Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ja juz wszystko posprzatałam...dla Tomka zostały tylko szafki do przestawienie, rupiecie na smietnik do powynoszenia...i lampa i okna w kuchni do mycie...ale to pewno wieczorem zrobi, bo po obiedzie jedziemy na działkę- tata nas wzywa...hehe...ciekawe co znów wymyslił ten mój tato:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam kochane!

Jak czytam jakim wy tryskacie optymizmem,to zazdroszcze!

U nas upaly nie do wytrzymania,mam juz dosc!!!
Poryczalam sie dzis bo juz zniesc nie moge swojej figury, ciaglego mycia i ukladania wlosow,bolow plecow i nie przespanych nocy!!!

😘 😘 😘 😘 😘 dla was za wytrwalosc kochane!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja już wróciłam od doktorka. Kuba główkę już ma nisko, niziutko i seksik zabroniony 🤢 Ale brzuszek się nie obniża i narazie nic nie zapowiada wcześniejszego wyjścia. Waży 2900, czyli mniej niż się spodziewałam, ale nie za mało jak na jego wiek 🙂 A mi przez ost. 3 tyg. przybyło tylko 1,5 kilo. Chyba przez te upały, bo nie chce się tak jeść, same owocki i kompociki 😉 No i nie chce mi się ostatnio słodkiego.
To tyle kochane, idę poleżeć troszkę, bo dzisiaj cały dzień miałam zabiegany...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
😘 dla Ciebie Inka na tą wstrzemięźliwość :P i Kubusia, że tak pięknie i zdrowo rośnie

Ja odebrałam wyniki ogólnie dobrze, tylko z tej próby wątrobowej jeden wyszedł zawyżony bo max można mieć 80 a ja mam 109 😞 Jest pięć parametrów i oprócz tego jednego to reszta w normie. Jutro muszę zadzwonić do gina i mu powiedzieć, ewentualnie będę musiała jechać na wizytę i wtedy mi powie co dalej 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kobietki!!!Ja wróciłam własnie z pizzy z moja siostrą i jej chłopakiem, ufff tak sie ojadłam i opiłam pepsi,ze chyba pęknę 🤪 🤪 mały tak się zaczął rozpychać po jedzonku, ze szok:laugh: Inka to dobrze,ze mały juz w pozycji wyjsciowej i ze tak ładnie wazy 😉Ja nie wiem ile moj Szymek ma bo na usg dawno nie byłam,a teraz jak przeniose sie do lekarza tam do Łasku to moze da miskierowanie na usg moze. 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...