Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dziewczyny aż się wzruszyłam 🙂Fajnie tak powspominać 🙂kurcze szybko ten czas poleciał,o tej godz byłam jeszcze zszywana 🥴 pamiętam długo to trwało bo pękłam w czasie porodu 🥴
Ogólnie termin miałam na12 września,wywołać mi mieli 16 a mała zarządziła i urodziła się 15:P O godz 20 zabrali mnie na ktg,mówiąc,że coś zaczyna się dziać i mogę nad ranem urodzic lub w nocy,więc zadzwoniłam po męża,bo miał być przy mnie ale bidulek nie zdążył bo Dobrusia urodziła się o 22:10 🙂
Karola,mam kilka esemesków od Ciebie,uchowały się,szkoda,że tylko kilka 😞

Moni dziękuje za porade,skorzystam 🙂

Dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej dziewczynki!

Oczywiście 😘 dla półrocznej Natalci :laugh:
Rośnij zdrowo ślicznotko :pinch:

U nas pobudka o 6 (akurat o tej wylądowałam na porodówce 🤪 :laugh: )

Idę na kawkę i jakis smakołyk na poprawe humoru bo mnie A. od rana pozłościł 😠 w dodatku u nas bielusieńko za oknem 😠 ehhh
dobrze, że dziś mam w planach siłownię to sobie odreaguje :laugh: tylko mam nadzieje, że dziś mi nic na głowie nie wyląduje, bo po ostatniej wizycie na siłowni mam guza na głowie 🤢 :laugh:

Milusiego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂

Dla Łucji na półroczku 😘
Karolcia coś w tym jest 🙂ja pobudkę miałam dziś o 5-tej, tej samej godziny miałam już robioną lewetywe i oxy. 🙂Natomiast o 8mej już cieszyłam się z cc, która na 10tą była planowana 🙂
ojj znów wracają wspomnienia 🙂

u Nas zimno,sniegu jak na lekarstow 🙂
dziś musze iśc do logopedy uczyć sie masażu jamy ustnej 😉
potem mam nadzieje, że starczy czasu na spacer z młodą 🙂

Karolcia uważaj na głowe:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej babeczki 🙂
Ja dzisiaj nawet wyspana jestem,mały obudził sie tylko raz na karmienie o 5.00 🙂 A teraz juz urzeduje ze mna przed komputerem :laugh:
😘 zaległy dla Kubusia 🙂 Nastepne beda dla naszych półrocznych, wspaniałych panienek: Natki i Łucyjki:P
Zmykam mieszkanko ogarnac i siebie, bo kolezanka z córeczka maja przyjsc 😉
Milego dzionka 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂

Mój zaległy 😘 leci do Ani 🙂Kolejne będą dla Natalki i Łucji 🙂

Mimo choroby Dobrusi nockę miałyśmy spokojną,nawet się wyspałam 🙂Dzisiaj kupię ten inhalator,będzie mi łatwiej i wygodniej 🙂

Lecę na śniadanko 🙂Buziaczki 😘

Ach...i dziękujemy z Dobrusią za komentarze ☺️ 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Łucja ale z Ciebie śliczna półroczna panna 😘 a z Ani 5 miesięczne cudo 😘
Jeju ale śliczne są te nasze dzieciaczki WSZYSTKIE 🤪 normalnie napatrzeć się nie mogę:laugh: 🙃

Karola83 wyglądasz fajniutko,szczuplutko,kurcze normalnie aż Ci zazdroszczę 🥴 😉

Ok lecę na kaweczke,wczoraj wieczorem robiłam karpatkę więc będzie jak znalazł 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamunie!

Ale się dziś z synusiem wyspalismy 🙂 Młody zaliczył jedzonko o 4.30 🤪 i spaliśmy do 8-mej, a do 9-tej jeszcze w wyrku fikalismy 🙂 A teraz znów słodko śpi na dworze 🙂

Przesyłam obiecanego 😘 dla Natki. Rośnij zdrowo maleńka 🙂

Dziewczyny wrzućcie mi czasem na gg zdjątka Waszych Szkrabków, bo nie mam nk i nie widzę jak rosną 😞 Natalcię mi Kar_ola ostatnio wysłała, śliczna księżniczka 😉

Mykam na kawusię. Dziś mam w planach błooogie lenistwo, jak synek pozwoli 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie powiedziałam Wam jeszcze jak się wczoraj wkurzyłam. Miała przyjechać do nas jakaś parka, żeby wózeczek zobaczyć, przez tydzień zawracali mi gitarę, wydzwaniali, czy aby nie sprzedany, zmieniali termin wizyty i umówili się w końcu na wczoraj na 17-18 tą. I w końcu nie przyjechali, ani nawet nie zadzwonili, a ja jak ten kołek siedziałam sama z Kubalą, a mogłam się do rodziców wyrwac, bo miałam samotne popołudnie i wieczór 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki 🙂
😘 zaległy dla Kubusia, potem jeszcze Ania dostanie i oczywiście nasze dzisiejsze półroczne panienki 🙂

U nas nocka dobra, chociaż młody nie spał 2 godziny od 3 tylko się bawił 🤢 . A ja byłam znowu z Jagoda dzisiaj u okulisty, bo coś jej oczka ropiały. Ma zapalenie spojówek.

