Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej Toja! Super, że udało się Wam to wesele. My za trzy tyg. też jedziamy, ale trochę się boję, bo ma być na powietrzy pod namiotem i jak będzie tak upalnie 🥴

Karola chyba masz rację z tą przeglądarką, bo zawsze u rodziców na kompie tak mam, w domu jest normalnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia

Moni właśnie ja tez tak mysle. Cały czas nastawiałam sie na cc i jakos nie mysłałam o porodzie sn. Ostatnio jak mi powiedział to wierz mi ze popłyneły mi lzy bo ja mialam cięzki poród z Batim...no ale jak powie, ze mam spróbowac to spróbuje moze Natka nie da mamusi tak cierpieć w I fazie porodu:P zreszta sn jest zdrowsze dla dziecka niz cc 🙂


No ja z Ola miałam ciężki poród , ale z Jagoda poszło jak z płatka. 3 godziny i po sprawie. Nawet skurcze były o.k. Po tym porodzie stwierdziłam ,ze jakby każdy był taki to mogłabym co roku rodzić.
A co do cesarki, własnie dlatego ze dłużej sie po niej dochodzi i lezy w szpitalu to nie chce. No i przedewszytkim jest to bądź co bądź operacja. Ale nie będzie zgrywac bohaterki i jak lekarz stwierdzi że trzeba to nie będe oponować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czytam co piszecie o wyprawce i porodach i aż mnie ciarki przechodzą bo niby jeszcze trochę zostało ale to już tak blisko, a w dodatku co noc śni mi się, że rodze. Na dobrą sprawę nie wiem co mnie czeka więc za bardzo się jeszcze nie boje tylko coraz częściej o tym myśle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kar_ola napisał:
Witaj Karola83 🙂

Moni ja tak samo bohaterki nie mam zamiaru zgrywać, bo gin wie lepiej....tym bardziewj jak u mnie cukrzyca i miesniak 🙂


Ja sobie tak mysle że jak sie u Nas nic nie zmieni to juz w sierpniu będą nasze bombelki z nami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karola83 napisał:
Czytam co piszecie o wyprawce i porodach i aż mnie ciarki przechodzą bo niby jeszcze trochę zostało ale to już tak blisko, a w dodatku co noc śni mi się, że rodze. Na dobrą sprawę nie wiem co mnie czeka więc za bardzo się jeszcze nie boje tylko coraz częściej o tym myśle


Wiesz co , powiem ci że ten pierwszy poród właśnie chyba "najlepszy" pod tym względem że nie wie człowiek co go czeka. Przy drugim miałam juz pietra, chociaż poszło o niebo lepiej niz za pierwszym razem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ufff doczytałam w końcu 🙂

Inka, może jak na powietrzu zabawa to będzie przyjemniej 😉

Co do porodu, to ja jakoś się nie boję, przynajmniej jeszcze 😉

zmykam pod prysznic babeczki, no i głupio tak w gościach tyle przy komputerze siedzieć, trzymajcie się zdrowo, nie puchnijcie itd 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja właściwie porodu się nie boje, tylko o nim myśle. Bardziej mnie przeraża to, że mogę nie zdążyć poprać ciuszków, miałam zamiar zabrać się za to w przyszłym tyg ale moja mama wymyśliła sobie remont kuchni zanim Mała się pojawi i nie wiem czy jest sens, bo wszytsko może się zakurzyć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny a ja byłam na chwilke w przychodni i spotkałam połozną 😆
Jak mnie zobaczyła powiedziała tylko, ze mam sie szykowac bo brzuch mi juz opadł nisko- co zwiastuje poród niebawem 🤪 🤪 🤪 troche mnie to ruszyło...szczerze.... 🤪
jutro wizyta zobaczymy co powie gin 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karola83 napisał:
ja właściwie porodu się nie boje, tylko o nim myśle. Bardziej mnie przeraża to, że mogę nie zdążyć poprać ciuszków, miałam zamiar zabrać się za to w przyszłym tyg ale moja mama wymyśliła sobie remont kuchni zanim Mała się pojawi i nie wiem czy jest sens, bo wszytsko może się zakurzyć


ja własnie wrzuciłam ciuszki do pralki 🙂
a Ty nie masz co prac bo racja wszystko bedzie zakurzone, a to syzyfowa praca 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...