Skocz do zawartości

**wrzesień 2009 :-)** | Forum o ciąży


Moni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ata38

    5633

  • Kar_ola

    6268

  • Mimi83

    2040

  • Karola83

    2094

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kochane brzuszki ja uciekam,bo już przygotowałąm sobie kąpiel 🙂 🙂 🙂 Później jade do kuzynki poplotkować 🙃 🙂
Życzę Wam wszystkim miłego dnia! 🙂 😘 [img size=183]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/b-5ef1b27f470885b4cdc60dedefe3f305.gif" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wróciłam niestety ze złymi wiadomosciami...
czynsz mozna było podwyzszyc do 9,49 więc zmiesciła się w normie...wypowiedzenie czynszu jest miesięczne 🤪 choc myslałam ze 3 miesieczne...
wiec nic innego mi nie pozostaje jak szukać mieszkania...bo o 300 wiecej płacic nie bede od czerwca za zadne skarby...

na tego doła kupiłam sobie kilogram rogalików i zajadam się....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny

dzięki za wsparcie... staram się spokojnie to przyjmować i jak na razie mi się udaje, chociaż nie jest łatwo... Aniu masz rację i właśnie ze względu na dzidzię tak robię jak mi napisałaś... Oklask dla Ciebie 😘

Karola, okropna ta sytuacja z mieszkaniem, teraz to pakowania będzie nie tylko z pokoju dziecięcego ale i reszta... Ale masz rację, teraz póki jeszcze ciąża nie jest aż tak zaawansowana lepiej się przenieść niż potem. Nie daj się nerwom, widocznie tak miało być. Ostatnio cały czas to sobie powtarzam...

Mimi, do gradu zaproszeń dołączyło moje z kudłatą czupryną na tle morza 😉

Moniu, u mnie taka sama sytuacja - u teściów same chłopaki, dwóch synów i trzech wnuków z pierwszego. Zobaczymy czy drugi syn potrafi zmajstrować dziewuszkę 😉 za trzy tygodnie mniej więcej mam się umówić na USG połówkowe do lekarza, który w Opolu słynie z nieomylności co do rozpoznawania płci... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...