M dostał urlop tacierzyński i siedzi z nami w domu do 16 kwietnia:laugh: :laugh: :laugh: , bo ma jeszcze urlop na święta.

Ale Wam się kobietki na wspominki zebrało 🙂 . Super 🙂 .

Zmykam Olę do szkoły szykować.

Buziole 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moni ale masz Fajnie 🙂 mąż taki długi urlop ma,super 🙂Mój będzie dopiero na święta 😞

Inka też bym się wkurzyła 😠 mogli chociaż zadzwonić 😠 Inka spróbuję zdjęcie mojej Dobrusi tu wkleić bo nie mam Twojego gg 😞


[img size=233]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/dobrusia_mazec_6_003.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Cioteczki 🙂

Mój pierwszy buziak dzisiaj poszedł dla Dobrusi, a dwa następne dla Natki i Łucyjki 🙂

Inka, załóż sobie konto na nk takie bez zdjęć i znajomych - tylko z nami i będziesz zdjęcia oglądać 🙂

Karola83 - najważniejsze że jest druga furtka 🙂

Ja wciąż zgłębiam temat fotelików i nawet sobie zamówiłam internetowe szkolenie w tym temacie:
http://fotelik.info/pl/jak_wybrac_fotelik_dla_dziecka_0_13_kg_szkolenie.html

polecam! Dużo ciekawych wskazówek zawiera a taka wiedza zawsze się przyda bo to chodzi o bezpieczeństwo naszych maluszków 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
😘 dla Natalki na pół roczku 🙂
My byliśmy dzisiaj w Rossmanie,a potem na zakupach, pogoda nawet dopisuje, więc spacerek musial być:P
Moni, super ze mężuś w domku z Wami 🙂 Ja musze mojego pogodnić zeby dopytał o ten tacierzyński urlop 🙂 Koniecznie pochwal sie nowym image, jak wrócisz od fryzjera 🙂
Inka, też postaram się wkleić zdj. Szymusia dla Ciebie 🙂
Karola83, dobrze ze twój A ma w zanadrzu drugą posadę 🙂no i jak piszą dziewczyny, wyglądasz kochana REWELACYJNIE!!!!!
Ja chciałabym trochę schudnąc na twarzy, na razie zrezygnowałam ze słodyczy, ale nie wiem ile wytrzymam 🥴
Monia na pewno z inhalatorem bedzie Ci łatwiej, dobrze ze miałaś spokojną nockę 🙂
Zmykam małemu cyca zaaplikować, bo mi zaraz pęknie:laugh: :laugh: 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂
Monia czekamy na fotkę nowej fryzury 🙂
Karolcia, dobrze,ze ma drugą pracę 🙂
ja wybrałam się z małą na spacer 🙂nie wiem co sobie myslałam pojechałam do Pepco prawie 4km wózkiem 😉 przesadziłam,teraz kręgosłup mnie boli i padam na twarz...zachciało mi się bluzek dla Natki...a i tak nic nie kupiłam 🤔

może uda mi się zdrzemnąć :pinch:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wow, jakie dziewuszki już pannice duzie 🙂 A śliczne jak malowane, po mamusiach 😉

Tojuś właśnie myślałam o tym, by konto nowe otworzyć tylko dla Was 😉 Zaraz to zrobię, jak młody pozwoli, narazie ładnie się bawi, ale już coś długo sam, więc może zaraz marudzić 😉

Kupiłam przez internet bramkę na nasze drzwi od pokoju, bo Kubala ciągle się przemieszcza. Przyszła dziś i już zamontowałam, będę spokojniejsza 🙂 I razem z tą bramką przyszła ramka dla Kubusia na zdjęcie i odciski dłoni i stopki i już mu też zrobiłam, teraz wszystko ładnie schnie 😉 Super wyszło.

A zdjęcie swoje wkleję jak tylko wygrzebię jakieś z rozpuszczonymi włosami, bo ja ciągle w kitulcu :P

Buziaczki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...