Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Monia27 napisał:
Dzisiaj koleżanka przekonywałam mnie do kojca.Mówiła abym nie kupowała łózeczka,że kojce są lepsze,że wszędzie można zabrac ze sobą i w ogóle.. ale ja nie wiem,nie jestem do nich przekonana,wolę tradycyjnie łóżeczko drewniane


Monia ja tez wole tradycyjne łózeczko.
Kolec maiłam dla Bartka jak juz siedział do zabawy...ale nie uwazam aby był bezpieczny jako łózeczko dla noworodka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
I wiecie co mnie jeszcze zmartwilo? 😞 ta sama koleżanka opowiadała mi (choc nalegałam aby tego nie robiła)opowiadała jak jej znajoma rodziła dziecko i mało nie umarła ona i to jej maleństwo i powiedziała tak"widzisz całą ciąże pięknie przechodzisz ale nie wiadomo co się może stac podczas porodu" Dziewczyny normalnie włosy stanęły mi dęba a na koniec dodała"mogłam Ci tego nie mówic" Rany muszę to szybko z pamięci wymazac 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
I wiecie co mnie jeszcze zmartwilo? 😞 ta sama koleżanka opowiadała mi (choc nalegałam aby tego nie robiła)opowiadała jak jej znajoma rodziła dziecko i mało nie umarła ona i to jej maleństwo i powiedziała tak"widzisz całą ciąże pięknie przechodzisz ale nie wiadomo co się może stac podczas porodu" Dziewczyny normalnie włosy stanęły mi dęba a na koniec dodała"mogłam Ci tego nie mówic" Rany muszę to szybko z pamięci wymazac 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze zapisało dwa razy ,to dlatego,że mnie z neta wywaliło.

No taka jest,ona zawsze ma rację oczywiście najlepiej doradzi najlepiej zajmuje się dzieckiem ,do najlepszych lekarzy chodziła,wszystkie wyniki w ciąży robiła te potrzebne i te wogóle nie potrzebne,oj dużo by pisac i w ogóle uznała,że Ci lekarze do których ja chodze nigdy by nie poszła bo to konowały i w ogóle krótko mówiąc cięzki przypadek,zawsze musi wyjśc na jej 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karola83 napisał:
w ogóle łóżeczko które kupiłam w sklepie było tańsze niż na allegro a jeszcze przesyłka. wózek podobnie nie było jakiejś dużej przebitki bo z allegro wyszedł by 50 zł taniej


Karola83 a jaki wózek kupiłaś ,bo mną różne myśli targają i nie mogę się zdecydowac 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to lepiej zbytnio nie słuchać tego co ma dopowiedzenia bo po co masz się dodatkowo stresować. ciekawe czy faktycznie tak wszystko idealnie jej wychodzi skoro się tak mądruje :P



Karolka smacznego, smaka mi narobiłaś chyba jutro będę smażyć bo mam pyszny domowy dżem truskawkowy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
http://litgraf.home.pl/wozki_zaak/marita/950.jpg

dokładnie taki będzie, bo dopiero się szyje, ale jest fajny, wysoki, długi i szeroki akurat na zime.
w sumie zamiast kratki miały być kwiatki ale ostatecznie będzie taki


http://www.allegro.pl/item672264392_roan_marita_kolekcja_2009_od_24h_wys_o_zl.html
a tu są inne kolory
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...