Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ata38 napisał:
Ty to powinnaś teraz leżeć z nogami do góry i tylko Tomowi pokazywać co jeszcze i gdzie jeszcze, a nie romansować z żelazkiem... 🙂


HEHE on woli romansowac z komputerem...juz ostatnio ma jazdy z mojej strony...ale niebawem mu sie urwie...niech tylko Natka sie urodzi...
a co do prasowania- on moze prasowac tylko pieluchy...niechcialabys czekac az on cos wyprasuje...masa czasu:P:P
chociaz pamietam po szpitalu w kwietniu stanał na wysokości zadania...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry wieczór,
ja tak na koniec dnia wpadłam. Byłam dzisiaj u lekarza i yupiiiiiii młody sie odwrócił:laugh: 🙂 :laugh: 🙂 . Byłam taka szczęsliwa że nawet nie załpałciłam za wizyte. Młody ma juz 2850g, rośnie skubany ładnie. I ogólnie wszytko o.k. Musze tylko jeszcze jutro rano lecieć i zrobic badania krwi dodatkowe, bo mnie wszytko swędzi i lekarz podejrzewa cholestaze ciązową. Oby nie bo musiałabym leżec w szpitalu.
To w skrócie tyle.
Znikam znowu na 3 dni , bo jedziemy sobie do znajomych nad jeziorko do Powidza. To juz ostatni raz pewnie taki wypadzik.Lekarz pozwolił to trzeba wykorzystać. No chyba że te jutrzejsze wynki krwi wyjdą złe to będe musiała wrócić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...