Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
No to ja już po 🙂

A więc... ja przez m-c przytyłam 7 kg (!) to mój rekord, dobrze, że już koniec ciąży, bo jeszcze trochę i jak słoń będę!! Ogólnie w ciąży już mam +20kg (!!!) 😞

Powiedziałam gin o tym, że swędzi no i też mam badania na próby wątrobowe i to koniecznie jutro mam zrobić i jak coś to dzwonić od razu i weźmie mnie na oddział.
Ogólnie leczenie polega na tym, że pijesz dużo wody, dodatkowo dostaje się kroplówki, żeby duuużo siusiać i "wypłukać" dziadostwo.

Ogólnie wszystko dobrze, szyjka długa, twarda, zamknięta. Mała (choć już nie taka mała jak się okazuje) waży prawie 3kg :laugh:, płucka jej pracują, ułożona jest prawidłowo, ogólnie lekarz z niej bardzo zadowolony jest

Następna wizyta 24.08 + KTG i już co tydzień KTG do końca

Z usg wyszło, że łożysko jest już bardzo dojrzałe, więc lekarz mnie pocieszył, że 42 tyg to bankowo w ciąży nie będę chodzić (bo urodzić w 38 lub 42 tc to tak jak w terminie) i mogę załapać się na koniec sierpnia/początek września czyli tak jakbym chciała 🙂 tylko bidulka ma już malusio miejsca i strasznie jej ciasno, co zresztą da się odczuć :laugh:

To chyba wszytsko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
No i po zakupach 🙂 . Jakby co to juz mąż dokupi reszte. Kurka na same podręczniki poszło 250zł.

Zaraz dzwonie do lekarza umawaim sie na wizytke. Napisze Wam po co i jak u mnie.

Karola , super że u ciebie wszytko o.k. Trzymam kciuki żeby próby wyszły dobrze. A to na te prawidłowe wyniki 😘

Tojuś, wiem że dla nas bezpieczniej w szpitalu, ale kurczaki ja sie martwie o dzieciaki bo nie mam ich z kim zostawić. Moi rodzice pracują , a do teściów one nie chcą. Ola jak sie wczoraj dowiedziała że może pójde do szpitala to płakała tylko dlatego żebym ich nie dawała do nich 😞 . Jeszcze jest szansa że M dostanie zwolnienie na opieke nad dziećmi czy jak to sie tam nazywa.

Dobra zmykam dzwonić. Odezwe sie wieczorkiem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moni, z dziewczynkami to rzeczywiście jest problem... Oby się znalazło jakieś optymalne rozwiązanie 😘

Karola same dobre wieści, oprócz tego swędzenia... Normalnie ja już zaczynam pod tym względem schizować, brzuch mnie swędzi i prawa stopa trochę po południu też swędziała i ja już mam nie wiadomo jakie myśli... 🤨 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiem że normalne bo skóra się naciąga, ale wyobraźnia pracuje 😉

może gdyby mnie nie bolało cały czas niemal w okolicach wątroby nie zauważyłabym tego nawet... Dzidzia mi naciska tu i ówdzie i w ogóle prawą stronę mam obolałą - z przodu i z tyłu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karola to super, że u Ciebie i maleństwa wszystko o.k. Ja dowiem się jutro jak tam ta moja kluska, pewnie też już do 3 kilo dobiega, a ja pewnie też już do 20 :P Ostatnio miałam +16, więc wszystko możliwe 🥴

A ja znowu mam dołek. Miałam nadzieję, że po ostatnich moich płaczach mój M. domyśli się, że chociaż raz sam z siebie bez mojego marudzenia mógłby zrezygnować z piłki i zostać ze mną w domku... Tym bardziej, że ostatnio bardzo dużo pracuje i mało spędzamy razem czasu, a już niedługo nie będziemy mieli go dla siebie za wiele 😞 Poza tym zapomniał, że jakiś czs temu obiecał od sierpnia zrezygnować z grania i zostawać ze mną, a ja mu nie będę przypominać, uniosłam się dumą, zobaczymy co z tego wyniknie... Tylko trochę mi przykro...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Inka ja myślę że on najzwyczajniej zapomniał 🙂 facetom trzeba mówić takie rzeczy i przypominać bo oni sami się niczego nie domyślą a my tylko będziemy chodzić i o tym wszystkim rozmyślać doprowadzając się do nerwów i łez 🙂 🙂 tak to już jest...

Ja zawsze mówię M. i przypominam nawet jak już mam nerwa na niego, no ale dzięki temu świetnie się dogadujemy 😉

W ogóle to bardzo mi pomogła to wszystko zrozumieć ta oklepana książka 'Kobiety są z Wenus a mężczyźni są z Marsa' szok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kobietki!!!I ja się melduję 😉Inka Toja ma racje, facetom trzeba wprost wszystko mówić, bo tak oni nie wiedzą o co chodzi, zastanawiają sie potem i złoszcza czemu to my jestesmy złe, smutne, obrażone itp. Dlatego głowa do góry kochana 😘 Dla Ciebie na pocieszenie 🙂 A u mnie juz z mamą oki, myslę ze to i ja przeżywam przeprowadzke,nie tylko ona...wczoraj przemyślałam sprawę, powiedziałam jej ze ja bardzo kocham i wszystko wróciło do normy 🙂 🙂
Teraz nie wiem jak ja sama dam rade z tą przeprowadzką psychicznie, potem tam sama..kurcze...ehh nie wiedziałam,ze sama tak to bede przezywała 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mimi83 napisał:
dzieki Atuś 😉 No tam też nie zaciekawie w tym Łasku, zresztą ja jestem ze wsi i strasznie cięzko mi sie przestawić na miasto, czuje sie tam jak w więzieniu..


zobaczysz, jak Maleństwo będzie już z Tobą, to nie będziesz mieć czasu na tęsknoty...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...