Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Wpadłam na chwile,żeby odsapnąc 🙂 .
Wyprałam juz 2 pralki ciuszków, jeszcze 1 i koniec. Na jutro została mi tylko pościel , beciki i pieluchy tertowe.

Pytałam o te badania na paciorkowca, bo u nas od roku sa obowiazkowe, ale czytałm gdzieś że nie wszędzie i stąd moje pytanie.

Karola zazrdoszcze ci że tak ci synka zabieraja, ja wiecznie z dziewczynami i juz czasami mam wszytskiego dosyć 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ata38 napisał:
Jestem załamana... dają mu najwyżej pół roku...


Atuś kochana nie wiem co Ci pisać. U Nas tez tak było, żadne pocieszenie nie jest dobre w tym czasie. U Nas tez dawali pół roku góra, no bylo dobrze pozył dwa lata. Jednak fakt faktem kazdy organizm inny, a rak zapierdziela po ciele jak blyskawica.
Kochana tule mocno. Pamietaj jestem z Toba 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny ja troche nadrabiam z czytaniem fajnie wam wy juz przygotowane a ja jeszcze niemam nic dopiero teraz bede kupowac wszystko byłam sie dzis rozejrzyc w hurtowni dla dzieci ale niebyło ani wyboru ani nic w miare w cenach drożyzna ,po 5 sierpnia wybieram sie na zakupy ale naewt jesli ciuszki beda drogie to dla swojej curci kupie byle tylko zdrowe była ,,oj ja dopiero na wizyte do lekarza jade za tydzien ale kurcze zauważyłam ost,ze bardzo lekko mnie brzuszek pobolewa tak jak na miesiaczke musze to powiedziec pani doktor..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Laseczki jestem 🙂
Natalka wazy 2213g, ma tygodniowa niedowagę co jest bardzo dziwne skoro ja mam cukrzyce, a dzieci z ciazy cukrzyc. sa bardzo duze 🥴
4 sierpnia mam kolejny podglad i jezeli mała nie przekroczy wówczas wagi 2500g ide juz lezec do szpitala. Jednak jak wszystko bedzie ok, nie bedzie zadnych skurczy i krwawien poród przewidziany jest w granicach ostatniego tygodnia sierpnia.
Miesniak zrobił miejsce- cc na 100%.Już nawet lekarz powiedział jak mam sobie podgolić łono:P:P

moje bóle sa oczywiscie wywołane obcym, a nie skurczami mam brac no-spe a jak co to podjechac na ktg do szpitala...hehe i powiedział ze mam w Bydgoszczy sie poskarzyc ze chodze głodna i mała nie przybiera...chociaz od ostatniej wizyty dobrała 350g.
Pozdarwiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej!

Karolka to przynajmniej już wiesz co Cię mniej więcej czeka, na co i nawet jak musisz być przygotowana :laugh:
Musisz pogadać z Natalką że o linie jeszcze nie musi się martwić i spokojnie może "zajadać" pyszności, które jej serwujesz, bo widać, że dietę trzyma :P

asia85a powiem Ci, że ja też chciałam czekać do lipca z zakupami ale cieszę się, że tak nie zrobiłam, bo niesamowicie dużo idzie pieniędzy a jak mi się rozłożyło na 3 m-ce to tak tego nie odczułam, teraz w tesco i innych sklepach sieciowych (np. 5-10-15, c&a) są wyprzedaże to może tam coś dostaniesz za nieduże pieniądze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej laseczki.
Karola83 masz racje, musze z córą pogadać, zeby nie przesadzała i od najmłodszych lat o linie nie dbała...zreszta u Nas w rodzinie same laseczki to nic jej nie grozi:P:P:P

Dziewczyny a ja wczoraj znów dostałam cała torbe ciuchów- różowych dla małej 🤪 🤪 🤪 są piekne...ale kolor....kurna musze sensory przestawić, bo jakoś trudno:P:P:P

Dziewczyny znów mam zrobic badania w przychodni, czyli bede płacic. Jak myslicie jak podejde do lekarza pierwszego kontaktu to wypisze mi skierowanie na te badania żeby były za free?? Powinieni prawda??

Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry w ten upalny poranek.

Włączyłam juz ostatnia pralke , teraz juz tylko prasowanie mnie czeka 😞 . Miłam jechać do miasta dokupic ostatnie duperelki , ale sobie dzisiaj odpuszcze.

Karola- ja raz byłam poprosić mojego żeby mi dał na wyniki, pokręcił nosem ale dał, drugi raz juz nie chciał 😠 . Ja ide jutro juz te ostatnie wyniki robie. Teraz sie troche wykosztuje bo na tego paciorkowca to 150 albo 170zł. kosztuje 😞 I reszta tez z 50zł.
Co do rózowego koloru, to coś o tym wiem. Od 7 lat mam z nim styczność 😉 . Nawet pokój do niedawna laski miały różowy 🙃 .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki 🙂
Ale jestem szczęśliwa!!!!Mój mąż w końcu do domu dotarł 🤪 🙃 🙂 🙂
Byliśmy już na wynikach(bo wczoraj się spóźniłam i musiałam jechac dzisiaj)zjedliśmy już śniadanko a teraz małżonek odsypia podróż to siadłam na chwile do kompa 🙂 🙂 🙂


Karola ciesze się ,że mięśniak się przesunął i nie będzie problemu z cesarką,no i już w sierpniu będziesz tulic Natalkę 🙂


Moni mnie też pranie i prasowanie czeka,zaraz będę opróżniac torby męża 🙂

Rany jaka jestem szczęśliwa 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej laseczki.
Monia ciesze sie razem z Tobą, zaraz inaczej nie 🙂
Moni przełkne ten rózowy- a wiecie ze kiedys rózowy był dla chłopców 🤪 🤪 🤪

ja własnie odstawiłam mojego Bartula na 2 dni do mamy 🙂
zaraz biore się za pranie łózka naszego bo mam zacieki jakies dziwne i chce regał ze szkła wyczyścic i troszke w duperelkach porzadku zrobić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karola no mówię Ci ,całkiem inaczej jak druga połóweczka jest w domu 🙂 nawet jak śpi:laugh:
Jeszcze opis z usg nie dotarł do mnie,może dzisiaj listonosz mi przyniesie 🙂
A co do różu -to mi jakoś szczególnie przypadł do gustu,nawet nie wiem kiedy:laugh: szczerze mówiąc to dla dziewczynek teraz wszystko prawie różowe robią 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Kobietki kochane!

życzę Wam dobrego samopoczucia pomimo upałów!!!

Monia cieszę się Twoim szczęściem, mam nadzieję że uda Ci się porozmawiać z mężem 😘

Karola, nie szalej za bardzo z tym praniem 😉

My dzisiaj ruszamy w dalszą podróż, ale zanim pojedziemy wpadamy do Krakowa na zwiedzanie IKEI 😉 😉 😉 :laugh: :laugh: :laugh: 🙃 🙃 🙃

ciao babeczki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Toja napisał:
Hej Kobietki kochane!

życzę Wam dobrego samopoczucia pomimo upałów!!!

Monia cieszę się Twoim szczęściem, mam nadzieję że uda Ci się porozmawiać z mężem 😘

Karola, nie szalej za bardzo z tym praniem 😉

My dzisiaj ruszamy w dalszą podróż, ale zanim pojedziemy wpadamy do Krakowa na zwiedzanie IKEI 😉 😉 😉 :laugh: :laugh: :laugh: 🙃 🙃 🙃

ciao babeczki!


Toja szerokiej drogi 🙂
Udanych zakupów 🙂
wracaj do Nas szybciutko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...