Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Karola83 napisał:
ależ paskudztwo, a on Ci się w ciąży się pojawił?


Karola wydaje mi się ze przed.
Byłam u gina we wrzesniu a potem w styczniu. We wrzesniu wszystko ok,w lisopadzie i grudniu miałam mocne opławy- zielonkawe a w styczniu poszłam jak byłam w 6tc....wydaje mi sie ze musiałam miec jakieś zapalenia, a że ja pracoholik nie z tej ziemi czasu nie miałam i tak wyszło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
oby w miarę szybko i bezboleśnie 🥴
Ja się cieszę, że nie wiem co mnie czeka, choć gin powiedział mi ostatnio, że jakby wyszła 2 tyg szybciej to nie będzie tak źle przy porodzie, sugerując mi tym samym, że w normalnym terminie może być nie za wesoło 😮

Generalnie wytrzymała jestem na ból
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karola83 napisał:
oby w miarę szybko i bezboleśnie 🥴
Ja się cieszę, że nie wiem co mnie czeka, choć gin powiedział mi ostatnio, że jakby wyszła 2 tyg szybciej to nie będzie tak źle przy porodzie, sugerując mi tym samym, że w normalnym terminie może być nie za wesoło 😮

Generalnie wytrzymała jestem na ból


dasz rade ja Bartusia rodziłam w 40tc w sam dzień terminu- i meczyłam sie w pierszej fazie do rozwarcia pełnego- 8h, a pózniej 4 minuty dwa parcia i był ze mna mój czarnooki potomek:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Za wielkiego wyboru to i tak nie mam :laugh:
Tylko tak jak piszą przy końcu ma się już dość, jest ciężko i nie możesz się doczekać żeby było po wszystkim (tym bardziej przy pierwszym dziecku)

Chyba bardziej mnie przeraża co będzie po, bo zbytniego kontaktu z malusimi dziećmi nie miałam ale ponoć przy swoim jest się odważniejszym. Jakby co to mam mamę obok w pokoju to pomoże 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karola83 napisał:
Za wielkiego wyboru to i tak nie mam :laugh:
Tylko tak jak piszą przy końcu ma się już dość, jest ciężko i nie możesz się doczekać żeby było po wszystkim (tym bardziej przy pierwszym dziecku)

Chyba bardziej mnie przeraża co będzie po, bo zbytniego kontaktu z malusimi dziećmi nie miałam ale ponoć przy swoim jest się odważniejszym. Jakby co to mam mamę obok w pokoju to pomoże 🙂


Karola bedzie dobrze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karola83 napisał:
Hej Moni 🙂
jak minął dzień?


A spokojnie, byliśmy jednak na małych zakupkach. Kupiłam sobie 2 koszule , szlafrok i jakieś duperelki.
Poprałam reszte ubranek i pościeli. Teraz tylko prasowanie mnie czeka i poukładanie wszytkiego w komodzie. Jutro mam zamiar sie spakować , bo juz wszytko do szpitala mam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karola83 napisał:
domyślam się że nie będzie przez cały czas kolorowo ale wiecie lęk przed nieznanym,
a w przypadku dzieci chyba nawet nie ma co się nastawiać i gdybać bo wszystko i tak toczy się swoim torem


Racja 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...