Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
siedzę z mamą, bo i o nią się boję, narazie bierze na uspokojenie i się trzyma, oby tak dalej... planujemy powiedzieć tacie jak tylko będziemy z nim sami na sali, bo przy pacjencie na łóżku obok, to się nie da, zresztą, to jest prywatna sprawa i nikt nie musi o tym wiedzieć...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Brzucholki!

Karola trzymam kciuki za dobre wyniki, daj znać jak wrócisz

Ata aż nie wiem co napisać i jak Cię pocieszyć 😞 , masz przy sobie rodzinę więc się wspieracie. Różne są organizmy i różne raczyska niekiedy zdarza się, że lekarze się mylą albo zdarza się cud i wszystko dobrze się kończy, oby tak było w Waszym przypadku...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No, no, popisałyście sobie wczoraj trochę, nie ma co 😉

Ja wczoraj coś neta nie miałam, więc zasiadłam do zdjęć na dysku, które mamy jeszcze nie wywołane i wyszło mi z prawie 3 lat - 750 zdjęć 🤪

Burza u nas wczoraj przeszła straszna i wieczorkiem prąd nam zabrało 😞 Teraz powietrze jest troszkę świeższe, ale z przerażeniem oglądam w tv ile szkód w całym prawie kraju 😞

Dziś mam mężusia w domu więc planujemy na jakieś zakupki się wybrać, dokupić rzeczy do szpitala.

Atuś chciałabym potrafić Cię pocieszyć... Karola ma rację, ważne żebyście w rodzinie dla siebie nawzajem byli podporą. Mam nadzieję, że wkrótce lekarze znajdą ognisko i sobie z nim poradzą, a tato będzie miał siłę z nim walczyć. Będę się o to modlić... Trzymaj się kochana.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Poczytałam Wasze opowiadania o staraniach o Wasze szkrabki. U nas poszło ekspresowo 😉 W listopadzie stwierdziliśmy, że chyba najwyzszy czas zacząć starania, chciałam urodzić dziecko zimą, a nasłuchaliśmy się wszędzie wokół jak to teraz ciężko w ciążę zajść, więc daliśmy sobie parę mies. rezerwy na próby. Początkiem grudnia miałam wizytę u lekarza, który na usg znalazł dojrzewające jajeczko i powiedział, że za ok. dwa dni możemy działać. I tak zadziałaliśmy, że za pierwszym podejściem się udało 🤪 Mies. miałąm dostać 28 grudnia i wieczorem tego dnia już nie wytrzymałam i zrobiłam test, od razu powiedziałam mężusiowi, a lekarz potwierdził 5 stycznia i mogłam już wtedy zobaczyć mojego "Kropka" na usg.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny jestem.
Atula dziekuje za telefon, mam nadzieje, że Tobie tez lzej chociaz wiem, że dzis ciezko bedzie Ci.

Krótko napisze bo smutno mi.U mnie wszystko ok, wyniki super.

Kochane Mała Hanusia odeszła dziś o 0.25.
Martusiu zrobiłaś wszystko co mogłaś. Mała jest teraz aniołkiem wspaniałym i zaopiekuję się Wami.
Ty kochana jesteś wspaniałą matką- pamiętaj o tym.
Dla Hani [***][***]...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karola bo tak słyszałam własnie ze od teraz sie chodzi co 2 tyg do gina na usg, ktg.a potem przy koncuwce sie jedzi co tydzien na ktg,,ehh mi jeszcze nogi nie puchły ani mnie krzyże niebolały co jedyne to troche mam skurcze łydek i pod stpom i coraz ciezej mi chodzic po schodach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...