Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam niedzielnie.

Dla Martusi i Hani maleńkiej 😘 😘 😘
Trzymajcie sie kochane, wiara czyni cuda, a kazdy wierzy, ze wszystko bedzie dobrze 🙂
Hanusia silna dziewczynka jest nie jedno juz przeszła, jest pod dobra opieką specjalistów, wiec My tylko czekamy na wieści z domku 🙂
Pozdrawiamy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Dziewczynki!

Martuś będzie dobrze jak zawsze, dzielne i silne dziewczyny jesteście więc nie może być inaczej, Haneczka dzielna dziewczynka więc pokona wszytskie przeciwności!!!
3maj się cieplutko.
masz już swoją kruszynkę przy sobie :laugh:

Ja coś dzisiaj się nie mogę zebrać i jeszcze w piżamie chodzę 🥴 ale trzeba się ruszyć niestety.
U mnie się trochę ochłodziło to można oddech złapać i odsapnąć odrobinę od tych upałów.

a macie może takie dolegliwości w pachwinie, okropnie boli i ciągnie się aż do uda, szczególnie dokuczliwe w nocy, gdzieś Maluszek uciska.

Przyjemnej niedzieli Ciążówki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martuś 😘 Wszystko będzie dobrze, głowa do góry 😉

Kar_ola, zdjęcia widziałam,ale tylko miniaturki, bo coś mi się komputer zamulał, ale widać, że udał Wam się wypoczynek 🙂 I Bartuś taki wszędzie rozradowany 🙂Super 😘

Ja dzisiaj po wczorajszym grillu i bieganinie trochę spuchłam 😞 Jak tylko wróciliśmy z obiadku u moich rodziców, mężuś nasmarował mi stópki i leżę tak z nóżkami do góry. No i niestety musiałam ściągnąć obrączkę, bo chyba by mi paluszek odpadł 😞
Ale poprawiam sobie humor i właśnie mam zamiar zamówić mebelki, które upatrzyliśmy dla Kubusia :P

Buziole kochane mamusie 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...