Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Mi ten najbardziej przypadł do gustu, fajnie się go prowadzi no i jest duży a przede wszystkim wysoki, mój Arek ma 207 cm wzrostu więc trzeba było wysokiego wózka bo wszystkie do kolan mu sięgały.

dodatkowo dostajemy spacerówkę osobno i nie ma tak że z głębokiego się przerabia. Można ją zakładać przodem lub tyłem do kierunku jazdy co wydaje mi się fajne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karola83 napisał:
Mi ten najbardziej przypadł do gustu, fajnie się go prowadzi no i jest duży a przede wszystkim wysoki, mój Arek ma 207 cm wzrostu więc trzeba było wysokiego wózka bo wszystkie do kolan mu sięgały.

dodatkowo dostajemy spacerówkę osobno i nie ma tak że z głębokiego się przerabia. Można ją zakładać przodem lub tyłem do kierunku jazdy co wydaje mi się fajne


no to super rozwiazanie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ok dziewczynki,ja zmykam ,rano muszę wstac na wyniki 😞 Obym tylko nic nie zjadała rano bo kiedyś się tak rozpędziłam i zjadłam śniadanko przed wynikami:P oczywiście już wtedy na wyniki nie poszłam ☺️

Dobranoc moje Kochane 😘 😘 😘 śpijcie dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kar_ola napisał:
ata38 napisał:
A mnie czeka dzisiaj znów kolejny dzień biegania po szpitalu, mają już być wyniki mojego taty... zobaczymy co powiedzą lekarze...


Trzymam kciuki za pomysle wyniki Atuś. 🙂


Niestety, mój tato ma raka...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie.

Atus bardzo mi przykro 😞Kochana jednak wiedz, ze to nie jest zaden wyrok. Przechodziłam przez to 7 lat temu, Bydgoską onkologie znam na pamięć...a teraz dobrze wiesz, ze to samo czeka moją siostrę- obecnie czekamy na ostateczną diagnozę 😞

Musicie wierzyć, ze organizm taty jest silny i poradzi sobie.
Walczyć zawsze trzeba!!!
Jestem z Toba myslami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Atula for you 😘

ja dzis wyspana, ze 😆 😆 😆 masarz był dobry, potem siedziałam do 1-wszej w nocy i filmy ogladałam. Po 3-ciej mój Bartus zawitał do Nas, a ja poszłam do niego...Boże te moje dziecie ma tak wygodne łóżko...spałam jak suseł do 7-mej 🙂
Dzis czuje się dobrze. Nie mam zadnych bóli. Teraz z niecierpliwoscia czekam 16-tej i wizyty u lekarza.Mój T ma zaszczyt ze Mna pójśc 🙂

Papatki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kochane dziewczyny.
Wiadomosci od Martusi mam:
jest juz w domu po cc, czuje sie dobrze, cisnienie spadło 🙂
Mała Hania urodziła sie z waga 1600g i 45cm- jest sliczna.
Stan Haneczki jest bardzo, bardzo ciezki.
Martusia dziekuję wszystkim Nam za ciepłe słowa i mysli i prosi o jeszcze wiecej.

Martula jestesmy z Toba, mężem i Hanią.
Czekamy na Wasz powrót w trójeczke do domku 🙂
Buzka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

Karola , ja podobnie jak Ty wyspana dzisiaj na maxa. Mam zamiar poprać dzisiaj w koncu rzeczy i zrobic liste czego mi brakuje. Jutro wyskoczymy z mężem do miasta i dokupimy reszte.

Ata, przykro mi z powodu taty. Ale tak jak piszą dziewczyny trzeba wierzyc że wszytko będzie dobrze.

Karola83 -wózek super! Dla mnie był najlepszy . Miłam go z Jagodą, A sprzedałam 3 tygodnie przed tym jak sie dowiedziłam że jestem znowu w ciązy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kar_ola napisał:
Kochane dziewczyny.
Wiadomosci od Martusi mam:
jest juz w domu po cc, czuje sie dobrze, cisnienie spadło 🙂
Mała Hania urodziła sie z waga 1600g i 45cm- jest sliczna.
Stan Haneczki jest bardzo, bardzo ciezki.
Martusia dziekuję wszystkim Nam za ciepłe słowa i mysli i prosi o jeszcze wiecej.

Martula jestesmy z Toba, mężem i Hanią.
Czekamy na Wasz powrót w trójeczke do domku 🙂
Buzka.


Trzymam kciuki za Was dziewczyny 😘 Wszytko będzie dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Brzucholki!

Atuś szczerze współczuje, ale trzeba być dobrej myśli i wierzyć, że wszystko będzie dobrze, bo nigdy nie można się poddawać, choć wiadomo, ze słysząc taką diagnozę jest strasznie ciężko.

Marta Hanusia sobie poradzi, widać że dzielnie walczy a my wszystkie trzymamy mocno za nią kciuki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja dzisiaj mam w planach jechać i wyrejestrować auto, które sprzedałam w tamtym tygodniu, później chce jechać do przychodni bo mam zamiar zmienić lekarza rodzinnego (do mojej obecnej Pani dr na wizytę czeka się tydzień!!! 😠 a to lekarz pierwszego kontaktu w końcu) i od razu, jak się uda wybiorę jakiegoś pediatrę dla Małej bo ponoć dobrze jest mieć to już ustalone przed porodem.

Miłego dnia, buziaki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Babeczki...

Atuś, bądźcie dobrej myśli, ja ufam że wszystko będzie dobrze...

Karola, a nie boisz się że Natalka wyjdzie za wcześnie? Mojej koleżance wyciągnęli synka w 35tc, był duży więc stwierdzili że donoszony, a po porodzie nie oddychał...Chociaż dziewczynki zazwyczaj lepiej znoszą wczesny poród niż chłopcy...

Co do wózka to my też kupiliśmy Maritę, używaną... Potem przesiądziemy się na jakąś fajną spacerówkę.

A jeśli chodzi o paciorkowca, to najlepiej się przebadać przed porodem, jeszcze nie wszędzie robią te badania, ale trzeba się o nie upomnieć. Jest on dużym zagrożeniem dla dzidziusia po porodzie - jeśli maleństwo się nim zarazi.

Monia27 ja bym starała się być od takiej koleżanki z daleka 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej laseczki.

Toja no boje sie troszkę, ale skoro mam bóle to mysle niech Mnie chociaz wezmie do szpitala i połozy...a ja bede wówczas spokojniejsza 🙂Dzis sie wszystko wyjasni 🙂

Moni ja nie miałam takich badań, ale zapytam dzis na wizytcie 🙂

...a mój Bati znów u siostry, byłam go sama spacerkiem zaprowadzić 🙂
Kupiłam dwie czapusie dla Natki, pampersy do szpitala i puder do dupeczki 🙂no i czeresnie 🤪 🤪 🤪 oczywiscie zjadłam tylko 20szt, bo reszte moge przed 17-tą...

...jak szłam do miasta pogoda była super, chłodek...a teraz znów upał 😞

Miłego...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...