Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
asia85a napisał:
mam nadzieje ze z nasza mandy wszystko w porzadku 😞


wczoraj jak rozmawiałam z Ata, mówiła ze u Mady wszystko ok i z Kornelem też...nic wiecej nie wiedziała, bo nie zajrzała do niej tylko rozmawiały przez telefon...
Mady wracaj szybciutko do domu 🙂
Atuś pamietaj zawsze mozesz porozmawiać, masz w Nas wsparcie 🙂 Jestes i tak dzielna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ok laski, zmykam:laugh:
dzis hasło działka do wieczora 😎 😎
musze jechac po syna i mamę, bo mąz mój na rybach podobno złowił pół metrowego karpia dla żonki 🤪 🤪 🤪 ciekawe kto bedzie to czyscił:P:P:P

Miłego Weekendu kochane- dbajcie o siebie i maleństwa.
Atula mimo wszystko - miłego i spokojnego odpoczynku w weekend.
Mady - mam nadzieje, ze w domku juz bedziesz na weekend 🙂
Monia z M korzystaj, Toja wytańcz sie za Nas grubasków na weselu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A mi się udało dzisiaj posprzątać :laugh: strasznie leniwa się zrobiłam ☺️ ale co mi tam tyle mojego co teraz sobie poodpoczywam, bo po porodzie ponoć masę roboty i mało spania.

Jutro jedziemy oglądać autka to może uda nam się jakieś kupić 🙂

Karola uważaj na siebie i nie strasz nas...

Dobranoc...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny uważajcie na siebie nieprzesadzajcie z tym sprzataniem bo wrazie czego człowiek ma potem wyrzuty sumienia ze naraził swoje dziecko, karo la jak ci sie cos bedzie działo to nieczekaj tylko jedz do lekarza boo to lepiej dmuchac na zimne 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczynki witam Was niedzielnie 🙂 z domku 🙂
Konsultacje miałam z ginem 🙂 Wszystko ok, no-spa mam mi pomóc, a w szpitalu mam sie pokazac jedynie przy skurczach lub krwawieniu, wodach itp....
Malutka tez rusza sie wciaz, najbardziej w nocy 🥴 nie wiem czy juz tak o końca ciąży beda noce zarwane wszyscy spia a ja leze i musze sie z nią bawić:P

MIŁEJ NIEDZIELI BRZUSZKI!!!
ps. u Nas dzis pochmurno i deszczowo, a nawet dobrez w domu posiedze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
napiszę Wam o bydgoskich badaniach bo nawet nie było kiedy:
otóz pojechalismy przed 7-ma aby mieć dobre miejsce w kolejce, na miejscu okazalo sie że P. doktor na chorobowym i nie przyjmuja nikogo chyba że dojezdzał ponad 100km...wiec powiedziałm juz 😠 , ze ja nie po to jade 60km, i trace czas, kase na paliwo i wogóle zeby mnie opdsyłano z kwitkiem...to dostałam sie do lekarza, do którego byłam 20-tą...i tak od 9-tej do 12-tej w kolejce stałam....

u lekarza:
stwierdził po wynikiach bo miał wykaz od 10lipca codzienne wyniki, ze dobrze sie prowadze:P i moge dołozyc sobie jedzenia 🙂moge tez wcinać troszkę słodkiego, ale na to wielkiego pomidora i ogórasa 🙂wtedy cukier zniknie 🙂
w nagrode dostałam 2 mersi:P:P
i na kontrole mam przyjezdzać za 4 tyg. a cukier badac ca 2 dni 🙂
mam nadzieje, ze juz nie zdaze tam jechać...bo ten lekarz troszkę "spedalony" był- przepraszam za slowa ale takie odczucia miała kazda ciezarna bedaca u niego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mady nadal w szpitalu leży na lekach rozkurczowych i chyba tak będzie do początku sierpnia. Czują się dobrze oboje z Kornelem, bierze Mady leki rozkurczowe i Kornel też dostaje jakieś na szybszy rozwój. Okazało się, że Mady ma rozwarcie na 1,5 palca i dlatego wylądowała w szpitalu. Skurczy nie było.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczynki 🙂

Ja dziś zbytnio się nie wyspałam bo mojej córeczce zachciało się od 2 do 4 w nocy bawić, i tak się wierciła, że ja spać nie mogłam, chyba na zabawę jej się zebrało... :laugh:
Teraz za to odsypia.

Karolka dobrze, że możesz sobie troszkę poluzować z tą dieta 🙂 i nawet na słodycze zasłużyłaś :laugh:

Ja stwierdziłam za to, że ograniczę słodycze, bo ostatnio znowu się bardziej zaokrągliłam a do terminu zostało trochę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kar_ola napisał:
Witaj Atuś 🙂
Pozdrów Madzie od Nas i życz jej szybkiego powrotu do domu.Niech czas w szpitau szybko jej zleci.

a jak Ty sie trzymasz??


Pozdrowię Mady 🙂

A ja się trzymam, bo jakie mam wyjście...
Dziś mój tato dowiedział się co mu jest... zna całą prawdę... narazie chce walczyć...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...