- Mamusia
**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży
Tylko, nic do kawy nie mam 😞
- Mamusia
Mady, jesteś??
- Mamusia
ata38 napisał:
Nie przejmuj sie kobietko niczym 🙂 🙂
Jestem jestem tesciowa mnie zagadywała o droge do kroscienka czy nie boje sie jechac 🙂 🙂 🙂
Przemówiła do nas, i jest milutka bo jej kasa jest potrzebna 🙂 🙂 🙂 🙂
ona wie kiedy zagadac i wie jak zagadac 🙂 🙂 cwana bestia 🙂 🙂
Tylko, nic do kawy nie mam 😞
Nie przejmuj sie kobietko niczym 🙂 🙂
Jestem jestem tesciowa mnie zagadywała o droge do kroscienka czy nie boje sie jechac 🙂 🙂 🙂
Przemówiła do nas, i jest milutka bo jej kasa jest potrzebna 🙂 🙂 🙂 🙂
ona wie kiedy zagadac i wie jak zagadac 🙂 🙂 cwana bestia 🙂 🙂
- Mamusia
Ata ja musze isc zaczac prasowac te ciuchy bo sie nie wyrobie a juz jest 10:30
bede zerkac na kompa a Ty pisz jak co.
Ata ty to jestes genialna zapomniałam o tych rybaczkach, załoze je,. 🙂
bede zerkac na kompa a Ty pisz jak co.
Ata ty to jestes genialna zapomniałam o tych rybaczkach, załoze je,. 🙂
- Mamusia
Oj, żeby Wam tylko pogoda dopisała...
A Kucharek jedzie z Wami??
A Kucharek jedzie z Wami??
- Mamusia
ata38 napisał:
tak jedzie z nami i jeszcze Ania P. pamietasz ja?? z ochrony.
Oj, żeby Wam tylko pogoda dopisała...
A Kucharek jedzie z Wami??
tak jedzie z nami i jeszcze Ania P. pamietasz ja?? z ochrony.

Rekomendowane odpowiedzi
ata38
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
ata38
hmmm kawa z Toba zawsze 🙂 🙂 🙂
Ale to tak przed samym wyjsciem do błaszczaka co????
tak koło 13.
Zapraszam 🙂 🙂 🙂 ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach