac temu, teraz ja juz czuje co chwile kopniaki a wczescniej to tylko o 8 rano i o 22 wieczorem 🙂 🙂
Zauwarzyłas to?? 🙂 🙂


Mady u Mnie własnie mała daje rzadziej znać...cały dzień mam spokój a noce to normalnie jakby w moje narzady grała bo wszytsko sie kołysze...nieraz Tomek idzie spac o 3-ciej i jak dotyka brzuszka to mała jeszcze urzeduje, a ja smacznie spie:P:P

lekarz mi mówił ze zalezy od ułozenia, a ze ja mamtroszke wyzej wszystko to moze dlatego ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o widzisz to u mnie jest inaczej, mały mi lezy na dole i główka do dołu, cały czas mnie kopie a w nocy raczej śpi bo ja nic nie czuje a z reguły wcześniej przebudziłam sie w nocy jak tylko mnie kopał 🙂 🙂
Seba sie śmieje ze bedzie piłkarzem, po tatusiu i po wujku Irku heheheh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć mamusie 🙂
Ja już po konsultacji z diabetologiem. Niestety muszę zrobić kolejną krzywą cukrowa, ale z obciążnim 75g glukozy 😞 Jeśli wyniki znów będą podwyższonee, będę musiała sama w domu przez tydzień robić badania po każdym posiłku glukometrem i jeśli okaże się,że dalej wyniki nie są w normie, położą mnie w szpitalu na obserwacji 😞
Ale muszę być dobrej myśli...

Wpadłam tylko na chwilę, zmykam robić kolacyjkę. Zachciało mi się kaszki manny na mleczku 😉

Spijcie dobrze brzuszki 😘

Mimi Tobie w szczgólności życzę w miarę możliwości spokojnej nocy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Inka odstaw od razu wszystkie słodysze, cukier, mniej sół i nie jedz nic mocno tłustego i smazonego w głebokim tłuszczu.
Ja miałam cukrzyce ciazową z Bartkiem jak chodziłam.
Wiem, ze trudno tak odstawic tyle rzeczy, ale to wszytsko dla zdrówka maleństwa.
Bądz dobrej mysli 🙂
Dobrej Nocy!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
w sumie to nic takiego prawie co przyda się od razy, bardziej takie ładne łaszki na Anię na lato 😁 bluzeczki, majcioszki, kupiłam jej dwie pary czadowych spodenek tak na już (chociaż to bardziej wyjściowe będzie bo w domu nie bardzo, ale były po 4 zł sztuka to mi nie było szkoda) sukienkę jej też taką malusią kupiłam, a sobie białe lniane gatki przed kolana, obrus i bieżnik na stół 😁

bodziaków w lumpeksie nie kupowałam bo w podobnej cenie można dostać nowe w tesco np
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
trochę wydałam, na małą samą 50zł, ale nie żałuję, bo za takie rzeczy (same firmówki np Zara Baby) nie dałabym w sklepie 4 - 6zł za sztukę...

Reklamówka pełna

Widziałam też super kombinezon, w świetnym stanie na zimę, ale cały był różowy i się nie przemogłam, tylko 19zł kosztował 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...