Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
moni napisał:
Kar_ola napisał:
hehe :P
Karola ja tak szalałam w pierwszej ciazy, teraz wiem, że wiele niepotrzebnych rzeczy kupowalam.

Monia Ty pisalaś, że kupiłam z Biedronki chusteczki. Ja kupiłam z pentanolem i rumiankiem- dobre??


Tak , ja jestem z nich bardzo zadowolona. Nie kupuje tylko tych z lawendą bo jak dla mnie za mocno pachną.


ok, dzieki bo wlasnie wiedziałam że któres odradzala i tak na chłopski rozum mówie pewnie pentanol i rumianek delikatny, ale lawenda juz ma zapach silniejszy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
a ja musze się przyznac że siorpie sobie piwko bezalkoh. czeskie 🙂 dostałam dzis od wujka który wrócił z trasy...podobno tam sa na plakatach kobiety w ciazy i piwko w raczkach trzymają:P:P...prawda smakuje jak sok...i pisze na etykiecie ze napój owocowy:P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kar_ola napisał:
a ja musze się przyznac że siorpie sobie piwko bezalkoh. czeskie 🙂 dostałam dzis od wujka który wrócił z trasy...podobno tam sa na plakatach kobiety w ciazy i piwko w raczkach trzymają:P:P...prawda smakuje jak sok...i pisze na etykiecie ze napój owocowy:P:P


A za mna tak winko czerwone chodzi , ale jakoś nie mam odwagi 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moni napisał:
Moje dziewczyny były uczulone np na kosmetyki z Johnson & Johnson.A ja sie nimi obkupiłam, a potem sama ich używałam:P Najlepsze okazało sie stare poczciwe Bambino.


ja ci powiem, ze dla Bartka miałam szampon Bambino i teraz tez kupie, olivka tak samo sa niezastapione...do kapieli wcale nie kupuje żeli tylko mydełko Nivea 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moni napisał:
Kar_ola napisał:
a ja musze się przyznac że siorpie sobie piwko bezalkoh. czeskie 🙂 dostałam dzis od wujka który wrócił z trasy...podobno tam sa na plakatach kobiety w ciazy i piwko w raczkach trzymają:P:P...prawda smakuje jak sok...i pisze na etykiecie ze napój owocowy:P:P


A za mna tak winko czerwone chodzi , ale jakoś nie mam odwagi 😞


Moni ja tez mialam smaka, ale wytrzymam bez 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kar_ola napisał:
moni napisał:
Moje dziewczyny były uczulone np na kosmetyki z Johnson & Johnson.A ja sie nimi obkupiłam, a potem sama ich używałam:P Najlepsze okazało sie stare poczciwe Bambino.


ja ci powiem, ze dla Bartka miałam szampon Bambino i teraz tez kupie, olivka tak samo sa niezastapione...do kapieli wcale nie kupuje żeli tylko mydełko Nivea 🙂



Ja też do tej pory używam kosmetyków Bambino. Tylko jak Jagoda miała problemy ze skóra to do kapieli dodawałam Oliatum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mój tato nie chodzi bo ma przeżuty na kręgosłupie i z wątroby prawie nic nie zostało... narazie czekamy na rezonans kolejny w poniedziałek, bo trzeba znaleźć tego wstrętnego raka... do sprawdzenia zostały jelita i jeszcze raz trzustka, bo ponoć jest bardzo trudna do zdiagnozowania...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...